Skocz do zawartości

art22pl

Użytkownicy
 • Postów

  41
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O art22pl

 • Urodziny 22.01.1994

Informacje

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Tak
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Tak
 • Użytkownik Godot
  Nie

O mnie

 • Skąd
  Małopolska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Adres www
 • Hobby
  Game Maker, c++ & java

Ostatnie wizyty

2005 wyświetleń profilu

Osiągnięcia art22pl

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

1

Odpowiedzi społeczności

 1. Jeśli chodzi o 8.1 to kodem : dla create sound_start = 0 dla wydarzenia z odtworzeniem 1 dźwięku np. kolizja sound_play(nazwa_odtwarzanego) sound_start = 1 dla np. step if sound_start = 1 and sound_isplaying(nazwa_odtwarzanego) = false { sound_play(nazwa_kolejnego) sound_start=0 }
 2. Być może to inny problem , spróbuj wyłączyć z wyświetlania te zielone pagórki . Jeśli problem ustąpi to wina tego tła z górkami , Ponieważ z tych screenów które przesłałeś w żaden sposób rozdzielczości tła n ie zgadzają się z tymi wymiarami , tak samo jak ten pasek .
 3. No to faktycznie duża rozdzielczość , w starej wersji GMS , był taki błąd . Ale teraz nie powinno być problemów , co do zrzutu - prześlij kod którym ustawiłeś tło lub z menu (rooms-room-backgrounds) i tło które jest wyświetlane niżej , prawdopodobnie Background 1.
 4. Przypomina mi to mój stary projekt boksu 3d w GM 8.1 :) , był multi tcp/ip dla 2 osób .. Miałem projekt wskrzesić bo animacje były straszne , ale zbyt dużo boksu (gier) już aktualnie jest i to na dobrym poziomie . Mimo to ten projekt wygląda całkiem nieźle !
 5. Może pomyliłeś się o 1px. i nadłożyło lub 1px. prześwitu , prześlij zrzut podglądowy ustawień tła to może się trochę problem rozjaśni .
 6. Tytuł : Ski Jump X Free Gatunek : Sport Opis : Gra o skokach narciarskich , -15 skoczni , kariera , gra online , zawody , turniej 4 skoczni . -Gra jest rozwijana . Nie jest już tak źle, więc mogę umieścić ją na GMClan. Autorzy : Główny projekt : Art22pl (Artur Orlecki) Pomoc : BluR (Adrian Orlecki) Screeny : Download : >>GooglePlay<<
 7. art22pl

  Przyszłość GM

  Nie wiem dlaczego tak myślisz , ale każdy może mieć swoje zdanie . Doświadczenie z 3D w GM miałem już od pierwszych wersji , kilka projektów tworzę do dziś . Kości i teren 3D jest ciężko zoptymalizować ale się da.
 8. art22pl

  Przyszłość GM

  Nadaje się do średnich gier , lecz jeśli chcesz zrobić coś optymalnego .... to trochę czasu ci zejdzie . Lecz jest to możliwe . Unity to dobry wybór gdyby nie cena , choć przyznam że dawno jej nie sprawdzałem .
 9. Nie spodziewałem się czegoś takiego .... no ale ok. Triki to triki ,(akurat te w grze są dość nietypowe , więc ciężko przypisać im nazwy) a na desce to chyba wiadomo że musimy być w powietrzu aby je wykonać , a te czerwone kropki uznaj jako śmieszny efekcik , po to aby gracz wiedział ,że dalej nie pojedzie ^_^ .
 10. Tytuł: SnowBoard X Gatunek: Sportowe / Zręcznościowe Opis: (Pełna wersja gry) W grze zbieramy punkty , za wykonywanie trików . Za punkty możemy dodać szybkość, lub wysokość skoku . Możemy zmienić kolor gracza , nick. Za wyższe lvl-e odblokowujemy nowe deski . Gra posiada aktualnie 6 zwykłych tras + tryb skoczni i przeszkód . Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu , bierzemy udział w zawodach Gra posiada multiplayer do 4 osób oraz obsługę joysticka na PC . Jest to po prostu mini gierka snowboard , dla zabicia czasu . To nasz pierwszy taki mniejszy projekt wydany na PC i Androida. Download: Windows | Android Rozmiar pliku: (Win. ok 3 mb) (Android ok 7 mb) Autorzy: Blur Team APK (Art22pl - Programowanie , dźwięki | Adrian - [Grafika] ) Screeny:
 11. a to cwane .cba :glare: , dzięki :thumbsup: .
 12. Tytuł : SnowBoard X Free (poprawiona 17.04.2013r) Gatunek : Zręcznościowe / sportowe Opis : >WERSJA PEŁNA NA GMCLAN< W grze zbieramy punkty , za wykonywanie trików . Za punkty możemy dodać szybkość, lub wysokość skoku . Możemy zmienić kolor gracza , nick. Za wyższe lvl-e odblokowujemy nowe deski . Gra posiada aktualnie 6 zwykłych tras + tryb skoczni i przeszkód . Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu , bierzemy udział w zawodach . Sterowanie (Klawisze) / Poprawione Wersja free z powodu braku czasu ^_^ , na końcową wersję trochę poczekamy ... (ale lvl-i będzie dużo więcej) Download : >>POBIERZ PC<< >>POBIERZ ANDROID<< Rozmiar pliku : PC - 2,4 Mb , APK - 8,2 Mb Autorzy : Blur Team APK (Artur-(Art22pl)[Programowanie , dźwięki] , Adrian - [Grafika] ) Screeny : screen1 screen2 screen3
 13. Tytuł:Bezimienny : "Złoty Miecz" i "Władca zła" Gatunek:RGP Opis: W grze Bezimienny chodzimy bohaterem który przez przypadek trafił do nieznanego mu miasta, wcześniej podróżował razem z kolegą , w mniejszych wioskach król ustawił straż ludzie boją się o swoje życie, jest coraz mniej myśliwych przez co też mniej kupców . Pewnego dnia istniało czwarte miasto lecz wilki razem z przywódca tak zwanym czarnym wilkiem zabili wszystkich mieszkańców tego miasta reszta jest w niebezpieczeństwie , powoli ludzie zaczynają wierzyć , że ty możesz im pomóc ! W grze spotkamy kilka rodzai broni , mieczy nie zabraknie także łuku ! Download:Bezimienny :>>Złoty miecz << i 2 cz. >>Władca zła<< Rozmiar pliku:3,65 MB i 6,3 MB Programowanie:Art22pl Fabuła: Art22pl Grafika:Art22pl Muzyka: Art22pl+freesounds Screeny: Filmik Screen 1 Screen 2 Gra wyszła już dużo wcześniej lecz nie miałem czasu :rolleyes: "no comment" .
 14. Tytuł: Easy Creator Userbar Gatunek: Program Opis: Program do tworzenia własnych userbarów , awatarów a także można zrobić nim tło do podpisu użytkownika , program posiada ponad 20 teł i ponad 20 cieni do wyboru ! . oraz możliwość własnej rozdzielczości i dodawanie ikonek . Download: LINK Rozmiar pliku: 5,4 MB Autor:Art22pl Screen:
 15. nie najgorzej chociaż bez (Ultimate) , standardowym GM można zrobić lepsze , trochę poprawek zwłaszcza tekstura i obrót piłki . Ale ogólnie nie jest tak źle.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...