Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź, czy na liście http://gear-studio.com/almora/index.htm jest jakiś serwer online. Jeśli żaden, musisz czekać, sprawdzać tą stronę i forum czy jakiś serwer będzie/jest online. Jeśli jakiś jest, to kopiujesz jego IP i po wejściu do gry wchodzisz w Create Character. Tam zaznaczasz pole IP i ctrl + v(wklej). Potem wpisujesz nazwę użytkownika, hasło, portu nie ruszasz. Jeśli już masz postać i chcesz zagrać jeszcze raz, dajesz Load Character. Jeśli zaczniesz na innym serwerze, zaczynasz od nowa.

 

EDIT: Aha i pamiętaj o najnowszej wersji(patrz post wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej game protectorem :jezor: ?

 

Bug o którym zapomniałem napisać:

 

Kiedyś uruchomiłem grę i opcje były poprzestawiane, niektóre były odznaczone chociaż ostatnim razem zaznaczyłem. I w load character np. w miejesce portu było wpisane ip (baz pierwszego znaku) :blink:, w nazwie gracza był kwadracik :blink: , w miejscu ip też :blink: , ogólnie wszystko pomieszane, musiałem ustawiać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie lepiej game protectorem :jezor: ?

 

Bug o którym zapomniałem napisać:

 

Kiedyś uruchomiłem grę i opcje były poprzestawiane, niektóre były odznaczone chociaż ostatnim razem zaznaczyłem. I w load character np. w miejesce portu było wpisane ip (baz pierwszego znaku) :blink:, w nazwie gracza był kwadracik :blink: , w miejscu ip też :blink: , ogólnie wszystko pomieszane, musiałem ustawiać od nowa.

 

Z zapisem niestety jest coś zwalone. Almorze przydał by się porządny refactornig, bo jest wiele fragmentów kodu, które powtarzają się w kilku obiektach i nawet nie wiem w których jeszcze podobny kod się potwarza.

Np. dając opcję KICK, tak naprawdę serwer przesyła do gracza nagłówek kick, a ten traktuje to jak wciśnięcie guzika disconnect, tylko komunikat i czas mniejszy... zresztą bug z trade podobnie jest łatany.

A zapis pliku z opcjami ma chyba z 3 skrypty, a do tego w kilku miejscach ten sam kod mają obiekty - ale zeby miec pewnosc, ze zmieniłem ten kod wszędzie, muszę sprawdzic każdy obiekt.... postaram sie poszukać, ale nic nie obiecuję :)

 

BTW.:

 

https://gmclan.org/uploader/23/almora4.jpg

 

https://gmclan.org/uploader/23/f29ecd0d91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi często podczas gry wywalało dziwne błędy, np. ta nazwa jest już zajęta, ten gracz jest zalogowany, itd. i cofało mnie do menu o.O

 

Druga sprawa, miałem pewnego laga, po czym zniknęły mi wszystkie itemki. Wcisnąłem C, żeby sprawdzić kasę, a tam ponad 20kk kasy, staty po 20k i jeszcze 20k do rozdania ^^, Niestety później serwer mnie rozłączył, pojawiłem się w respawnie i wszystko było jak dawniej... Ech... Szkoda :P

 

I ostatnia rzecz :P Coś mnie niby zabiło, ale miałem jakieś 70% życia. Co jest? :/

 

EDIT:

 

O, wpadł mi pewien pomysł do głowy. Wczoraj zgubiłem się w deep forest, i znalazłem jakieś bagno. Chciałem tam połowić rybki, ale się nie dało :P

I właśnie z tym jest związany ten pomysł: Gnysek, mógłbyś dorobić jakieś napromieniowane ryby, które można złowić właśnie w bagnie? ^^,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy błąd jest też taki:

Expiłem sobie gdzieś nie pamiętam ale w lesie i tak zabiłem larwe i dodało mi level chociaż miałem początek 15 lvl po chwili zabiłem wolfa i to samo.

Rozłączyło mnie też i sie zalogowałem...

Niestety nie było już tego buga. :D

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gnysek, jeszcze jedno plox - zmień ceny niektórych przedmiotów.

 

Taki dark shield kosztuje cos chyba 17 000, a następny w kolejności fire shield 1 500 000 x_X gdyby nie bug z trade i rozdawanie kasy na kazdym kroku zdobycie tego byłoby mało możliwe. Nawet z bugiem mi brakuje kasy ciągle ;D

 

Swoją drogą gnysek: nie mogę wejść na twój server ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...