Skocz do zawartości

gnysek

Administratorzy
 • Zawartość

  9358
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  43

Zawartość dodana przez gnysek

 1. Temat zbiorczy na drobnostki

  @nowy_user dodane 6 sierpnia, jak na zamówienie, sprawdza ile ekranów jest: https://marketplace.yoyogames.com/assets/8517/display_measure
 2. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  Powinno dać radę, gms2 jest dużo bardziej zoptymalizowany.
 3. jak odpalić kickstartera

  No jak dostaniesz od tej osoby wszystkie dane (nie wiem czy skanują dowód/pobierają coś z karty), to oczywiście, przecież nikt tego nie sprawdzi. Co do drugiego - mówię o tym, czy to co chcesz dać na kickstartera w ogole się tam nadaje ? Tam chyba jest normalna moderacja i sprawdzają wszystko, ale nie wiem, nie startowałem.
 4. jak odpalić kickstartera

  Wystarczą dane osoby z kraju który akceptują i ta osoba powinna w sumie kampanię wystartować. Pytanie czy masz coś czego nie odrzuca przed startem
 5. GM Studio 1,konwersja z gm8.0

  https://help.yoyogames.com/hc/en-us/articles/230330328-GameMaker-Studio-2-FAQ Gm 8 > 1.4 > 2.x
 6. Animacje mp4-gif

  Jest, tylko grafików brak.
 7. Animacje mp4-gif

  Zabijesz GMa.
 8. GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja

  Lepsze by było "czarno na białym", ale jestem ciekaw, czy adrian potrafi w ogóle sam wymyślić sarkazm czy ironię, czy tak mówi na suche żarty. Nie mniej, to jest kandydat do cytatu roku, właśnie przez autora.
 9. Powinno być tak samo, to operacje na pozycjach x i y więc nie mają prawa się zmienić.
 10. Postać idzie tam, gdzie dotkniesz palcem w okręgu względem jego środka. Jak chcesz ruch taki jak gałką analogową na padzie, to są gotowe przkłady na yoyogames.com, w marketplace albo na forum. Coś na tej zasadzie ? Update: albo np. to: https://marketplace.yoyogames.com/assets/483/easy-mobile-controls
 11. Bo motion_add dodaje prędkośc, ale nigdy jej nie zatrzymujesz. Pewnie dodanie else { speed = 0; } za ostatnim nawiasem klamrowym załatwi sprawę.
 12. GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja

  Mnie to bawi naśmiewaniem się z tego, że Fervi każdy post podpisywał, nie wiadomo po co, skoro nick jest z lewej strony przecież
 13. Sortowanie obiektów po zmiennej date

  Jesli C# to pewnie LINQ. Ale z komórki nie będę pisał kodu, jak nie zapomnę to potem napiszę.
 14. Temat zbiorczy na drobnostki

  Są dwie opcje. Pierwsza: //create way =1; //event myszki if (way == 1) { y += 1; if (y == 10) way = 0; } else { y-=1; if (y == 0) way = 1; } Druga: //create result = 1; //event myszki result++; if (result==10) result = -10; y = abs(result);
 15. Temat zbiorczy na drobnostki

  To jest taki stary i mało znany feature ZIPa, że mógł być EXEkiem. Niektóre instalatory w rzeczywistości są zipami i można im zmienić rozszerzenie, aby je rozpakować. RAR tego już nie ma.
 16. Przesiadka na GMS - Crash

  Yyyy przecież obie nazwy zmiennej są te same. Tablica staje się nie tablicą.
 17. Przesiadka na GMS - Crash

  trying to index a variable which is not an array No to ja na 99% obstawiam, że w create nie robisz z tego tablicy, albo próbujesz odczytać tablicę zanim to się tablicą faktycznie stało.
 18. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Mi przypomina inną gmową gierkę - Mr. Karoshi
 19. Brzmi jak... Problem z kartą graficzną. Daj komuś innemu do sprawdzenia, dla porównania.
 20. Zdaje mi się, że kod/klatka się zatrzymuje na czas zapisu. Więc nie musisz nic czekać. Możesz też tak jak wyżej - przypominam, że ostatni GM nie wymaga już sandboxa (jak się go wyłączy - nie testowałem), więc wtedy kod mógłby sam wczytać backup jakby coś poszło źle.
 21. Za dokumentacją, open daje tylko prawo odczytu. W obu przypadkach musisz zatem użyć get_save_filename. Ale przyznam, ze przez 20 minut uważałem, że Twoj kod jest dobry i dopiero teraz się dowiedziałem tego co powyżej.
 22. Temat zbiorczy na drobnostki

  Dlatego musisz wiedzieć czy serwer w przelądarce też zwraca tego jsona, czy może to strona .php się wywala randomowo z braku pamięci. Skoro nie masz pojęcia, czy adres który odpytujesz prawidłowo zwraca dane to jak chcesz szukać błędu? Może GM wcale nie ma błędu? Napisz osobny skrypt pod innym adresem który tylko daje to echo i na nim sprawdź na razie.
 23. Maska kolizji ataku bohatera

  Za nic nie rozumiem tego kodu, ale bym sprawdził miejsca z image_index = 0. Bo takich jest kilka. Musisz albo skorzystać z debuggera, albo chociaż z show_debug_message() na końcu kodu, zebby sobie wyświetlać w konsoli co masz za wrtość w image_index, to może pomóc. Ciężko przeanalizować kod, którego 99% nie ma związku ze zmianą sprite/klatki i w ogóle nie ma zwiazku ze sprawą. Za dużo tego jest do analizy.
 24. Temat zbiorczy na drobnostki

  Wciaż nie wiem, czy w przeglądarce widzisz to co chciałbyś otrzymać, czyli pełen JSON Od tego trzeba zacząć, jak nawet przeglądarka pokaże obcięty tekst, to winą będzie skrypt. Jak nie obcina, no to winny jest GM. Może jest jakiś timeout ?
 25. Temat zbiorczy na drobnostki

  To co widzisz w phpmyadminie mnie średnio interesuje, pytałem o skrypt PHP, który robi jakieś echo czy coś.
×