Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gorzej będzie jak kogoś nie wpuszczą do baru, bo za młodo wygląda :P bez baru nie jadę :D ja stary alkoholik jestem

 

Kupisz sobie w spożywczym xD Albo Black ci z lodówki wyciągnie :P (alkohol to alkohol, nie musisz się tam w barze upijać xD)

 

btw. powtarzam po raz któryś: nie chcesz - nie jedź! a nie spamuj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chcial przyjechac.... ale starzy by mnie nie puscili bo mam 13 lat...a tak ogole jak sobie to wyobrazam jedni maja 40 lat drodzy 20 trzeci15 czwarci 10.... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Naprawdę mnie nie interesuje sport, kto co ostatnio przeleciał, gdzie jaka była biba, a takie tematy u mnie w okolicy są najpopularniejsze. ;/ A o Anime [poza pokemonami, mój kumpel w nie gra do dzisiaj...], kompach, muzie (INNEJ NIŻ HIPHOP), i o takich ogólnych, bardziej budujących tematach jak np. religie, nie ma z kim ;/), ba, czasem prawidłowo wysłowić się nie umiem (Ale to ma miejsce głównie wtedy, kiedy coś chcę szybko powiedzieć i pojęcia mi się mylą) biggrin.gif. Generalnie wolę być na uboczu, cieszyć się że w ogóle żyję a nie odstawiać się na pokaz tongue2.gif. A że nie masz wspólnego tematu z innymi ludźmi to trzeba się tylko cieszyć - możesz sam zaproponować ten temat jak nikomu nie przyjdzie do głowy.

My brother xd ! Widzę, że nie tylko ja jestem taki xD

 

A co do limitu wieku, to to chyba by było najrozsądniejsze wyjście. Możecie dać limit 16 lat i ci młodsi najwyżej w kolejnych latach przyjadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musiałbym sobie skołować urodziny najpóźniej w czerwcu xP

 

Niech się walą tongue2.gif a tam mogę colę pić smile.gif

Czyli mam już towarzysza do picia tego "trunku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy, ja sie na nic nie deklaruje, bo nie umiem nawet przewidzec co bede robil dla przykladu - dzisiaj wieczorem ;) ale może może bym się na jakieś większe picie skusił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić tak, że starsi będą siedzieć w barze, a młodsi...gdzie indziej. Tylko wtedy zapewne musiałby się znaleźć jakiś starszy ochotnik, który woli pilnować bandy nastolatków niż pić i gadać z pełnoletnimi znajomymi poznanymi na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do limitu wieku, to to chyba by było najrozsądniejsze wyjście. Możecie dać limit 16 lat i ci młodsi najwyżej w kolejnych latach przyjadą.

Czyli ty już odpadasz na kilka lat xD

 

Alkohol nie zdrowy jest :( Ekipa z gmclan'u ma się spotkać w barze? Lepiej już przestrzeń na wolnym powietrzu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że 16 lat to minimum. Będziemy legitymacje szkolne sprawdzać :]:] hie hie

 

ja mam 13 lat, Black 15 Q_q... poza tym mam już całkowity plan:

 

- zlot pod koniec czerwca, bądź początek lipca (żeby każdy miał luz)

- składki. Potrzebuję kogoś pełnoletniego kto będzie zbierać kasę za zakwaterowanie.

- Przewiduję pobyt w... akademiku. Często w wakacje robią *hotele* po niskich cenach.

- co do przemocy każdy już wie...

- BRAK ograniczeń wiekowych! co, wszyscy nagle muszą alkohol? kupimy sobie colę albo coś i będzie git, nikt się czepiać nie będzie...

 

inne zapomniałem, zapisy będą w MAJU. Ustalimy termin i dalej się potoczy. przypominam najważniejszą uwagę - nie chcesz - nie jedź!!!

 

Eee... To chyba było "Piłeś - nie jedź!!!" xD

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeja, zjazd, dzie ;-d? proponuje w jakims duzym miescie, np. wroclawiu, moge zalatwic nocleg za friko :) "soczki" tez moglbym jakos skolowac :P

 

.. "3 martini" ;-d ;-d © firemark, moze jeszcze 3 wodki martini ;-d ;-d?

 

a co do swiezego powietrza, to tak, pije sie najlepiej przy ognisku z kielbaskami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeja, zjazd, dzie ;-d? proponuje w jakims duzym miescie, np. wroclawiu, moge zalatwic nocleg za friko :) "soczki" tez moglbym jakos skolowac :P

 

.. "3 martini" ;-d ;-d © firemark, moze jeszcze 3 wodki martini ;-d ;-d?

 

a co do swiezego powietrza, to tak, pije sie najlepiej przy ognisku z kielbaskami :-)

 

nie ma bata, zlot w Łodzi :). Poza tym to raczej nie będzie Pijak Party tylko zlot GMClanu, więc nie napalać się na alkohol ;d tylko okazyjnie, bo nawalić się to ja zabraniam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego "pięknego wizualnie" regulaminu wnioskuję, że jego odbiorca jest z założenia uzależniony od wszystkiego, skłonny do awantur i nadaje się do ubrania w kaftanik *joke* :D

 

Po co tworzyć stronkę? Nie prościej było dać to w poście w tym temacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego "pięknego wizualnie" regulaminu wnioskuję, że jego odbiorca jest z założenia uzależniony od wszystkiego, skłonny do awantur i nadaje się do ubrania w kaftanik *joke* :D

 

Po co tworzyć stronkę? Nie prościej było dać to w poście w tym temacie???

 

napisałem, ale gdzieś wcięło tego posta xD poza tym jeszcze się zapomni o nim, jak popisze się parę postów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh boshe, mam kolegę, który też nie lubi...i co? Takim podejściem (wpajaniem innym, że jesteś inny) robisz się właśnie dziwnym w oczach innych. Dorośnij, człowieku! Chcesz komuś zaimponować, że Ty jesteś oryginalny i niesamowity???

 

Sorry, że tak dosadnie i wprost, ale ktoś musiał Ci to powiedzieć... ;)

 

A jednak jestem najbardziej dziwny, nie lubie alkoholu

Alkoholu wbrew pozorom nie lubi bardzo wielu ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście kupili jakąś dobrą Colę a nie coś pokroju Polo Cockta, której nazwa zakrawa o anatomię człowieka, to może i bym się skusił, ale wydawać ileś-tam złotych na pociąg żeby wypić 2-3 szklanki coli :P ? Zostanę przy tym, że nie będę jechać na zlot. Dajcie potem jakieś fotki ze zlotu, żeby zobaczyć co tam robiliście i kto był xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście kupili jakąś dobrą Colę a nie coś pokroju Polo Cockta, której nazwa zakrawa o anatomię człowieka, to może i bym się skusił, ale wydawać ileś-tam złotych na pociąg żeby wypić 2-3 szklanki coli :P ? Zostanę przy tym, że nie będę jechać na zlot. Dajcie potem jakieś fotki ze zlotu, żeby zobaczyć co tam robiliście i kto był xd .

 

zrobię gazetkę w formacie PDF :D

 

P.S.

incoming updates on site!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supavader, a ja coś słyszałem że masz 14 lat, nawet młodszy odemnie.

Jak ty to chcesz zorganizować? Ja nie znam Łodzi, więc będziesz musiał znać mape ,żeby każdy mógł przyjechać, bo jak to kicha. Jesteś pewnie w tym wieku nieodpowiedzialną osobą, więc wiesz ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...