Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czemu masz DX 8.1, a nie najnowszy? Poza tym to może być też kwestia karty graficznej lub dźwiękowej. Jeśli są za słabe to dostaje się właśnie taki komunikat.

 

W ogóle jaki masz sprzęt? Spełnia wymagania minimalne? To by bardzo pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gra jest świetna, i nie narzekam że jest płatna bo gry na takim poziomie nikt by nie dał za darmo, nooo.... to nie zmienia faktu ze co jak co ale cena jest za wysoka, zmniejsz co najmniej o pięć dolarów...... prawdę mówiąc to w tej cenie wolał bym już kupić se książkę :P

ale gra jest ogólnie ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

 

A czytałeś poprzednie posty... :]

TeeGee już mówił jakiś czas temu,

że poniżej 20$ nie opłaca się sprzedawać... :P

Poza tym i tak ma, z tego co mówił dobry

"przychód", więc ceny nie zmieni. :P

Wyjątkiem był chyba tylko Webzir,

dla którego TeeGee dodał aukcję na

świstaku. Ale nie licz na więcej takich okazji... ^^

 

W końcu nie sprzedaje on Magi tylko Polakom,

wręcz przeciwnie... :)

 

Zresztą, gdybyś wcześniej tu trafił,

może zdążyłbyś na "tańszy dzień".

Przez jakiś czas (chyba 24h) można było

kupić Magi za pośrednictwem portalu/serwisu

Indy Games (czy jakoś tak :P) za połowę ceny,

albo jeszcze taniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkiem był chyba tylko Webzir,

dla którego TeeGee dodał aukcję na

świstaku. Ale nie licz na więcej takich okazji... ^^

 

Na jakim Swistaku?! Ja musiałem iść na pocztę i w zwykłej kopercie wysłać 25PLN! :D (dobrze, że listonosz nie "pożyczył" sobie na zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś poprzednie posty...

TeeGee już mówił jakiś czas temu,

że poniżej 20$ nie opłaca się sprzedawać...

Poza tym i tak ma, z tego co mówił dobry

"przychód", więc ceny nie zmieni.

Wyjątkiem był chyba tylko Webzir,

dla którego TeeGee dodał aukcję na

świstaku. Ale nie licz na więcej takich okazji... ^^

 

W końcu nie sprzedaje on Magi tylko Polakom,

wręcz przeciwnie...

 

Zresztą, gdybyś wcześniej tu trafił,

może zdążyłbyś na "tańszy dzień".

Przez jakiś czas (chyba 24h) można było

kupić Magi za pośrednictwem portalu/serwisu

Indy Games (czy jakoś tak) za połowę ceny,

albo jeszcze taniej.

OMG, lepsze niż Szymborska.

 

Cytat dnia.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Up: Dokladnie.

A ja mam pytanie z innej beczki: czy jest jakas darmowa okrojona wersja Magi bo nie gralem jeszcze a bardzo bym chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... jest przecież demo? Jest link choćby w tym topicu ;).

 

Klimat będzie nieco bardziej zdecydowany. Taki misz-masz pomiędzy róznymi czasami, kulturami i ideami. W końcu to gra o magach ;). Tło jest animowane. Sama gra będzie też miała inny layout - bliższy mordobiciom, bardziej zrozumiały i pozwalający na więcej wypasu graficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime... ble. Strasznie oklepane i jednak przesadnie kiczowate. Wolę unikalny styl. Zębatki się obracają, a w tle szaleje burza - walą pioruny, nebo się rozjaśnia, słychać grzomty i widać czasem błyskawice.

Może dodam potem coś więcej - i tak dużo się dzieje na pierwszym planie, a zależy mi na klarowności i szybkości działania. Jak wszystko będzie spoko, to będę dobajerzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Dawno mnie tu nie było (temat)... :D Ale muszę przyznać żeś walnął. :/

Mi osobiście bardziej się podobał stary styl, ale - cóż to dopiero wersja 0.1,

a screen jest nieruchomy... Interface chociaż w stylu podobnym do tamtego mogłeś

zostawić... ;F No, ale nie będę teraz wszystkiego krytykował - poczekam na demo/trailer. ;)

W każdym razie życzę sukcesu.

 

EDIT:

 

No właśnie - ja też nie lubię bijatyk... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - MAGI to jednak MAGI. Tylko layout będzie przypominać mordobicie, bo po prostu tu pasuje i pozwala na wrzucanie dużych postaci ;).

 

EDIT: Solmis, przecież interfejsu nawet jeszcze nie ma ;). Są tylko placeholderowe kontury. Czekam na razie aż mi znajomy grafik ładnie wyrenderuje te panele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pomijając interfejs, którego przecież jeszcze nie ma a wygląda teraz z tego powodu tragicznie... mi się tam podoba. Dlaczego? Dlatego, że teraz będzie lepiej widać co obie postacie robią i większa uwaga będzie skupiona na akcji pomiędzy nimi, a nie jak w MAGI, takie tam małe dwa krasnale :P

Myślę, że w akcji będzie to wyglądać cudacznie, zresztą pewnie za jakiś czas zobaczymy (liczę na jakieś nawet niegrywalne demo, ew. filmik, tak z 30 sekund akcji po prostu, zaprogramowanej przez Ciebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solmis, interfejs będzie przypominał w stylu ten stary. Czyli takie niby-kamienne panele. Takie rzeczy dużo łatwiej i ładniej wyrenderować niż rysować ręcznie. Zresztą o ile taki nieco niedbały i rysunkowy styl wygląda fajnie na tłach, to HUD powinien być jednak czysty, wyrażny i wyróżniający się. Trzeba będzie to potem jakoś zegrać, ale to już kwestia detali. Sam styl się nie zmieni - po prostu w te białe i czarne miejsca wejdą nowe, ładne panele i ikonki.

 

Gnysek, w sumie czemu nie. Jak już będę miał te paneliki, to mogę coś takiego machnąć. Czary generalnie już działają i niektóre mają finalne efekty. Np. to co widać na screenie to efekt otwierania kanału - z góry spływa światło i particle w odpowiednim kolorze. Tak jak piszesz - duże rozmiary pozwalają na więcej szczegółow - tak w postaciach jak i w efektach czarów.

 

Acha, z innych detalików, zrobiłem dźwięk przestrzenny. To strasznie fajny efekt. Słychać jak pocisk przelatuje z jednej strony na drugą, słychać kto otworzył kanał i gdzie uderzył piorun w tle. Proste a dodaje klimaciku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...