Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Tak serio, trzeba ustalić gdzie i kiedy, a kto może niech przyjedzie. I tyle :3

 

na pewno w wakacje, lada dzień mam ważne sprawdziany, więc odpada xP Miejsce: Łódź, Zakwaterowanie: dom Blacka/zrzuta na motel (hotele za drogie :P)

 

P.S.

nie gadać mi tu o skype! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. nie, powiesz: siema spyro!

2. a to dobrze, bo my do motelu xD

A on do mnie: Nie tym tonem smarkaczu.

Motel/Hotel to samo. Ja mówie o tym, że się elita dobierze w parki a pozostałych zostawi xD

 

Skype: teeniceb. Zapraszam panie. xD

Jej boję się do Ciebie odezwać bo jak usłyszysz mój luzacki slang.... ojej xD

 

Mój skype: Barlogork

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdę do baru/kawiarni, zobaczę spyro i co powiem? Dzień dobry proszę pana?

1. nie, powiesz: siema spyro!

 

...Ja bym się 5 minut zastanawiał przed wejściem, która z tych opcji jest lepsza :) I tak i tak powiedzieć jest bardzo głupio i dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja bym się 5 minut zastanawiał przed wejściem, która z tych opcji jest lepsza :) I tak i tak powiedzieć jest bardzo głupio i dziwnie...

 

hym, to z kija baseballowego zaje*** na dzień dobry? ;) Przestańcie, akurat sprawa powitania jest najmniej ważna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...nie pozostaje mi nic innego, jak podać coś dla przedkładających słowo pisane nad mówione (znaczy-nie mam skajpa :) ) GG:4907639 (Invisible).

 

hym, to z kija baseballowego zaje*** na dzień dobry? smile2.gif Przestańcie, akurat sprawa powitania jest najmniej ważna...

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to powiedział Black chętnie nam udostępni swoje mieszkanie
Mam nadzieje że jest większe niż karton pod mostem. W 100% zgadzam się z london'enm, powinno być kilka osób dorosłych które by wszystko zaplanowały i wszystkiego dopilnowały, a nie tylko nasz nadczłowiek spyro. A pozatym ja napewno nie pojade bo:

1. Starzy mi nie pozwolą

2. Nigdy nie robie dobrego pierwszego wrażenia

3. Mało kto mnie lubi

4. Jestem nierozgarnięty

5. Nie potrafie zawierać kontaktów z ludźmi

6. Jestem bardzo nerwowy i niezdecydowany

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi)

8. Nie będzie mi się chciało jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozatym ja napewno nie pojade bo:

1. Starzy mi nie pozwolą

2. Nigdy nie robie dobrego pierwszego wrażenia

3. Mało kto mnie lubi

4. Jestem nierozgarnięty

5. Nie potrafie zawierać kontaktów z ludźmi

6. Jestem bardzo nerwowy i niezdecydowany

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi)

8. Nie będzie mi się chciało jechać

Wow! Muszę Cię poznać! =D

Co się tyczy zlotu: wpadł mi do głowy pewien (raczej głupi) pomysł. Otóż cześć GMClanu, która jest niepełnoletnia, jedzie razem na obóz, a reszta występuje w roli opiekunów. :3

Nie bijcie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy zlotu: wpadł mi do głowy pewien (raczej głupi) pomysł. Otóż cześć GMClanu, która jest niepełnoletnia, jedzie razem na obóz, a reszta występuje w roli opiekunów. :3

Nie bijcie ;p

 

kijowy pomysł :P kto by chciał na zlocie iść na obóz? xD poza tym opiekunowie - już widzę jak to wygląda, ale wolę tego nie opisywać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z london'enm, powinno być kilka osób dorosłych które by wszystko zaplanowały i wszystkiego dopilnowały, a nie tylko nasz nadczłowiek spyro.

