Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

totalnyofftop:

też musze w końcu cos ze soba zrobic, nigdy na zadnej grze nie zarobilem ani grosza, a dla przykładu ^budżet^ BACKdowna to z dużą dozą tolerancji <używa kalkulatora iczegos co kiedys bylo mózgiem> 1350 zł (o k****, sam siebie zaskoczylem)... haha wyjście na zero byłoby dobrym wynikiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, TeeGee zatrudnił Dziadkakleofasa jako rzecznika prasowego, jak fajnie ^^ .

 

A dokładniej jako swoją sprzątaczkę. ;p Po za tym wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś ma ochotę o czymś powiedzieć to by to dawno zrobił. Może miał swoje powody żeby mówić tylko gdzie się pracuje, a nie jako kto. (Sądząc po tym, że jeszcze studiuje, to pewnie niezbyt ekskluzywny zawód. Jeszcze nie widziałem żadnego prezesa-studenta. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, akurat to gdzie pracuję i co robię nie jest żadną tajemnicą. Wydaje mi się nawet, że już pisałem (tutaj albo gdzie indziej) co dokładnie robię w REDzie.

Generalnie pracuję w dziale QA. Sprawdzam czy kolejne wersje gry dają radę, zjadam tony pizzy, sporządzam raporty, męczę beta-testerów i robię za łącznik z programistami. Nawet miła praca, ale i tak w listopadzie przenoszę się do innej firmy - robiącej casuale. Przynajmniej tam już faktycznie będę *robił* gry ;).

 

Niemniej jednak, dziadek ma rację. Nie jestem żadną celebrity i choć rozumiem Wasze zainteresowanie (no bo ktoś z GMclanu przeszedł na profesjonałkę), to jednak proszę, żebyście nie zalewali mnie stertami pytań o kolor moich skarpetek, ilość sprzedanych kopii, czy imię mojego kota ;). Ostatecznie praca w grach to nic tak wielkiego, o ile naprawdę się chce, ma się cierpliwość i umie pisać CV.

 

A dziadkowi wielkie dzięki za wstrzymanie potoku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Październik jest jeszcze ponad 20 dni :P

Zbliża się premiera Wiedźmina, dopiero co skończyła się impreza z okazji ukończenia prac nad grą ( http://www.thewitcher.com/community/pl/news/173.html ), zapewne TeeGee jeszcze leczy kaca :P Dajcie mu kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he - kaca leczyłem następnego dnia w pracy. Musiałem być na 9 rano, bo dziewczyna i tak z rańca wstawała na uczelnię :(.

 

Ej... fajnie - wrzucili trochę fotek do netu ;). He he - zadanie dla Was - znajdzcie kolegę TeeGee na fotkach z imprezki :D.

 

Swoją drogą - zabawa była kapitalna. Najlepszym jajem był występ Loli Lou - najsłynniejszej drag queen w Polsce :D. Taki rozkręcacz imprez jak żaden inny.

 

...

 

A co do nowej produkcji... w tej chwili mamy trochę więcej luzu i mogłem wrócić do swoich spraw. Na razie kończę prace nad updatem do MAGI. Potem wezmę się za dodatkową promocję. Chcę trochę bardziej rozkręcić tę gierkę, żeby mieć więcej funduszy na nowy tytuł. Poza tym chciałbym, żeby MAGI było już wolne od bugów i tak dopracowane jak się tylko da - ot tak, żebym mógł ze spokojnym sumieniem zabrać się za coś nowego.

 

Nowy tytuł jest już zaprojektowany i zebrałem cały zespół. Pod koniec miesiąca dogaduję szczegóły z graficzką i wtedy dam Wam więcej informacji. Sorry, że tak się to opóźnia, ale to niestety taki wariacki biznes ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta - i od razu by ją każdy Polak kupił... ;) A serio - zawsze się można ze mną dogadać, tak jak Guxio.

 

Co do fotek - he he. Ta, zdałem se sprawę z dwuznaczności moich słów zaraz po wrzuceniu posta... nawet się zastanawiałem czy ktoś wykorzysta :D. Swoją drogą - imho strasznie obciachowe te booth babes z GC. Widać, że to Niemki ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - sorry, że double poszczę, ale myślę, że nie będziecie mieli mi tego za złe... albowiem...

 

MAGI jest dziś dostępne do pobrania za darmo z serwisu GameGiveawayOfTheDay!

 

W zasadzie nie powinienem tego faktu przesadnie reklamować, ale skoro Polacy i tak nie kupują takich gierek... Pozostaje mi tylko życzyć Wam miłej zabawy ;). Dostępna na serwisie instalka zawiera niczym nieograniczoną, pełną wersją gierki. Co prawda updaty i support są zarezerwowane tylko dla "faktycznych" klientów, ale to chyba zrozumiałe ;).

 

Pamiętajcie o zostawieniu pozytywnej oceny ("kciuka w górę").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paranoi. Ściągajcie i nie kombinujcie ;).

 

Jakby ktoś bardzo chciał, to i tak spiraci, a sama instalka z GGotD działa tylko podczas trwania promocji. Poza tym, usunięcie pojedyńczych kopii gry z torrentów i warezowych stronek to nie taki znowu problem. No i jest jeszcze jedno mądre prawidło - jak ktoś piratuje, to i tak by nie kupił (a poza tym jest żul, szmaciarz i jego stara pierze w rzece :D).

 

A ja mam z tej całej akcji GGotD kasę, więc i tak mi się opłaca :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL XD Damn, czy wy wszędzie musicie szukać jakichś układów, które tylko czekają, by zwinąć waszą Twórczość (robioną na przykładach i grafikach z Internetu) i podpisać się pod nią, rozpowszechniając na całym świecie? To się nazywa "paranoja" ;x

 

//edit:

his final opponent - the Death herself
W angielskim antropomorficzna Śmierć jest rodzaju męskiego =)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale to polska gra i zrobiłem po naszemu.

 

Miałem o to dość ostrą dyskusję z moimi testerami, ale się uparłem i sami przyznali, że to nawet ma sens i do tego jest całkiem klimatyczne/oryginalne ;). Poza tym postać średniowiecznej kostuchy - trupa kobiety w podartych szmatach, z kosą w ręku - jest akurat "dobrem wspólnym" kultury europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...