Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
gówno jakieś

 

pokaż jak kod wygląda, a nie jakieś obrazki, jak mam stwierdzić, czy to fajne??? :rolleyes:

 

moje łerk in progress:

 

fajne? B)

 

Ty no gruby wisi, ale co jak spadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam czemu tak hejcicie psysia za ten kod

 

wojzax fajne, aż przez chwilę zachciało mi się wracać do icarusa (ale na szczęście szybko przeszło). w ogóle tds to trudny do wypromowania gatunek, bo dla normalnego gracza (niezwiązanego z indie i gamedevem) takie coś nie istnieje, a recenzenci zazwyczaj gry tego typu (jeżeli już je recenzują, a to rzadkość) opisują jako "widok jak z gta, sterowanie jak z kłejka, dziwne", ewentualnie "klon hotline miami" :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie kumam czemu tak hejcicie psysia za ten kod

 

wojzax fajne, aż przez chwilę zachciało mi się wracać do icarusa (ale na szczęście szybko przeszło). w ogóle tds to trudny do wypromowania gatunek, bo dla normalnego gracza (niezwiązanego z indie i gamedevem) takie coś nie istnieje, a recenzenci zazwyczaj gry tego typu (jeżeli już je recenzują, a to rzadkość) opisują jako "widok jak z gta, sterowanie jak z kłejka, dziwne", ewentualnie "klon hotline miami" :<

Czym jest Icarus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Aaaaa, do głowy mi nie przyszło że chodzi o projekt z forum xDD

 

@EDIT:

po wielu BULach powstał wróg 2.0, zupełnie nowy, superinteligentny, umie rozpoznawać czy to ślad czy agent i podejmować decyzje czy szczelać czy śledzić. Wszystko to w olbrzymiej ilości obiektów zamiast particli i pathów i najbardziej zagmatwane jak to tylko możliwe. Z racji że dodaem hiperrealistyczne cienie, to już pełnoprawny klon hotline.

 

u8gmJjb.pnggp9LRoi.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

Oglądając tego GIFa przypomniał mi się problem (myślę że banalny ale jakoś na rozwiązanie wpaść nie mogłem).Jak zrobić naturalnie poruszające się chmury w platformówce? Robię u siebie background_hspeed[0]=0.2 )(przykładowo) i kiedy postać stoi to wyląda spoko- ale jak się ruszy to chmury dostają kosmicznego przyspieszenia (a powinny być bardzo powolne nadal jeżeli mają wyglądać jak chmury a nie statki ufo)- widzę że tu jest podobnie, ktoś wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maja byc takie grube outline'y i kreskowkowa grafika, niech grafik sie przeniesie do vectorów.

 

Edit: Ah, wybacz, Lion, to bylo do Boad'a.

 

Do Twojego moge tylko polecic wiecej cieniowania.

Edit 2: I moim zdaniem to ze jest tilesetowe nie jest wcale takie zle. Trzeba by tylko ogarnac roznorodnosc dla ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...