Skocz do zawartości

Darkosen EngineTrailer


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę szpanu nie zaszkodzi :P ale nie widzę za specjalnej różnicy pomiędzy tym a Almorą ;]

 

Zagrasz w Almore to zobaczysz, ja malo się nie porzygałem jak Almore odpaliłem :D

Człowiek już zapomina i się przyzwyczaja do nowej grafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sadzil jakies komplementy czy cos , ale grafika podczas gry z tego co widac fajnie sie prezentuje ,

 

A Borek ja mam takie pytanie , u gory jest Equip i Weapon , zrezygnowales z tego systemu inventory typowo RPG ( nie wiem jak nazwac) tego no co byl w almorze czy czyms , i teraz to co jest u gory to jest inventory ? :P

 

Szkoda tylko ze tak krotki i malo pokazane

 

a tak btw co to jest za utwor ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sadzil jakies komplementy czy cos , ale grafika podczas gry z tego co widac fajnie sie prezentuje ,

 

A Borek ja mam takie pytanie , u gory jest Equip i Weapon , zrezygnowales z tego systemu inventory typowo RPG ( nie wiem jak nazwac) tego no co byl w almorze czy czyms , i teraz to co jest u gory to jest inventory ? :P

 

Szkoda tylko ze tak krotki i malo pokazane

 

a tak btw co to jest za utwor ? :P

 

Interface się jeszcze zmieni, ale będzie podobny układ. To nie jest RPG, także po co mi inventory takie jak w Almorze :) ?

 

Utwór: Eden Bridge - Wild Chase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika od Almory na pewno lepsza, widać ze gra nie "muli" no i jest fajnie :)

 

Interface się jeszcze zmieni, ale będzie podobny układ. To nie jest RPG, także po co mi inventory takie jak w Almorze smile.gif ?

A jaki typ ?

 

Utwór: Eden Bridge - Wild Chase

Masz prawa autorskie

 

Ps. Serwer w czym piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika od Almory na pewno lepsza, widać ze gra nie "muli" no i jest fajnie :)

A jaki typ ?

 

Zupełnie wymieszany ze wszystkim :P

 

Masz prawa autorskie

 

Nie mam i nawet mnie nie interesują :D Jak się odezwą będę dumny.

 

Ps. Serwer w czym piszesz ?

 

Na razie w GM, a później Ranmus będzie przepisywał na inny język ( na razie nie mówimy na jaki ), ale to też wszystko jeszcze się okaże co będzie...

 

Fajne ale na filmiku to wygląda jak Almora ze zmienionym hudem :P Może to z powodu słabej jakości pliku video. Jakie będą lokacje w grze ? Bo jak tylko lasy i dungeony to trochę nudno xD

 

W lasach będzie najmniej akcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to wygląda na żywo, bo ta kompresja strasznie psuje urok :/

Postać ma możliwość walki wręcz, obrony tarczą - co jest pokazane na filmiku, no i teraz pracuje nad rzucaniem czarów i wskrzeszaniem pomocników.

 

A jak to będzie z Postaciami ? Bo ja czegoś tu nie rozumiem xD Bo to przecież nie miał być mmorpg.

 

Nie rozumiem, a co ten filmik albo postać ma wspólnego z MMORPGiem? To że sceneria jest podobna do Almory to nic nie znaczy. Na czymś muszę pracować, a nie mogę pchać pełno grafiki na początek, bo przy każdym teście będę czekał godzinami na odpalenie gry... Wiele rzeczy i elementów wizualnych kompletnie się zmieni. Ten filmik jak napisałem wcześniej prezentuje silnik gry, a nie grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie mam i nawet mnie nie interesują :D Jak się odezwą będę dumny.

 

To moja polityka :P Filmik mało wyraźny, ale widać poprawę animacji postaci (zwłaszcza jak atakuje), no i te bajerki żywa przyroda etc... tylko króliczków kicających brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ten trailer nie zachęca do gry ;) . Nie kręcą mnie bajery typu realistyczna przyroda czy niewiadomo jak świetne ruchy postaci. Zobaczymy, czy gra będzie w ogóle coś warta.

 

@Borek: może wrzuć tego trailera na Youtube ;p ? Będzie prostszy dostęp. Jak coś, to ja mogę zapodać to na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zauważyłem w nic fajnego. Owszem dobrze wygląda itp, ale nie widze nic ciekawego. Obawiam się że pomimo świetnego silnika i grafiki (oraz muzyki) gra tak jak w przypadku almory, nię będzie wyrożniała się czymś orginalnym. Po za tym niecwiem czy to wina slabej jakości, czy mi sie tylko zdaje, ale ten koleś wygląda jakby używał aimbota, tak strasznie nim rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...