Skocz do zawartości

Zjazd GMClanowy


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe stodołe :D hehehe dobre bez kitu. Słuchajcie, to albo jedziemy na zamieszki, albo na spotkanie. Nie możemy myśleć w ten sposób, jeżeli spotykamy się wszyscy, to stajemy się jedną ekipą. Ja tam się nie boję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje muszę wkręcić rodzinie, że chcę zwiedzić Łódź :P Jakbym powiedział, że chcę się spotkać z ludźmi, których poznałem przez internet... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omfg, ale z was egoiści xD

1. Jak to powiedział Black chętnie nam udostępni swoje mieszkanie

2. jeśli jednak się rozmyśli to spakujemy się do jakiegoś motelu (właśnie przeglądam internet w poszukiwaniu informacji)

3. nie chcesz - nie jedź

4. cóż to niby za zaskoczenie? ja akceptuję wszystkich jacy są xD

5. zamieszki? 997, w kaftanik i jazda

6. jeśli ktoś zamierza się tam zachowywać nieproporcjonalnie patrz punkt wyżej

7. co do moteli - myślę że nie warto żeby każdy miał swój pokój - myślę że 2, 3 osobowy pokój będzie pasować (komu się chce tyle wydawać zamiast zrobić zrzutę i we trójkę mieszkać taniej)

8. na bilety pociągowe itp. nie ma zrzuty. Sam se przyjedź :P

9. pamiętajcie że *jakby co* spyro czuwa

 

miło mi, że taka popularność tematu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncert Linkin Parka... a fuj :P ! Lepiej 22 kwietnia do Łodzi, ma być wtedy koncert Armii tam i można by potem się spotkać xD .

 

hym, my tu nie na koncerty, tylko na miłe spotkanie przy ciepłym posiłku. Jakby temat się nazywał "Zjazd fanów Armii" to wtedy gadamy o takich rzeczach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie jechać na koncert, no to wtedy zamieszki mogą być - odpada. Jedziemy na spotkanie, popieram wszystkie punkty Supavadera. Moim zdaniem nie powinniśmy brać osób trzecich, tzn. kolegów, którzy nie mają nic wspólnego z GMClanem. Wiem mi też ciężko ze Szczecina do Łodzi samemu ciągnąć się pociągiem, ale tak będzie najlepiej. Chyba że ktoś ma inny pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie jechać na koncert, no to wtedy zamieszki mogą być - odpada. Jedziemy na spotkanie, popieram wszystkie punkty Supavadera. Moim zdaniem nie powinniśmy brać osób trzecich, tzn. kolegów, którzy nie mają nic wspólnego z GMClanem. Wiem mi też ciężko ze Szczecina do Łodzi samemu ciągnąć się pociągiem, ale tak będzie najlepiej. Chyba że ktoś ma inny pomysł...

Co innego koleżanki ;)

 

@Cekol: No ba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 czerwca jest koncert linkin park a w Chorzowie.

Zdrajcy Hiphopowcy pseudo metalowcy...

W ogóle nienawidzę koncertów. Za dużo hałasu... ;)

 

Nie wiem-robimy sobie turniej SC3. Zabieram PS2 (chyba, że ktoś ma z was tam w Łódce ;) ) i jedziemy. Główna nagroda-anulacja wszystkich warnów <LOL xD>

 

A tak na serio-widzę, że jest dość wielu chętnych. Ciekawe, ile z tych osób naprawdę przyjechałoby...

Ja mam do Centrum of Poland ponad 250km-nie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, zabierasz przecież Ranmę. :3

Z chęcią, ale nie wiem czy on chce jechać, nie wypowiedział się konkretnie w tej sprawie, jeżeli tak, to PEWNIE :)

 

Druga sprawa: Na jaki okres czasu chcecie jechać? ile dni? na jeden i rano wracać? no bo jeżeli wakację, to tak jakby to miało trwać tydzień :D po drugie na dłużej niż jeden dzień, to trzeba mieć już więcej gold. Mi tam pasuje każdy weekend, bo mi wakacje skończyły się razem ze szkołą :P mam dwa tyg. urlopu z czego tydzień poświęcam na wyjazd ze znajomymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią, ale nie wiem czy on chce jechać, nie wypowiedział się konkretnie w tej sprawie, jeżeli tak, to PEWNIE :)

 

Druga sprawa: Na jaki okres czasu chcecie jechać? ile dni? na jeden i rano na wracać? no bo jeżeli wakację, to tak jakby to miało trwać tydzień :D po drugie na dłużej niż jeden dzień, to trzeba mieć już więcej gold. Mi tam pasuje każdy weekend, bo mi wakacje skończyły się razem ze szkołą :P mam dwa tyg. urlopu z czego tydzień poświęcam na wyjazd ze znajomymi :)

 

moglibyśmy, ale to się wiąże z większymi wydatkami + koszt biletu na dojazd i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Down: A to spoko tongue2.gif Jakby co to mogę być Waszym takim bodygardem, albo w najgorszym wypadku pełnoletnim przedstawicielem tongue2.gif

 

A nie boicie się spyro i inni "pełnoletni przedstawiciele", że we wspomnianym wcześniej barze X kelnerka zwróci się do Was w stylu "...a pańskie dzieci..."??? xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boicie się spyro i inni "pełnoletni przedstawiciele", że we wspomnianym wcześniej barze X kelnerka zwróci się do Was w stylu "...a pańskie dzieci..."??? xDDD

 

jak to uwiecznimy na kamerze puscimy na youtube i google video. Bedziemy bic rekordy popularnosci xD a spyro - skoro pisze na takim forum jak gmclan, to chyba normalne że jedyny wyluzowany 40-latek będzie nas *pilnować* :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdę do baru/kawiarni, zobaczę spyro i co powiem? Dzień dobry proszę pana? xD Hotel też zły pomysł. Takie Marmoty i Maximale by się dobrały w pare a ja bym z kim został? :P Łódź trochę daleko, ale jeśli wszystko by było ustalone to bym wtedy kombinował jak uciec z domu.

 

Co do skype to chociaż z tym większa szansa, że wypali :) Chodźby zaraz można podać tu swoje nick'i i iść gawędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz że one wolą colę.

A g**** prawda, tak nie powiesz. :)

 

...bo Pepsi xP

 

Ja sobie kompletnie nie wyobrażam tego zjazdu. Jakaś kompletna psychoza i nadnaturalne wizje ogarniają moje myśli XXXXP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...