Skocz do zawartości

gnysek

Administratorzy
 • Zawartość

  9376
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Zawartość dodana przez gnysek

 1. [PHP} Json encode przy mixed varibles

  Może po prostu weź napisz zgodnego składniowo JSONa i sprawdź, a nie nas pytasz ? W 10 sekund byś miał odpowiedź
 2. MySQL zabezpieczenie

  Nie, bo nawet jakbyś miał hasło gdzieś magicznie schowane, to i tak któryś plik by się z bazą łączył i wystarczy, ze osoba która się włamała doklei w tym pliku właśnie swoje zapytania SQL i bez hasła i tak odczyta dane
 3. W jakim języku zrobić apkę mobilną?

  Osobiście pierwszy raz słyszę. Ale to przez to, że nie robię apek
 4. W jakim języku zrobić apkę mobilną?

  Trochę prawda i trochę nie. Apki raczej pisze się w Javie / ObjectiveC zależnie od platformy. Aaaalle... są takie frameworki, jak Ionic czy Phonegap, które faktycznie pozwalają w HTML i JS zrobić apkę. I chyba tym powinieneś się zainteresować.
 5. [PHP} Json encode przy mixed varibles

  Może mieć różne typy w tablicy, możesz nawet wstawić obiekt klasy (oczywiscie nie dla JSONa, mówię ogólnie), czy zasób (mysql, wskaźnik na plik, itp.). array['hp'] = 20; array['dmg'] = 30; to to samo co: $array = ['hp' => 20, 'dmg' => 30]; z tym, że pierwszy zapis nadpisze/doda dany klucz, a drugi nadpisuje/tworzy całą tablicę.
 6. [PHP} Json encode przy mixed varibles

  Zarówno json_encode jak i json_decode świetnie radzą sobie ze zmiennymi typu null, bool, string, integer, float, array. Pozostałych JSON nie obsługuje. Przy czym warto pamiętać, że jak chcesz tablicę w PHP dostać, to robi to json_decode($data, true), inaczej masz obiekty.
 7. Niestety nie, chyba, że będzie to jakaś animacja ze Spine. Filmów GMS generalnie nie odtwarza. Sekwencje która pojawia się na przełomie tego roku w 2.5 będą tego namiastką.
 8. speedy w Physics room

  Przy pomocy lengthdirów lengthdir_x(dlugosc, kierunek); to jest właśnie hspeed. Mimo to, jeśli włączyłeś fizykę, to już musisz z niej korzystać (zresztą tam do poziomych i pionowych prędkości sa zmienne - poczytaj dokumentację).
 9. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  Tak, jeżeli gra nie korzystała z DLLi powinna praktycznie bez problemu pójść.
 10. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  Wszystko przerobi.
 11. speedy w Physics room

  Fizyka działa zupelnie inaczej, wtedy masz wiele czynników i tam tylko dodajesz przyspieszenia (na zasadzie pchnięcia). To nie jest tożsame, a i prędkośc nie może być stała, bo jest właśnie grawitacja. Można założyć, że zadajesz prędkosć, tak jak samochod gdy wciskasz pedał gazu, ale to jest funkcja physics_apply_force . Poczytaj dział Applying Forces w dokumentacji.
 12. Bonfire

  Dodałem już kilka dni temu <3
 13. Powino tez zadziałać SELECT DISTINCT data_id_sender FROM xxxx...., gdyby jednak był problem - to zapytanie powyżej. Pamiętaj tylko, że przy którymkolwiek grupowaniu nie wiesz z którego rekordu będą pozostałe pola. Zazwyczaj z pierwszego w danej "grupie", ale różnie bywa.
 14. Krabonszcz

  ale żeś przypakował bica kotem
 15. Quake 2

  Jakich czasów doczekaliśmy, letsplaye gier gmclanowych
 16. Nie aktualne

  Są generatory do takich pikselowych gier, jeśli potrzebujesz retro.
 17. Zakupy w grze na windows

  Ja byk bramkę zrobił jednak na stronie, bo i tak wszystko przez www powinno przejść, bo gdzieś musi być baza z danymi o zakupach. I bramka requestu z potwierdzeniem nie wyśle do apki, oczekuje nazwy skryptu.
 18. Zakupy w grze na windows

  Dla Windowsowej wersji nie ma takiego rozszerzenia. Musiałbyś zrobić w grze obsługę kont i kupowanie na swojej stronie oraz synchronizację tych danych. Przypominam też, że żeby prowadzić sprzedaż z uzyciem bramek płatniczych prowadzenie działalności może być niezbędne.
 19. Temat zbiorczy na drobnostki

  @nowy_user dodane 6 sierpnia, jak na zamówienie, sprawdza ile ekranów jest: https://marketplace.yoyogames.com/assets/8517/display_measure
 20. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  Powinno dać radę, gms2 jest dużo bardziej zoptymalizowany.
 21. jak odpalić kickstartera

  No jak dostaniesz od tej osoby wszystkie dane (nie wiem czy skanują dowód/pobierają coś z karty), to oczywiście, przecież nikt tego nie sprawdzi. Co do drugiego - mówię o tym, czy to co chcesz dać na kickstartera w ogole się tam nadaje ? Tam chyba jest normalna moderacja i sprawdzają wszystko, ale nie wiem, nie startowałem.
 22. jak odpalić kickstartera

  Wystarczą dane osoby z kraju który akceptują i ta osoba powinna w sumie kampanię wystartować. Pytanie czy masz coś czego nie odrzuca przed startem
 23. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  https://help.yoyogames.com/hc/en-us/articles/230330328-GameMaker-Studio-2-FAQ Gm 8 > 1.4 > 2.x
 24. Animacje mp4-gif

  Jest, tylko grafików brak.
 25. Animacje mp4-gif

  Zabijesz GMa.
×