Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Wykształcenie to przecież podstawa edukacji młodego człowieka. Nie tylko edukacji intelektualnej, ale przecież przystosowania do życia. Skoro młody człowiek nie chce chodzić do szkoły, to będzie chciał chodzić do pracy? :/

Och Sernat. Stajesz się członkiem grupy ludzi z którymi chcę usiąść przy piwku i pogadać na wszelakie tematy, dla samej chęci poznania twojego punktu widzenia. :thumbsup:

No i dzięki za linki. Zawsze to na trochę mnie zajmie.

ja tam jestem bez studiów, a mam pracę w gamedevie, jak chciałem :) i nie zamierzam się nawet wybierać na studia, bo nic nowego mnie nie nauczą, sam się uczyłem i mi pomogło, a papierkiem, to ja się w tej branży mogę podetrzeć :)

tak więc nie zawsze szkoła jest potrzebna. nauka owszem, ale czy na własną rękę, czy programowa, to bez znaczenia, byle by wiedzę zdobywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem bez studiów, a mam pracę w gamedevie, jak chciałem :) i nie zamierzam się nawet wybierać na studia, bo nic nowego mnie nie nauczą, sam się uczyłem i mi pomogło, a papierkiem, to ja się w tej branży mogę podetrzeć :)

tak więc nie zawsze szkoła jest potrzebna. nauka owszem, ale czy na własną rękę, czy programowa, to bez znaczenia, byle by wiedzę zdobywać.

 

Stanowczo potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem bez studiów, a mam pracę w gamedevie, jak chciałem :) i nie zamierzam się nawet wybierać na studia, bo nic nowego mnie nie nauczą, sam się uczyłem i mi pomogło, a papierkiem, to ja się w tej branży mogę podetrzeć :)

tak więc nie zawsze szkoła jest potrzebna. nauka owszem, ale czy na własną rękę, czy programowa, to bez znaczenia, byle by wiedzę zdobywać.

Też nie widzę siebie jak na razie na studiach (Może jednak zmienię kiedyś zdanie), ale jednak chodziło mi o gimnazjalistów którzy nic nie robią ze swoim życiem, myślą że rodzice będą ich utrzymywać jak długo się da, a sami będą imprezować. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla nich propozycję: milion każdemu, którego wrzucę do mikrofali przemysłowej i przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje metody zawsze były skuteczne. o ile nie przerywałem nagle ich stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu rozwijać. W Polsce mamy socjalizm przecież :) . A nawet eurosocjalizm.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ODsnq0Q6LOQ

 

Gdyby istniał prawdziwy kapitalizm, tacy ludzie jak ten, który zadał pytanie w powyższym programie, nie przeżyliby kilku dni :) .

 

wyznacznikiem systemu jest jakis smieciowy randomowy klip na youtubie???

spodziewalem sie wiecej po tobie, sernat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyznacznikiem systemu jest jakis smieciowy randomowy klip na youtubie???

spodziewalem sie wiecej po tobie, sernat :(

Film, po pierwsze: nie jest wyznacznikiem systemu, gdyż system definiuje prawo a także jego egzekucja, po drugie: nie jest śmieciowy, gdyż wypowiada się dość inteligentna postać na dość ważny temat, po trzecie: nie jest "randomowy", cokolwiek ta losowość miałaby oznaczać. Jest po prostu nauczką dla idiotów, którzy myślą, że każdy może mieć "coś z niczego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikas: a kto ci takie prasowanie gęby zrobił? : D

 

(ban za "nowocioty"? i co to w ogóle za słowo? jak chcesz być fajny to wyłam się z ram tej infantylnej ciemnoty troglodytów, czytaj: twoich koleżków, bo to, co obecnie sobą prezentujesz, zakrawa o pseudo-aktorstwo i hipsterstwo - niezmiernie mi przykro, że jesteś żałosny, innymi słowy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...