Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Threef: a co ze mną i Boadem? :o

 

Może jeśli nie odezwie się do końca jutra (czyli końca pojedynku Huder/Cysior), to pojedynek rozpocznie się z urzędu albo co? Tak, żeby skończył się WE WTOREK O DRUGIEJ W NOCY!!1, to znaczy, mniej więcej wtedy, kiedy inni też by kończyli swoje pojedynki z pierwszej tury (chyba, że temat nie jest 3-dniowy)? ^^'

 

A poza tym właściwie to powinnam zrobić grę na pierwszą turę, bo jak jej nie oddam, to wtedy bym została zdyskwalifikowana i tak dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo. Jeżeli Cysior i Huderlord zakończą pojedynek i Boad nie da znaku życia to przechodzisz dalej. Chociaż wasz temat jest tym który bardzo mi się podoba i chcę zobaczyć ciekawe pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może...

Już wiem! Jeśli Boad się nie odezwie i przejdę walkowerem (czy walkower to taki rodzaj roweru z którym się chodzi? O.o'), to nasz temat zostanie przeniesiony na finał, skoro taki fajny, a ten finałowy to podobno nieciekawy! ^_^

 

--- EDIT ---

Uzjel: a czy to wtedy nie popsuje nieco drabinki? O.o' Zwłaszcza, że ci bardziej "zainteresowani", więc być może i bardziej doświadczeni, wygryźliby się w eliminacjach, podczas gdy ewentualny oponent przeszedłby do hist... do półfinału walkowerem, albo coś. >.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umiesz dodać licznik ile czasu zostało ?

Wystarczy zwykły date_diff. Chcecie? To ok.

Edit: date_diff wymaga PHP >= 5.3.0 muszę zmienić w ustawieniach konta. Ciekawe ile to potrwa. :/

Edit2: Zrobiłem, wrzuciłem na serwer i teraz nic nie działa! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś próbował przez ostatnią godzinę dostać się na stronę to przepraszam. Wychodzi na to że moja strona nie jest kompatybilna z PHP 5.4. :P

 

Przypominam jeszcze że o 20:00 pojedynek zaczynają sunflower i Boad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie i swietnie mi idzie, jak do tej pory. W sumie glowne cele prawie ukonczone: zostalo mi jeszcze AI (mam zaczatki) i level design (mam tylko jedna mala lokacje na razie, a planuje kilka malych i jedna bardzo duza).

Btw. Po raz kolejny stwierdzam, ze mp potential step jest ch..jowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak! Po skończeniu wrzucacie grę na zippishare.com, i dla waszego dobra lepiej aby data uploadu była przed datą zakończenia pojedynku. ;)

Potem bez pośpiechu zakładacie temat na w Gotowe gry i programy. gnysek miał przygotować dział na forum, ale jak na razie go nie ma. Później się przeniesie te tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...