Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Wpadłem na pomysł z Blackiem żeby zorganizować GMClanowy zjazd. Mam nadzieję że wiecie o co chodzi :P - spotykamy się o określonej godzinie, idziemy do jakiegoś lokalu coś, porobić pogadać na różne tematy, pod koniec dnia paszoł won do domu albo wbijamy na chatę Blacka na noc (a może jakiś hotel?). Takie *coś* miałoby być w Łodzi. Czemu? Środek Polski, szlag... każdy miałby mniej więcej taką samą odległość do danej lokacji. 2 Pytania - warto? a jeśli tak - jaki lokal wybrać? Pamiętajcie że takie *coś* zrobiłoby się w wakacje :P. Vote my friends!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zawieram realnych znajomości przez internet. xD

 

 

Poza tym nie każdy tu ma 14 lat (czy ile Ty tam masz ;) ) i wątpię, by miał na to ochotę 10 latek (któremu nie pozwolą starzy) jak i facet w wieku 25 lat (wiesz...bo to taki obciach, jakby miał się kręcić w towarzystwie pryszczatej zgrai nastolatków xP )

 

Zjazd jak dla mnie kwalifikuje się pod kilkadziesiąt osób. Przypuszczam, że na takie spotkanie towarzyskie przyjechałoby góra 10 ludzi.

 

Tak-byłoby to raczej spotkanie towarzyskie. :)

 

PS.

Co innego, gdyby udało się zorganizować oficjalny zjazd (wiecie-z popcornem, watą cukrową, balonikami z helem (z takim, którego oczywiście można się nawdychać :P) i wielkim transparentem przy wejściu "Zjazd GMclanowiczów") xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wątpię, by miał na to ochotę 10 latek (któremu nie pozwolą starzy) jak i facet w wieku 25 lat (wiesz...bo to taki obciach, jakby miał się kręcić w towarzystwie pryszczatej zgrai nastolatków xP )

-----

Zjazd jak dla mnie kwalifikuje się pod kilkadziesiąt osób. Przypuszczam, że na takie spotkanie towarzyskie przyjechałoby góra 10 ludzi.

-----

Co innego, gdyby udało się zorganizować oficjalny zjazd (wiecie-z popcornem, watą cukrową, balonikami z helem (z takim, którego oczywiście można się nawdychać :P) i wielkim transparentem przy wejściu "Zjazd GMclanowiczów") xDDD

 

1. moja wina że nie pozwoli? xd a jak sądzi że będzie miał obciach to niech nie przyjeżdża - proste jak drut.

2. niech i to będzie spotkanie towarzyskie xD

3. masz na to kasę? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. masz na to kasę? tongue2.gif

Mogę góra skombinować trochę helu xP

 

To spotkanie to nie jest bardzo zły pomysł. Jest tylko trochę...kontrowersyjny, żeby nie powiedzieć poje**** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też uważam, że ten pomysł ssie xP

 

Ale mogłaby być fajna impa xD A ja mam 40 lat i mogę wbić i się nie boję :P Fajnie byłoby nareszcie na żywo spotkać takiego Adstera... Tymona... Ranumsa... Marmota... I innych (Borka i TeeGee jakby znaleźli czas :P) ... No i jestem Dark Maximal Fan :3

 

@Down: A to spoko :P Jakby co to mogę być Waszym takim bodygardem, albo w najgorszym wypadku pełnoletnim przedstawicielem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, mi szczerze mówiąc też kiedyś chodził on po głowie ale z zrezygnowałem.

 

chętnie bym się spotkał osobiście z innymi gmclanowiczami, ale wątpię że przyjechałoby więcej niż kilka osób. Gdybym miał kasę i nie wyjechałbym gdzieś na wakacje, to byłoby całkiem możliwe że się na takim zjeździe zjawię.

Jeśli Dobrze byście to z Blackiem zorganizowali to mogłoby coś z tego wyjść.

Jakby co to jestem za :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Ranme xD

Wiecie, taki zjazd to nie jest wcale rzecz pozostająca w sferze marzeń - jeśli by wszystko ładnie zorganizować, wynająć kilka pokoi w jakimś moteliku + posiłek, no i oczywiście nakłonić do przyjazdu większe grono osób, to wyszłaby fajna impreza. :) Z tym że organizatorem musiałby być ktoś wiarygodny (może by tak BWO? [mam blisko do Świdnika ;p]). Zostaje jeszcze zrzutka kasy. =p

Hm, kusząca perspektywa.

Niach niach ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę problemu żeby przyjechać, akurat jestem osobą, która cholernie lubi nowe kontakty :D Faktycznie wszystko musi być zoorganizowane. Sam też myślałem o takim zlocie, ale do organizacji z koleji się nie nadaje :P Jeżeli będzie coś konkretnego-wartego uwagi, to piszę się pełną gębą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.na chatę Blacka na noc (a może jakiś hotel?)

hotel? a biatch będą?

2.to spotkanie mogłoby się skończyć zamieszkami

3.bar pizzeria, tylko nie bar kto mnie będzie cholować

4.gorzej jak ktoś wziąłby ekipe z sobą

pomysł dobry :) za daleko dla mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... był już taki temat, a krytyk się posypało (chyba)

 

Ja tam wole was jako literki na ekranie, skąd wiecie, że jeden drugiemu się spodoba? Jeśli już to skype (choć go nie mam). W ostateczności rozmowa przez komórkę (ciekawe kto ma jaki głos?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...