Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może od razu dwie? Plus pełna wersja jakiejś innej gry. Plus samochód i dom ;).

 

Eee... a może być zamiast tego nowy kawałek Roba Westwooda?

 

http://www.getmagi.com/music/blink.mp3

 

To będzie leciało w menu głównym. To jeden z trzech nowych utworów, które będzie można usłyszeć w nowej wersji.

 

Swoją drogą zamierzamy też opublikować oficjalny, darmowy soundtrack ze wszystkimi kawałkami w formacie mp3. Będą nawet utwory, które w końcu się w MAGI nie znalazły. Jak sie pomysł podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z muzyka dobry pomysl ,

 

tak myslalem i popieram Cie ze duzo nie moze demko dawac , w sumie to jest tylko do pokazania

 

Tak mysle ze jak bys sie nastawil na rzeczy a nie savewowanie to wiesz , kazdy by "O łaa nowe rzeczy itp itp" potem po wciagnieciu w gre "No kurde nie mozna savewowac , chyba musze kupic pelna wersje" Bo tak w demie , pokarzesz gre , nowe rzeczy zaprezentujesz itp . A tak jak nie bedzie savewowania i komus sie bardzo spodoba , napali sie , bedzie chcial przejsc to automatycznie bedzie zmuszony kupic pelna :D

 

To tylko takie moje przemyslenia i spekulacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie dojdzie do tych rzeczy, bo nie można sejwować ;). To był główny problem. A nowości i bajerki widać od razu tak czy inaczej. Zwłaszcza, że teraz bardziej je podkreśliłem.

 

Brak sejwowania jest bardzo wygodny, to prawda. Faktycznie bardzo boli i bez pełnej wersji się nie obejdzie, ale moim zdaniem to troche nieeleganckie. Lepiej pokazać na czym ta gra dokładnie polega, wraz z możliwością robienia sobie przerwy, a przyciąć po prostu dostępne ficzerki. Przynajmniej mi się tak wydaje i dlatego Was pytałem, żeby mieć jakieś potwierdzenie ;).

 

Właśnie zastanawiam się, czy nie ustalę twardej daty premiery na przyszły poniedziałek. Teoretycznie, patrząc na listę rzeczy do zrobienia, jestem już przy samym końcu. W praktyce boję się coś obiecywać. I tak już to wszystko zajęło znacznie dłużej niż bym chciał :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pokazać na czym ta gra dokładnie polega, wraz z możliwością robienia sobie przerwy, a przyciąć po prostu dostępne ficzerki. Przynajmniej mi się tak wydaje i dlatego Was pytałem, żeby mieć jakieś potwierdzenie smile2.gif.

Też tak sądzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Szczerze, to pomimo, że wersja z sejvowaniem faktycznie jest lepsza, to z marketingowego punktu widzenia, gracz poczuje większe nasycenie, bo owa wersja demo przez to, że ma zapis, będzie od teraz nadawała się do długiej gry, czyli to tak jakby grać w wyścigi bez odblokowanych wszystkich tras czy samochodów i w sumie takie demo za grę może części wystarczyć.

 

Taka jest moja opinia, i choć wolałbym wersję z sejvami, to uważam, że nie powinna taka wychodzić, właśnie z tego powodu dla którego te sejvy chciałbym mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja właśnie lubię ideę, że demko powinno być grywalne. Marketingowo to nie jest najlepsze, ale to po prostu miłe i fajne podejście do graczy. A w takich małych indie produkcjach to troszkę o to właśnie chodzi.

 

No i bez przesady z tą długą grą. Gra po kilka "lat", bez połowy postaci/czarów i bez mozliwości przejścia/odblokowania nowych trybów, też jest dość krótka. Tyle, że można przynajmniej zrobić sobie przerwę, a potem dokończyć sprawdzanie tego co demko ma do zaoferowania. W starej wersji problemem było to, że albo grasz godzinkę non-stop, albo nie zobaczysz co MAGI ma do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze juz same menu powali :D

 

A z tym mozliwoscia save to ciekawe masz podejscie , bo to znaczy ze zalezy Ci na zabawie i uzytkownikow demka i full wersji , w sumie teraz tak rozkminiam ze to chyba dobre podejscie bo gracze wtedy widza ze Ci na nich zalezy a nie patrzysz tylko zeby upchnac gre tak jak to niektorzy robia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej stronce jest info, że premiera 14 Stycznia ;). Na 99.9% nie przekroczę tej daty, więc cierpliwości - weźcie poprawkę na to, że pracuję i MAGI mogę się zajmować tylko późnymi wieczorami i w weekendy.

 

Generalnie całość jest już gotowa, ale muszę zrobić jeszcze z tego wersję demo (to trochę roboty jest). Poza tym czekam na twarze postaci do ekranu kreacji bohatera... no i Rob mi wisi jeden kawałek ;).

 

Jak się da, to dam na GMclan coś wcześniej. Ale nic nie obiecuję, bo czasu mam jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Chciałem Ci zaproponować oddanie jednej pełnej wersji Magi na WOŚP, tak jak ja planuję z Farmerem Franem ale potem sobie pomyślałem, że znając naszych dzielnych kolegów z Polski, to by się niestety podzielili takim egzemplarzem z resztą świata :P Cel szczytny, ale bardziej dla cwaniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh! Nie mogę się już doczekać fulla... :D

Co do utworu blink, to jak zwykle: "WYPAS!"... xF

I pomyśleć, że jeszcze trzeba czekać jakieś 6 dni... :(

 

@up: Borek teraz pracuje podwójnie - za siebie i Pata... :thumbsup: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek, jakoś mi gry do działalności charytatywnej nie pasują. A piraci i tak już mieli niejedną okazję zwałować mi grę i nie raz musiałem interweniować w sprawie nielegalnych kopii.

