Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo chętnie pojadę, lubię poznawać nowych ludzi, mnie to możecie na bank wpisać na listę xD Co do rozpoznania to niech gospodarz stanie jak kretyn z wywieszką na szyi "GMClan" xP xD Żarty żartami ale tak... ja proponuje trochę uporządkować, niech ktoś z administracji zrobi przypięty temat, coś w stylu "Zlot 2007" i niech tam w pierwszym wątku zostaną objaśnione wszystkie nieścisłości związane ze zlotem a pod tym postem niech się zaczną wpisywać kolejno osoby który tylko i wyłącznie chcą jechać na obóz i są zdecydowane przynajmniej na 70 - 80 % xD wdł. np. jakiegoś szablonu, coś jak numer telefonu, i zdjęcie z każdego profilu xD Ja się na bank spotkam z wami ^^

 

Wszystko w swoim czasie. Musisz być pewien na 100%. Zapisy drogą PW lub Mail. To wszystko co chciałem przekazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mogę nawet przyjechać rowerem xP Dobra, mogę też być przedstawicielem i osobą pełnoletnią, jeżeli macie na to nabór :P A można przyjechać z osobą towarzyszącą ?? Fajnie by było...

 

Dobra, ja wbijam, ale Supavader stawia piwo :D Jakby co, to będę niósl taki wielki trzymetorwy transparent z napisem "GMCLAN FORUM FANS AND USERS MEETING/ACCUMULATION/SOCIETY/ASSEMBLY" (do wyboru :P) a z drugiej strony "MICROSOFT®© I ZAREJESTROWANA LICENCJONOWANA ORYGINALNA WERSJA WINDOWSA® VISTY ROXXX ! YEAH !"

 

:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym pojechał z przyjemnością, starzy powiedzieli, że jak chcę to mogę jechać tylko muszę wiedzieć ile trzeba zapłacić i będzie dobrze. A i jeszcze jedno pytanko czy ktoś jedzie pociągiem ze Szczecina bo tak głupio jedzie się samemu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem bawić się cyną i spróbuje zrobić znaczki GM Clanowe takie na koszulkę przypinane Projekt jest w miarę prosty ale niestety zamiast kółka będzie gwiazdka bo zamierzam matryce z kapsli po butelkach zrobić xP jak mi się uda to zrobię skana i pokaże go tu ale mam jedno pytanko bo to będzie taka gwiazdka z młotkiem w środku młotek w kolorze białym a gwiazdka ma być czerwona albo niebieska jaki wam bardziej odpowiada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo mam ochotę chodzić ze znaczkiem "GM CLAN" na klacie po peronie :D Umówimy się w jednym miejscu i tyle, Black jest z Łodzi, to powie nam w którym miejscu na dworcu mamy się ustawić, albo coś w tym stylu... Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł :) Chociaż ja bardziej wolę jako pamiątkę zdjęcia na płytce :) Wypalimy u kogoś 30 płyt :D LionX jeżeli masz czas i chęci, to rób co ci do głowy przyjdzie :) Wszystko będzie dobre, aby tylko nie nosić czegoś na sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zrobic maskarade, kazdy przebieze sie za kobiete i wtedy napewno latwo sie rozpoznamy ;)

 

juz to sobie wyobrazam ;) 40 typów w różnym wieku w przebraniach lasek popierdziela przez piotrkowską ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...