Skocz do zawartości

Almora 0.7.6B


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze, gdyby się Wam udało odejść od tego nadmiaru kątów prostych, to by była bomba. Interfejs jest bardzo czytelny, ale strasznie geometryczny i przez to dość nieciekawy optycznie. Nie wiem, czy w ogóle potrzebujecie komentarzy, ale można by mu nadać trochę bardziej "designerskiego" looku, skoro już i tak coś zmieniacie ;).

Np: obszar na dole spokojnie mógłby mieć lekką krzywiznę, a inwentarz jakieś dekorki w najbardziej "ostrych" miejscach.

 

I jeszcze detalik:

Miernik życia dałbym większy i bardziej wyraźny kosztem pozostałych pasków i miejsca na imię postaci. To w zasadzie jedyny indykator, na który gracz powinien faktycznie przez cały czas zwracać uwagę, a jest mało wyróżniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gdyby się Wam udało odejść od tego nadmiaru kątów prostych, to by była bomba. Interfejs jest bardzo czytelny, ale strasznie geometryczny i przez to dość nieciekawy optycznie. Nie wiem, czy w ogóle potrzebujecie komentarzy, ale można by mu nadać trochę bardziej "designerskiego" looku, skoro już i tak coś zmieniacie smile2.gif.
A ja się nie zgodzę.

Interfejs powinien być maksymalnie prosty i przejrzysty, bez zbędnych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę.

Interfejs powinien być maksymalnie prosty i przejrzysty, bez zbędnych bajerów.

Tu nie chodzi o bajery, ale właśnie o przejrzystość i nadanie GUI lekkości. Prostokątne panele mają większą "wagę" i kojarzą się z tabelami - czyli czymś raczej mało przyjemnym i przejrzystym. Poziom prostoty i klarowności nowego GUI jest bardzo wporzo - na pewno nie ma co nic dodawać. Chodzi tylko o uatrakcyjnienie kształtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nad nowym Interface na pewno jeszcze popracujemy, ja pracuję właśnie nad nowym systemem map, pod koniec przyszłego tygodnia mam zamiar móc już odczytać to w kliencie i w serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawbe wielkie gratulacje dla was  :thumbsup: gra chodzi miodzio jesli chodzi o lagi oprzechodzenie miedzy mapami. 

 

Mam inny problem. Mam nowego laptopa SL500 i rozdzielczośc 1280 na 800 i wszystko jest rozcięgnięte, gdzie mozna zmienic rozdzielczosc gry ?? w rejestrach ??. Poza tym jak ktoś pisze do mnie na priv (na niebiesko) to tekst pojawia mi sie z lewej strony i jest w połowie ucięty i nie moge przeczytac co ktos napisał.

 

Dosyc ostro mi sie tnie jak walcze obok kogos (ustawienia gry sa domyslnie, wydajnosc lapka na maxa, parametry: 2G ramu, procek 1,8MHz i karta 256) więc nie powinienem miec problemów ale są. Obecnie gram na minimalnych detalach itp i jest ok, ale tak nie chce grac  :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostokątne panele mają większą "wagę" i kojarzą się z tabelami - czyli czymś raczej mało przyjemnym i przejrzystym.
To może trochę inne gusta mamy.

Bo dla mnie prostokąty/koła są bardziej przejrzyste i miłę dla oka, niż przebajerowany hud magi.

 

Ale to tylko moje zdanie... :P

 

Ed:

gdzie mozna zmienic rozdzielczosc gry ??
No co Ty, nie da się.

gnyskowi szkoda czasu na takie nikomu nie potrzebne bajery... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trochę inne gusta mamy.

Bo dla mnie prostokąty/koła są bardziej przejrzyste i miłę dla oka, niż przebajerowany hud magi.

 

Ale to tylko moje zdanie... :P

He he, ale akurat interfejs MAGI też jest według mnie dość koszmarny, właśnie z powodu bajerów i braku czytelności ;). To było parę ładnych lat temu i wtedy gówno wiedziałem o designie. Bynajmniej nie chodzi mi o coś takiego jak tam, tylko o lekkie zmodyfikowanie tego co już jest, tak żeby wyglądało lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Server miał stać do 15.00, a stał do teraz :)

 

Almora.jpg

 

25 osób zarejestrowanych do bazy danych.

 

Było kilka błędów.

Najgorszy jest chyba ten, że jak jest DC, lub czasem śmierć, to postacie nie wychodzą z gry, mimo że gracz już wyszedł.

Co w efekcie daje brak możliwości zalogowania się gracza na postać :/

3 razy musiałem ręcznie zabijać takie postacie bo kick nie wystarczył.

 

Kilka osób na ciągłych ratach x4 zdobyła już wszystkie najlepsze przedmioty i zrobiła wszystkie questy :)

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja jest spoko. B) Pomimo 3 razy dłuższego ładowania cała reszta chodzi bardzo płynnie. Podoba mi się nowy wygląd menu i te nowe krainy też są fajne. Już się nie mogę doczekać kiedy znów pogram na serwie Huntera. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...