No ja nic chyba takiego nie pisałem wcześniej, ale dzięki, że się ze mną zgadzasz :P

 

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi)

Ja też jestem dziwnym człowiekiem i nie lubię rozmawiać o sporcie. Pozatym co za pomysł żeby ludzie z gmclan gadali o sporcie albo muzyce :P

 

Co się tyczy zlotu: wpadł mi do głowy pewien (raczej głupi) pomysł. Otóż cześć GMClanu, która jest niepełnoletnia, jedzie razem na obóz, a reszta występuje w roli opiekunów. :3

Hehe. Byśmy się pozabijali. Spyro opiekunem... wyobraź to sobie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Starzy mi nie pozwolą

2. Nigdy nie robie dobrego pierwszego wrażenia //jak i ja

3. Mało kto mnie lubi //widzę siebie...

4. Jestem nierozgarnięty //mówi mi to rodzina...

5. Nie potrafie zawierać kontaktów z ludźmi //witaj w klubie

6. Jestem bardzo nerwowy i niezdecydowany //ja chodzę do psychologa :)

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi) //no...tu może się zgodzę tylko w sprawie sportu i dziwności

8. Nie będzie mi się chciało jechać //lol-jak masz takie podejście...

 

Myślę, ze znaleźlibyśmy wspólny język....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje? to może na woodstocku się spotkamy? B)

 

ja bym się tam chętnie spotkał, ale w wakacje to przeważnie jest dużo do roboty, więc czy znajdę czas to ni wiem :P

najlepiej gdyby to było zorganizowane tak: pierwszy kontakt w jakimś wyznaczonym miejscu, bar czy co tam, potem przejście na dużą przestrzeń, bo i po co się kisić w budynkach, a na końcu powrót do domów bądź przespanie się w tanim, zapleśniałym hotelomotelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio - kichać opiekunów, twój pomysł z obozem jest kijowy maximal :3
Przecież ja to dla jaj napisałem xD

 

Max, zmienić Ci pieluszki? :3
Nie, bo się wstydzę.

 

 

Muszę sobie Skype'a zainstalować. Będziecie mogli posłuchać mojego cieniutkiego głosiku. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Starzy mi nie pozwolą

2. Nigdy nie robie dobrego pierwszego wrażenia

3. Mało kto mnie lubi

4. Jestem nierozgarnięty

5. Nie potrafie zawierać kontaktów z ludźmi

6. Jestem bardzo nerwowy i niezdecydowany

7. Nie znalazł bym z wami wspólnego tematu (jestem bardzo dziwnym czlowiekiem, nie interesuje się żadnym sportem, nie słucham żadnej muzyki, lubie drażnić ludzi)

8. Nie będzie mi się chciało jechać

 

O, moglibyśmy być braćmi. :P Ja też za ciekawych tematów nie mam (Naprawdę mnie nie interesuje sport, kto co ostatnio przeleciał, gdzie jaka była biba, a takie tematy u mnie w okolicy są najpopularniejsze. ;/ A o Anime [poza pokemonami, mój kumpel w nie gra do dzisiaj...], kompach, muzie (INNEJ NIŻ HIPHOP), i o takich ogólnych, bardziej budujących tematach jak np. religie, nie ma z kim ;/), ba, czasem prawidłowo wysłowić się nie umiem (Ale to ma miejsce głównie wtedy, kiedy coś chcę szybko powiedzieć i pojęcia mi się mylą) :D. Generalnie wolę być na uboczu, cieszyć się że w ogóle żyję a nie odstawiać się na pokaz :P. A że nie masz wspólnego tematu z innymi ludźmi to trzeba się tylko cieszyć - możesz sam zaproponować ten temat jak nikomu nie przyjdzie do głowy.

 

Kiedy w końcu ten zjazd policzymy się za tego bana(na) smile.gif

 

Jeden fać kontra 8-12 innych faciów... myślisz że sobie poradzisz?

 

 

No i generalnie duża część osób nie pojedzie, bo starzy powiedzą "nie" (fajny rym, nie?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...