Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Gdzie świętować urodziny GMCLANu   31 użytkowników zagłosowało

1. 1. Gdzie świętować urodziny GMCLANu

• Warszawa (bo w centrum)
      • Szczecin (bo tam mieszka Ranma i narodził się GMCLAN)

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Zobacz temat
Patrysław

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam piosenki która była w temacie "Jakiej muzy słuchasz w tym momencie?". Jej tytuł był czymś chemicznym co było bardzo żrące i z tego co pamiętam posiadały go tylko 3 kraje na świecie. Na obrazku albumu była osoba w masce gazowej.

EDIT: Dobra już mam - post411759

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, misie

Gdy na Chrome wchodzę na Facebooka, tradycyjnie włącza się on przez https i Chrome wywala komunikat

Połączenie nie jest prywatne

Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z www.facebook.com (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Firefox nie pokazuje czegoś takiego, normalnie włącza FB. Inne strony z https nie wywołują w Chrome problemów.

O co cho i co z tym zrobić? Bo wszelkie pierdololo z przeinstalowaniem przeglądarki i usunięciem cookies/cache nie pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakupiłem ostatnio kartę GTX 760. Ale w grach mam mniej fps niż przy mojej wcześniejszej zintegrowanej. Pomyślalem, że może źle włożyłem do płyty głównej, bo mam coś takiego jak AMD CrossFireX tam, to włożyłem do drugiego slotu, i było dobrze, ale znowu jest nie tak coś. Dodatkowo karta się nagrzewa dość. Możliwe, że coś źle podłączyłem? Monitor jest podpięty niebezpośrednio, a przez jakąś taką no...brakuje mi słowa, że jedna wtyczka w drugą wchodzi, bo mam inne wejście do tej karty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Seria głupich pytań:

-A sterowniki instalowałeś?

-A przepiąłeś ze zintegrowanej do karty graficznej?

-Nie pytanie, ale "to coś" nazywa się przejściówka. Sam używam i wszystko jest wporzo

Edit: Czekaj, czekaj..karta Nvidii + AMD CrossFireX? Tak się da?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Seria głupich pytań:

-A sterowniki instalowałeś?

-A przepiąłeś ze zintegrowanej do karty graficznej?

-Nie pytanie, ale "to coś" nazywa się przejściówka. Sam używam i wszystko jest wporzo

Edit: Czekaj, czekaj..karta Nvidii + AMD CrossFireX? Tak się da?

Problem rozwiązałem, ale poodpowiadam na pytania.

Sterowniki zainstalowane były, przeinstalowywane, stare wersje, wersje beta, ciągłe restarty komputera. Żadnej pomocy.

Przepiąłem ze zintegrowanej na kartę, a kiedy próbowałem wrócić do zintegrowanej, żeby sprawdzić czy to tylko nie zbieg okoliczności i nie załapałem jakiegoś wirusa, chciałem przepiąć na zintegrowaną, to miałem black screena.

No, przejściówka, tego słowa mi brakowało, dzięki.

Płyta główna ma bodajże 5 slotów, w tym takie dwa niebieskie z tego CrossFire. Inne są jakby "do góry nogami" i karta nie mogłaby tam wejść, więc tylko to mi zostało. Dodatkowo karta graficzna jest kompatybilna z płytą, a na tej liście na stronie producenta nie było wiele kart.

Naprawiłem ten problem aktualizacją do Windowsa 10. Może to był jakiś wirus?

Edit: (mówiąc przepiąłem karty, miałem na myśli kabel od monitora)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ej ej, byście mi doradzili jaki fajny laptop jest do 2600zł, żeby na przykład gry chodziły, Rainbow Six: Siege na średnich czy wysokich detalach, czy coś takiego. No, ogólnie żeby bardzo szybko się nie zdezaktualizował. Czy to jest w ogóle możliwe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm, zepsułem sobie matrycę w laptopie, mam po prawej stronie dziwne czerwone struktury i czarne, a nawet białe.

Czy mogę sobie wymienić ją na jaką mi się podoba, byle miała tyle samo (15,6) cali? Czy na coś jeszcze zwrócić uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam problem z GM wczoraj działał całkiem dobrze a dziś gdy go odpalam mi wyskakuje:

untitled_by_lionxdagger-db0yk0f.png

po czym się wyłącza

edit:

ok już nie ważne z tego co zdołałem się dowiedzieć nie tylko ja miałem ten problem coś wczoraj stało się w yoyo games ale wygląda na to ze już to naprawili

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mogę dostać się do strony konfiguracyjnej routera. Mam do tego wifi repeater (pentagram), który swego czasu źle przydzielał adresy IP i trzeba było skonfigurować coś w nim. I w sumie zrobiłem to i teraz śmiga, ale chyba przy okazji zepsułem, bo nie można się dostać na stronę konfiguracyjną ani routera ani repeatera. I nie wiem czy to nie tak, że repeater ma adres IP ten sam jaki ma strona konfiguracji czyli 192.168.x.x. Mogę to jakoś ogarnać bez resetowania i konfiguracji wszystkiego od nowa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak router i repeater maja ten sam adres to chyba nie do konca naprawiles xD
zdalnie to ci nic nie powiem, zacznij se w ogole od wylaczenia repeatera zeby sie dostac do strony konfiguracyjnej routera i tam sie baw
e: a, to bylo w srode

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 23.10.2017 o 09:51, Chell napisał:

e: a, to bylo w srode

czy Tobie też pokazuje "Wednesday" zamiast środa ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta