Skocz do zawartości

VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aparat jest w tym wypadku urządzeniem wejścia. Odpowiedź: Nie.

 

To nie jest jednak do końca sprawa rozwiązana

 

Gdzie problem - Problem w tym, że ta technologia ma dopiero wejść do Windows Phone - USB OTG

 

Oczywiście jakby kolega wybrał Androida lub Symbiana (!) lub Windows Mobile 6 już by dawno to mógł zrobić

 

Ale nie zrażaj się, pewnie do 2015 się uwiną

 

Niemniej to chyba nie ten kabel ... Innego musisz szukać Kabel chyba dobry byłby jednak

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temp.png

Jakieś pomysły czemu się tak grzeje? Czasami wybija temperatura ponad 90 stopni aż w końcu sam się wyłącza chyba żeby się nie spalić. :X

Tak jest codziennie, aż parzy od dołu.

Laptop SONY vaio, używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

guysguysguys

ma ktoś pomysł, co może być przyczyną tego, że laptop łapie sieć (wg listy sieci bezprzewodowych), ale Chrome i inne programy korzystające z internetu pokazują, że nie ma sieci?

oraz czemu eksplorator windows zawsze się po starcie systemu zawiesza, a po restarcie programu pokazuje, że nie mógł odnaleźć pliku "/idlist,:452:156,"?

Te cuda na Windowsie XP, był nieużywany od dwóch lat. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Do dzisiaj moim największym problemem jest to, że "NIE OFICJALNA" to zaprzeczenie a "NIEOFICJALNA" to okreslenie czegos co nie jest oficjalne.

 

"valhalla to nie oficjalna pomoc techniczna więc przestańcie spamować tematami, tu jest jeden duży"

 

Chell, może dlatego, że mam jeszcze stacjonarny komputer w domu?

 

to zrób z niego użytek?

w menadżerze urządzeń sprawdź jaką masz kartę, poszukaj sobie do niej sterowników w necie, stare odinstaluj, zainstaluj nowe z folderu i voila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

mój ukochany ALLPlayer na W7 zaczął ucinać dolną połowę obrazu, przez co filmy stają się nie do oglądania :( google jedyne co zwróciło to kolesia z identycznym problemem którego odesłali do wygaśniętego już tematu. Miał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wina kodeków. Pojawiają Ci się ikonki w tray podczas oglądania? Nie pamiętam jak wyglądają. Możesz na nie kliknąć prawym (jedna jest od audio jedna od video) i będziesz mieć opcje, dużo opcji. Ale tam nie znajdziesz tego co trzeba. musisz przywrócić domyślne ustawienia kodeków. lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

poresetowałem, nic nie dało. Dodam, że problem jest tylko z AP, reszta odtwarzaczy działa dobrze (chociaż akurat na tym mi zależy bo od 2 lat tylko go używałem i jest szalenie wygodny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

z tydzień temu podłączyłem słuchawki do przedniego panelu, coś mi tak dziwnie buczało, jakby jakieś przebicia, nie było poza tym żadnego dźwięku. dzień później już nawet nie buczało. ok, padła zintegrowana dźwiękówka, życie - pomyślałem. dzisiaj wsadziłem pożyczoną od kumpla kartę, windows ładnie instaluje sterowniki, wpinam słuchawki i nic :( co jes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

lol, post na górze strony jest z 2013

 

asus zenfone 4 to gówno

otóż nabyłem telefon jakoś pod koniec 2014, niedługo później wgrałem roota, grzebałem w sumie tylko tyle że zmieniłem animację bootowania i bawiłem się jakimiś tam adblockami. około 2 tygodnie temu zaczął się sypać, tj. wieszać w najmniej oczekiwanym momencie. najpierw lajcik, słuchałem sobie muzyki i nagle zwiecha, resetuję i jest dobrze. teraz już ma takie zwiechy kilka razy w ciągu dnia, wygląda to następująco - nagle obraz zamiera tudzież ekran staje się czarny (ale wciąż podświetlony), jeśli jest podłączony to dioda ładowania zastyga i nie reaguje nawet na odłączenie ładowarki, przycisk home nawet nie powoduje wibracji. na wyłączanie na szczęście reaguje, nawet nie muszę się bawić w jakieś kombinacje z vol+ ani nic. problem pojawia się przy ponownym włączaniu - albo włącza się w nieskończoność (często), albo w ok. 15 sekund po starcie, kiedy to widzę jeszcze tapetę, zanim zdąży załadować się aplikacja od lockscreena, bo jak jest ona to już jesteśmy w domu, zamiera.

teraz zwiechy łapie w losowych momentach, a przycisk "home" to prawie gwarancja zamaru, podejrzenia z braku winnych padają na buzz launchera. spróbuję go zmienić gdy tylko łaskawiec się włączy.

gwarancję mam, tylko nie chcę go słać jeśli rozwiązaniem ma się okazać "naciśnij 3 razy vol+ i natrzyj ekran smalcem"

 

//home screen zmieniony, nie pomogło. gdy znowu go odpalę pozrzucam wszystko na kompa i spróbuję przywrócić ustawienia fabryczne (jest sens w ogóle?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłaj na serwis zanim sam nie zrobisz mu czystego reinstalla po kablu. Tak już niestety jest że jeżeli oddasz go na gwarancję z takim opisem usterki to pierwsze co zrobią to fresh install. Problem będzie jak uruchomią, sprawdzą 2 minuty i oddadzą jako naprawiony. To samo możesz zrobić sam bez czekania 2 tygodnie. Jeżeli nie pomoże to do opisu usterki dodaj że były przywracane ustawienia fabryczne a nawet ponowna instalacja systemu albo odzyskiwanie systemu (jakkolwiek będzie to nazwane w sofcie producenta).

 

Wg mnie może to być fabryczna usterka z RAMem, ale nawet jak serwisowi to zasugerujesz to zrobią sam reinstall. W takim wypadku twoja najlepsza szansa to odsyłać im go do skutku, czyli do momentu gdy wymienią na inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...