Skocz do zawartości

Boro Casso

Użytkownicy
 • Postów

  560
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Boro Casso

 • Urodziny 18.11.1991

Informacje

 • Team
  Huckleberry Studio

O mnie

Ostatnie wizyty

3 711 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Boro Casso

Elder Veteran

Elder Veteran (7/13)

0

Reputacja

 1. Tytuł: Edengrad Gatunek: MMORPG z Craftingiem oraz ekonomią Opis: Edengrad to gra Survival MMORPG, która bazuje na fundamentach kultury postapokaliptycznej oraz inspiruje się klasykami, takimi jak Fallout czy Mad Max. Cała rozgrywka opiera się na mechanice znanej z gatunku gier Sandbox, w których gracze nie mają z góry ustalonego celu, lecz każdy indywidualnie wybiera ścieżkę i interesujące go zadania. Początkowo do codziennych obowiązków gracza należy zbieranie drewna na opał, budowanie szałasów, polowanie na mniejszą zwierzynę, a także dbanie o poziom nawodnienia organizmu. Etap ten kończy się wraz ze znalezieniem towarzyszy podróży i sformalizowaniem tej znajomości ? założeniem organizacji. Tworzenie mikro-społeczności daje wszystkim członkom korzyści niedostępne dla pojedynczego gracza. Wśród tych atutów jest unikalna dla naszego modelu rozgrywki możliwość założenia własnej osady. Służy ona nie tylko jako miejsce spotkań, centrum handlu, lecz również fortyfikacja strategicznego obiektu na mapie. Wszystkie opcje związane z rozwojem miast, organizacji, a także postaci kreowanych przez graczy są okraszone bogatą fabułą oraz questami, których na próżno szukać w innych produkcjach gatunku survival. Nieliniowa rozgrywka i dynamiczny rozwój akcji wciągną każdego gracza w świat Edengradu na długie miesiące. Download: http://store.steampowered.com/app/381180/ Rozmiar pliku: 16GB Wstawiam trailer:
 2. Poszukujemy 2 Grafików 3D, z Poznania do projektu Edengrad (https://www.facebook.com/edengradgame - edengrad.net) Wymagania: -Portfolio z modelami -Tworzenie tekstur: diffuse, normalmap, specularmap oraz glossmapy -Średnio-zaawansowana umiejętność pracy w programie Blender (min 2.5) ewentualnie inny program do grafiki 3d. -Znajomość programu Photoshop w zastosowaniu przy tworzeniu assetów do gier -Odpowiedzialność za wykonywane zadania -Komunikatywność -Lokalizacja Poznań Oferujemy: -Pracę w młodym i szybko rozwijającym się zespole -Naukę nowych umiejętności oraz nabycie doświadczenia w gamedevie -Pracę w Zamku Cesarskim Swoje CV proszę wysyłać na adres patryk@edengrad.net lub w temacie ;)
 3. Boro Casso