 

Mistyk, tak jak pisze Ludzix - ten kawałek jest do menu głównego. A co do analizy - to po co mi testerzy już po wypuszczeniu nowej wersji? ;)

 

Solmis, miło mi słyszeć. Jestem pewien, że nowa wersja Ci się spodoba - jak sam na nia patrzę, to mi naprawdę serce rośnie. No i nowy tryb "survival" jest naprawdę fajny. Ostatnio jak go miałem testować, to wsiąkłem na 3 godzinki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek, jakoś mi gry do działalności charytatywnej nie pasują. A piraci i tak już mieli niejedną okazję zwałować mi grę i nie raz musiałem interweniować w sprawie nielegalnych kopii.

 

Mistyk, tak jak pisze Ludzix - ten kawałek jest do menu głównego. A co do analizy - to po co mi testerzy już po wypuszczeniu nowej wersji? ;)

 

Solmis, miło mi słyszeć. Jestem pewien, że nowa wersja Ci się spodoba - jak sam na nia patrzę, to mi naprawdę serce rośnie. No i nowy tryb "survival" jest naprawdę fajny. Ostatnio jak go miałem testować, to wsiąkłem na 3 godzinki ;).

 

Tak fajnie , jeszcze do tego nowy tryb , tu dodasz tam dodasz , tak po trochu po trochu i pobijesz niedlugo swoja grą Etherlords'ow :D Oczywiscie na to tylko czekam no i na nowa wersje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solmis, u mnie demo powstaje PO zrobieniu pełnej wersji. Full jest już gotowy i w fazie testów. Czekam na ostatnie kilka grafik i jeden utwór muzyczny. Jak tylko je dostanę i poprawię wszystkie bugi, robię demko i lecę z tym koksem. Tak więc 14 stycznia do data ogólnej premiery nowej wersji.

 

Driger, w zasadzie to są dwa nowe tryby ;). Survival i challenge. Oba są cholerycznie trudne - dla prawdziwych maniaków MAGI, którym zwykła rozgrywka już nie wystarczała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeeGee:

 

Aaa... :]

To tak, żeby dobrze demko się "ułożyło", a nie było "opóźnione w rozwoju"? xD

 

A co do Magi, to jak? :P

Chyba nie będzie trzeba kupować 2. raz? :)

A update na maila? ;F

Jeśli tak, to muszę sprawdzić na którego to było... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrobienie demka jest ostatnim etapem prac nad nową wersją. W końcu to "pokazówka" tego co jest w pełnej wersji i musi być na czasie.

 

Nie pamiętam, czy już kiedys dostawałeś jakiś update, ale generalnie to będzie wyglądało tak samo. Na maila przyjdzie Ci jednorazowy link do nowej pełnej wersji. Jak już ktoś raz kupił, to nigdy nie będzie musiał kupować po raz drugi - updaty są zawsze za darmochę.

 

A jeśli zapomniałeś maila, to nie ma problemu - zawsze mogę Ci podać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee a bedzie mozliwosc przetestowania ktoregos z tych nowych trybów w demie ?

 

A i takie pytanie , po tym uptade konczysz magi i zaczynasz nowy projekt , czy bedziesz rozwijal dalej Magi ? mam nadzieje ze tak bedzie , bo w sumie to nie przeszkadza w robieniu drugiej gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee a bedzie mozliwosc przetestowania ktoregos z tych nowych trybów w demie ?

 

Nie, nowe tryby będą w demie niestety niedostępne. Powód prosty - odblokowują się dopiero po przejściu gry.

 

A i takie pytanie , po tym uptade konczysz magi i zaczynasz nowy projekt , czy bedziesz rozwijal dalej Magi ? mam nadzieje ze tak bedzie , bo w sumie to nie przeszkadza w robieniu drugiej gry

 

Niestety jak najbardziej przeszkadza :(. Np. ten update zajął mi naprawdę masę czasu, którego mam na lekarstwo. Na pewno będę jeszcze robił poprawki do MAGI w miarę potrzeby i nie wykluczam jakiegoś małego updacika, ale chcę się już zabrać na poważnie za następną produkcję. Zwłaszcza, że jeszcze dochodzą gry, które robimy w pracy i naprawdę bym tego wszystkiego na raz nie ogarnął.

 

Dla mnie będzie lepiej, jeśli w końcu dasz spokój z Magi

 

W sumie racja :). MAGI ma już bardzo zadowalający poziom, niewiele się tam da jeszcze ulepszyć i lepiej dla Was jak następna gra bedzie szybciej, bo to już będzie prawdziwy wypas ;).

 

Naprawdę fajnie byłoby walczyć przez sieć z innym człowiekiem...

Zastanawiałeś się nad taką opcją ?

 

O rany, ale ten temat był już wałkowany ;). Tak, zastanawiałem się. Nie, nie będzie trybu mp - za dużo roboty gdyby to miało mieć jakieś prawdziwe ręce i nogi. W innym wypadku po prostu nie warto.

 

Przez te updaty zastanawiam się czy nie kupić tej gry

 

Nie ma się co zastanawiać :D. Jakby co, najbardziej opłaca się kupować teraz, bo update pewnie będzie oznaczał wzrost ceny (w cholerę kasy na niego poszło, a $ jest g. warty).

 

 

A z zupełnie innej beczki. Rob wysłał ostatnie kawałki i materiał na soundtrack. Właśnie kończymy jego składanie. Może nawet dzisiaj będzie dostępny (za darmo)! To blisko 30 minut podpicowanych mp3, w tym takie, których w grze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...