Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Solmis, interfejs będzie przypominał w stylu ten stary. Czyli takie niby-kamienne panele. Takie rzeczy dużo łatwiej i ładniej wyrenderować niż rysować ręcznie. Zresztą o ile taki nieco niedbały i rysunkowy styl wygląda fajnie na tłach, to HUD powinien być jednak czysty, wyrażny i wyróżniający się. Trzeba będzie to potem jakoś zegrać, ale to już kwestia detali. Sam styl się nie zmieni - po prostu w te białe i czarne miejsca wejdą nowe, ładne panele i ikonki.

 

A, to spoko... ;>

 

Acha, z innych detalików, zrobiłem dźwięk przestrzenny. To strasznie fajny efekt. Słychać jak pocisk przelatuje z jednej strony na drugą, słychać kto otworzył kanał i gdzie uderzył piorun w tle. Proste a dodaje klimaciku.

 

Mhm... Czekam na demo i fulla z niecierpliwością. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No... na to przyjdzie jeszcze trochę poczekać ;). Mimo wszystko gra jest dopiero na początkowym etapie rozwoju, a robię ją po malutku w czasie wolnym. Co prawda tym razem koduję to wszystko z głową i na pewnym etapie to już będzie tylko dodawanie contentu. Inna rzecz, że jest tego contentu całkiem sporo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

A czy ja coś takiego powiedziałem?

Wręcz przeciwnie... ;D

 

Nowa strona to chyba wiadomo - nowa gra, a strona getmagi zostaje do "starej" wersji Magi.

A z kolei ta sama, czyli mam na myśli podzielenie strony na 2 gry, a nawet 2 wersje TEJ SAMEJ gry. ;)

Bo w sumie "ArcMagi" to Magi II. xF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres pewnie pozostanie bez zmian, ale strona przejdzie solidną odnowę biologiczną i zostanie podzielona na sekcje odpowiadające poszczególnym grom. Pewnie będzie też można kupić obie gry po zniżce, a dla posiadaczy MAGI, ArcMAGI będzie tańsze.

Możliwe, że będę też z tej strony sprzedawał co fajniejsze gry innych twórców.

 

Generalnie chyba za wcześnie, żeby o tym mówić. Na razie chciałbym, żeby mi ta cholerna kolejka czarów działała jak trzeba... grrr! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po starym interface myślałem, że nikt nie kupi Magi

Po nowym wydaje mi się, że będzie lepiej

Może w przyszłości zrób Magi 3D xD

 

Fervi

 

@Edit

Hahaha ... wezmę Ściągnę Magi Demo i napiszę własne Magi na Licencji GNU GPL ... hahaha

:( nie odbiorę tobie pracy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm... chyba nie ściągnąłeś całego. Ma 1:34 minuty.

 

Borek, to nic nie zmienia :). Dalej nie dzierżę Nightwisha. Wiem, że jakoś większość polskich komputerowców kocha się w metalu, ale ja się jakoś wypisuję. Wolę coś bardziej złożonego i mniej pretensjonalnego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę bezkrytyczny, o. ;P Po pierwsze nie podoba mi się pomieszanie stylów. Na początku mamy 8 sekundowy kawał jakiejś elektroniki (który imo jest okropny), potem kawałek symfoniczny (to z kolei wymiata). W 32 sekundzie wyskakuje jakieś trwające 4 sekundy nie-wiadomo-co. To "coś" kompletnie nie pasuje do wcześniejszego fragmentu i moim zdaniem powinno iść na odstrzał. Dalej znowu symfonicznie, z tym że w tle jakieś bulgotanie, rzężenie, chrapanie, drapanie i palenie gumy. Błe. ;[ Wydaje mi się, że byłoby lepiej, gdyby Rob zdecydował się wyraźnie pójść w stronę symfoniki i ograniczyć elektroniczne wstawki, a dla podkreślenia "cyberpunkowości" utworku w kilku strategicznych miejscach zastosować wyraziste riffy. Ogólnie rzecz biorąc, o ile poprzednie kawałki były świetne, to z tego wyszła jakaś potworna groteska.

 

Brr... nie znoszę Nightwisha!
Zgiń, przepadnij! =p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wyciał 8 pierwszych sekund,naprawde zasadzone ni z gruchynie z pietruchy. tamte późniejsze kombinacje są nawet luz chociaż mogłoby być nieco bardziej subtelne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz do oceny. Tym razem logo i projekt menu głównego:

 

www.getmagi.com/LogoAM.zip

 

W środku pięć propozycji. Piszczie która się Wam najbardziej podoba i dlaczego. Jak widzicie pojechałem w bardziej czysty i estetyczny styl, trochę w klimatach art deco. Z samego logo jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...