  Edengrad

  Tytuł: Edengrad Gatunek: PostEarth Crafting MMORPG Opis: Edengrad to gra z gatunku crafting mmorpg tworzona przez Polaków. Edengrad jest symulatora życia w post-apokaliptycznym świecie. Na samym początku gracz rozpoczyna grę w jednym ze schronów. Początkowym zdaniem naszego ?przetrwańca? będzie zdobycie trochę liści i zbudowanie namiotu do przetrwania pierwszej nocy. Później można pomyśleć o drewnianym szałasie, ale na samym początku nie masz do tego, ani surowców, ani umiejętności. Wszystkie obiekty które są w świecie gry są tworzone przez graczy, począwszy od zwykłego ogniska, przez stoły, skrzynie, skończywszy na małych wioskach czy nawet wielkich ogrodzonych murem miastach. Edengrad tworzony jest przez niezależnych twórców. A cały pomysł powstał w głowie głównego programisty w grudniu 2011 roku. Nie stoi za nami wielka korporacja więc cała gra jest finansowana z naszych pensji, czy dotacji wpłacanych przez przyjaciół. Nasz zespół jest cały czas otwarty na propozycje (można je zgłaszać na naszym forum) czy nowych członków (głównie grafików). Główne cechy Edengradu Wszystkie przedmioty od narzędzi po fundamenty, ściany, domy, wioski czy miasta tworzone są przez graczy. Jakość oraz możliwość stworzenia przedmiotów jest ściśle zależne od umiejętności postaci gracza. System gry oparty na umiejętnościach, które zdobywamy oraz rozwijamy wykonując czynności. Np. drwalnictwo rozwijamy ścinając drzewa, murarstwo tworząc ściany, umiejętność walki ciężką bronią po prostu nią walcząc. System atrybutów zaprojektowany w taki sposób aby nie można było stworzyć złej postaci. Brak sztywno narzuconych klas. To od gracza zależy czy będzie drwalem, stolarzem, murarzem, rewolwerowcem, najemnikiem, czy burmistrzem miasta. Możliwość tworzenia miast i wiosek. Rozbudowany system grup dający możliwość stworzenia prostego gangu, oraz rozbudowanego systemu miejskiego z różnymi pod-organizacjami (Policja, ochrona, budowniczy, rząd itp). Wielki rozbudowany post apokaliptyczny świat, z realistycznym systemem dnia i nocy, pogody oraz pór roku. Dostępne duże przedwojenne miasta do zwiedzania oraz zdobywania surowców i przedmiotów. Nieograniczona możliwość wpływania na świat gry. Od wycinać całych lasów po formowanie terenu. Pomagające przebyć długie dystansy pojazdy, które można złożyć z znalezionych lub wytworzonych części. Wiele unikalnych przeciwników do pokonania. Od zwierząt po zmutowane istoty. (Tak, u nas NIE będzie przereklamowanych zombie) Gra jednocześnie dostępna dla Windowsa, Maca oraz Linuxa. I wiele, wiele więcej? Strona WWW: Edengrad.net Autorzy: Programowanie: Patryk Borowski (Boro Casso, Ja) Fabuła: Patryk Borowski Grafika: Adam Pasek, Michał Zomerski, Robert Giza, Damian Lewandowski, Ashish Verma, Gianluca Prontini, Frank Troys i kilka innych osób mniej związanych z grą Screeny: >>>FILMIK (YOUTUBE)<<<
 4. Przy tworzeniu gry korzystałeś z jakiegoś frameworka, czy to jest czysty gm?
 5. Na stronie wprowadzony jest nowy lay
 6. Postanowiłem dobrać kolorystykę i rozłożenie na nowo wyszło coś takiego cllpsd to skrót od collapsed. Strona ta jest w sieci już 2-3 lata jednak było to tylko forum, od niedawna jestem jej właścicielem i wziąłem się za nią.
 7. Jeżeli potrafił by ktoś zaprojektować jakiś lay byłbym wdzięczny.
 8. nad grafika pracuje jednak marny ze mnie desinger
 9. Tytuł: Cllpsd.pl Gatunek: Portal społecznościowy Opis: Po ponad miesięcy katorgi przy programowaniu nowej strony jaką jest nowe cllpsd, mój projekt dobiegł końca a wy możecie się cieszyć z nowego portalu społecznościowego. Dla niewtajemniczonych, czym jest www.cllpsd.pl? www.cllpsd.pl to Pierwszy w Polsce portal społecznościowy przeznaczony dla programistów, twórców gier, webmasterów, grafików. No dobrze ale z czym to się je? No wiec po rejestracji użytkownik ma dostęp do wszystkich opcji portalu takich jak: Tablica Listy znajomych Poczty For dyskusyjnych Tworzenia własnych podstron z użyciem html'u oraz cllScript Grupy Artykuły To tak w telegraficznym skrócie. Nowe cllpsd jest dla programistów c++ jak i autorów małych stron oraz zwykłych graczy. Autorzy: Programowanie: Boro Casso Grafika: Boro Casso Cllpsd.pl
 10. Boro Casso

  Edengrad

  Minęło trochę czas a gra cały czas się rozwija: Po pierwsze cały silnik został zmodyfikowany tak aby działała pod ie. Klient jak i serwer zostały bardzo mocno zoptymalizowane i teraz wszystko działa o wiele szybciej Każda mapa teraz może posiadać swoją własna muzykę, a item, skill czy przeciwnik mogą wydawać dźwięki.
 11. Boro Casso

  Edengrad

  Walki będą na mapach jak wowie, czy wspominanej tibi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...