Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam problem ten sam co Pablo, mianowicie mam na dysku pliki sciagane firefoxem (sa bez rozszerzenia) i nijak nie moge ich usunac, probowalem roznymi programami ale lipa, jesli znacie jakis sposob (poza formatem dysku - 100GB; nie mam zastepczego ;/) lub jesli komus sie udalo takowe wykasowac to chetnie poslucham rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

PsichiXowi już pomogłem poprzez gg, ale dodam rozwiązanie i tutaj: http://ccollomb.free.fr/unlocker/

 

@Webzir:

Rozkręcić i wyczyścić / skalibrować laser, a jak nie pomoże to albo jego wymiana albo sprzęt na śmietnik. Poza tym zawsze możesz kupić oryginalną płytkę i ją skopiować, a potem słuchać muzyki z tejże kopii, do której zrobienia masz prawo. Przynajmniej uchronisz oryginalny nośnik przed porysowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Skorzystaj z jakiegoś menedżera ściągania i powiedz czy jest tak samo.

Jakbym taki miał, to bym skorzystał, a nie pobiorę bo @up@up

EDIT: To samo dzieje się z filmikami z YT i nie tylko..

EDIT2: Już działa, odłączyłem kabel od modemu, wsadziłem i włala ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry w pewną grę (niestety nie mogę zdradzić nazwy ;( nie pytajcie dlaczego) dolna część ekranu nie jest chyba odświeżana (chodzi o to, że zostaje w niej niewłaściwy obraz). Mam tak jak gram na sprzętowym D3D, a jak przełączam na programowy D3D to fpsów jest o 50% mniej (oczywistość), ale już nie ma tego buga. Mam GeForce'a 8600 i DirectX9.0c 2008 Listopad. Co może być przyczyną i jak to zmienić?

 

E: Doczytałem, że nie jest renderowana dolna część okna gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co będzie z DVD? Bo na odpaleniu na kompie mi nie zależy, tylko na DVD. (na kompie już działa, dzięki)

EDIT: Ja już sam nie wiem czy to wina filmu czy płyty bo chyba nawet jak plik byłby zły to coś powinno się wyswietlić a nie "Dysk nieznany", ale na tej samej płycie inne pliki na tym samym DVD działały (jest to płyta wielokrotnego zapisu, która, z tego co widzę, zaczęła się chrzańić jak skasowałem z niej niektóre pliki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam problem z kartą graficzną Gainward GeForce 9600 GT . Odkąd mam tą kartę, psują mi się surface'y w GMie, a w innych grach nic. Np. teraz testując TLOA nie mam blura napisanego na surface'ie, może widać lekką smugę tam gdzie przejadę kursorem/poleci piłka.

 

Na WinXP przez jakiś czas od uruchomienia kompa było dobrze, później się psuło. Teraz na Win7 zawsze się psują.

 

Sterowniki mam najnowsze, nie podkręcałem karty.

 

EDIT: Możliwe, że to od ilości surface'ów? Bo na 1 surface'ie (czasami 2) działa.

EDIT2: Teraz w ogóle nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Iron Man
Cześć, mam problem. Nie wiem kim są halpowicze, a nikt mi powiedzieć nie chce. Może to trochę nie w temacie, ale byłoby miło.

 

Gdybym Ci powiedział, to byłbym zmuszony Cię zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym Ci powiedział, to byłbym zmuszony Cię zabić.

johnnyenglish.jpg

 

A ja się spytam - co to pytanie ma do:

W związku z coraz liczniejszymi pytaniami z problemami ze sprzętem komputerowym/programami itp w valhalli, od dziś ustanawiam ten temat jako jedyne takie miejsce do zadawania takich pytań dla zachowania porządku na forum.
Nie wiedziałem że halpowicze są programami :sp_ike:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...