Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, są minusowe punkty. Zaraz zobaczę w bazie danych jak wszystko stoi, ale nic nie zdradzę. Zakończymy głosowanie jak wszyscy spożytkują swoje punkty, albo najpóźniej w piątek. Chociaż chciałbym to zrobić już jutro. Muszą zagłosować jeszcze tylko Uzjel, propaganja, i kacperski1.

 

No i proszę użytkownika Boad o potwierdzenie swojego udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MXQ mam wasze emaile.

@Uzjel może podajesz zły email rejestrowałeś się na ten *.vel.pl. Nie mam jak sprawdzić bo hasła są hashowane. Jak do tego nie dojdziesz to wyślij mi PW z hasłem jakie chcesz, to ręcznie zrobię md5 i dodam przez PMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, i raczej nie. Po prostu w zależności od tego jaki temat będzie i kto będzie brał udział będziemy ustalać w trójkę (Ja i 2 uczestników) termin rozpoczęcia i zakończenia. Oczywiście temat zostanie ujawniony każdemu z uczestników w tym samym czasie, dopiero po rozpoczęciu pojedynku.

Przejrzałem głosy na liście tematów i stwierdzam że są 2 tematy które bardzo nie lubicie, ale wszystkie inne mają prawie taką samo liczbę głosów, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem teraz ponad 30 minut nad układaniem drabinki. Wielkie dzięki dla karolo320 za to że wrzucił ostatnio szablon drabinki. Dzięki temu że mamy 16 uczestników wystarczyło ją przepisać. Prosiłbym kogoś aby sprawdził czy wszystko jest OK. Drabinka.

Jutro będę losował wam pozycje, a chyba już wieczorem albo w czwartek przydzielę tematy. propaganja, kacperski1 i Boad jeszcze nie oddali swych głosów na tematy, a chciałbym już w ten weekend rozegrać kilka pojedynków. Łącznie (jeżeli dobrze liczę) będzie 31 pojedynków. To bardzo dużo jak na tak krótki okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

"Użytkownicy" to kolumna z innej bajki, jeszcze nikt nie jest poustawiany tylko są w kolejności w jakiej się zgłosili. I mówię po raz setny - jeśli ktoś nie głosował to jego problem, do cholery. Startujże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2oHi1.png

Tak więc:

Konrad vs Pietrzm

Chell vs Elevator

smoq vs Adriann

Sheriff99 vs propaganja

MXQ vs Uzjel

karolo320 vs kacperski1

Cysior vs Huderlord

Sunflower vs Boad

 

Teraz proszę o jak najszybsze dogadanie się o terminy. Tematy zostaną ujawnione dopiero po rozpoczęciu pojedynku.

 

Śpieszyć się z wrzucaniem filmiku? Kogokolwiek to interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...