Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - pożegnalne splashe


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapisu w HS nie było, więc człowiek musiał siedzieć przed kompem aż do nabicia satysfakcjonującego go poziomu. ;) Mi osobiście szkoda, że taki fajnie zapowiadający się hack'n'slash przegrał z MMORPG i tym samym spsiał. ;-( HS było jednym z niewielu erpegowatych gier, które mnie wciągnęły. Fakt, że Diablo odłożyłem po 5 minutach, a w HS pocinałem bite 2 godziny chyba o czymś świadczy, nie? =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ale sterowanie w Almorze było o wiele lepsze niż w HS, no i poza osotczeniem całość grafiki też. Tyle, że były drzwi. Ale jakby dać jakieś questy - to by całkiem długa gra wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sterowanie w Almorze było o wiele lepsze niż w HS, no i poza osotczeniem całość grafiki też. Tyle, że były drzwi. Ale jakby dać jakieś questy - to by całkiem długa gra wyszła.

 

Bylo lepsze bo borek z tego co mi sie wydaje to o wiele dluzej siedzial dopracowujac almore niz hs :P

 

Heh .. mnie tez ta gra wciagnela , tak jak diablo 1 .. (2 juz nie to) ..

 

@do tych wiedzacych :P .. A tak ogolnie zapytam bo nie wiem , czy almora to miala tyle bugow i czy chlala tyle ramu przez to ze bylo mmorpg ? .. A jak by byla zwyklym mmorpg to czy by cos lepiej chodzilo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogolnie zapytam bo nie wiem , czy almora to miala tyle bugow i czy chlala tyle ramu przez to ze bylo mmorpg ? .. A jak by byla zwyklym mmorpg to czy by cos lepiej chodzilo ?

A jaka jest różnica między mmorpg a zwykłym mmorpg ;p ?

 

btw. mam fajny pomysł na splasha, ale nie wiem czy mi się uda zrobić xd .

 

edit: Dobra, nie udało się, to robię innego :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Moze Borek powinien sie zastanowic nad skonczeniem HS :) Nie trzeba by bylo przepisywac kodu (GM przeciez dalby rade z taka gra), wiec mysle ze dobrym byloby pomyslem ukonczenie tej gry. A watpie zeby Borek mial jakiekolwiek problemy bo HS bylby zwyklym RPG-iem. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek pracuje nad nową grą, a wy mu tu dupę zawracacie Hidden Swordem :x nie ładnie!
Zgadzam się, Borek ma teraz nową wenę, pełno nowych pomysłów na następne hity a wy chcie aby ciągle siedział na HS i Almorą. Dajcie mu rozwinąć skrzydła (albo przynajmniej jeszcze bardziej rozwinąć te które rozwinął). Po co ma kończyć gry na siłe, skoro nie chce, lepiej mu wyjdzie jeśli bęzie robił to co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jestem zmuszony z całą stanowczością powiedzieć: Nie oczekuje na nową grę Borka! Borek jak już dwa razy pokazał nie jest typem człowieka, który prowadzi coś do końca, lecz tylko zaczyna. Brak mu wytrwałości. Sądze, że w następnym projekcie się to powtórzy, więc go poprostu olewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jestem zmuszony z całą stanowczością powiedzieć: Nie oczekuje na nową grę Borka! Borek jak już dwa razy pokazał nie jest typem człowieka, który prowadzi coś do końca, lecz tylko zaczyna. Brak mu wytrwałości. Sądze, że w następnym projekcie się to powtórzy, więc go poprostu olewam.

 

W zyciu trzeba próbować, a jak się nie uda, to uderzyć z innej strony. Nie wiem czy kiedyś tworzyłeś jakąś rozbudowaną grę, ale z twoich słów wydaje mi się że nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek - On poprostu chciał Ciebie w jakiś sposób zdenerwować i myślał że postąpisz jak dziecko i będziesz kierował się myślami "Nikt nie będzie mi ubliżał, jeszcze im pokaże ! Zrobię tą Almorę ! Tak !" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...