Skocz do zawartości

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cytuj

-Penguin

[Post został usunięty przez autora, ponieważ jak sam pisze, był wtedy zbyt głupi, że nie wiedział co to jest megaman i kościatrupy

Cytuj

-I am vader

Gra ogólnie jest Super :D

Tylko zrób jakąś dobrą grafikę dla bohatera i przeciwnika :mellow:

np: W stylu rycerzy z Castle Crashers, potworom (kościatrupom) tylko dorób ciało :twisted:

Cytuj

-Wojo

Gra ogólnie jest Super :D

Tylko zrób jakąś dobrą grafikę dla bohatera i przeciwnika :mellow:

np: W stylu rycerzy z Castle Crashers, potworom (kościatrupom) tylko dorób ciało :twisted:

Cytuj

-Chell

bardzo spodobała mi się Twoja gra ;)

poprawiłbym tylko grafikę bohatera i przeciwnika. osobiście poszedłbym w stronę stylu z Castle Crashers (a potworom dorobił ciało :P)

Cytuj

-Ignatus

Ogólnie to super gra.Tylko brakuje mi grafiki dla przeciwnika i bohatera.Dobrym pomysłem może być wzorowanie się na Casle Crashers

 

ps.kościatrupy nie mają ciała-lepiej im dorób

Jak ja się teraz śmieję, jaki ja byłem głupi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gdy czytam jakie cytaty uznawałem za zabawne i je tutaj wrzucałem ogarnia mnie zażenowanie, w ogóle na gmclanie ciężko o jakikolwiek ruch generujący jakiekolwiek ciekawe cytaty, ostatnio discord ratuje sprawę. Ja wiem, że każdy już dojrzał i nie ma czasu na internetowe forum, ale robi się to smutne. Najciekawsi ludzie odeszli albo mają bana (część z nich udziela się na discordzie) i nie ma osoby, która by się tym zainteresowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Filar Społeczności
Dnia 24.04.2015 o 22:17, -[PhariseuS]- napisał:

Się zrobił temat o brodaczach, to wrzucę swoje nieowlosione 3 grosze.

 

Mongolskie naleciałości w moim lineażu zdecydowanie nie przyczyniają się do bujnego porostu włosów, ani na klacie, ani na ryju. Mój ojciec dopiero koło 30stki mógł zapuścić pełną brodę, a i tak szału nie robi.

 

To wszystko geny, a w mniejszym stopniu hormony. Nauka nie wynalazła jeszcze maści ani inkszych na porost włosów, tak samo jak na porost cycków i penisów. Gdyby tak było, faceci dusiliby się swoim owłosienien a kobiety cyckami, jeżeli wcześniej nikt by się nie zaplątał we własnego albo cudzego skórzanego fleta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałeś mi, jak jakiś czas temu spełniłem jedno ze swoich marzeń z czasów tego wątku, który zacytowałeś i zapuściłem brodę. okazało się, że to więcej pierdolenia niż co warte i ją zgoliłem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2014 o 23:59, kriso99 napisał:

Mozesz tez opierdalac pale lewakom i potem w ramach pokuty ustawic sobie logo KNP jako avatar :)

 

Spermvi

 

 

Mam nadzieje ze bylem chociaz tak beznadziejny jak fervi...


Mnie to bawi swoją bezpośredniością

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Chell napisał:

to ja tez zapuscilem, i okazalo sie ze sama rosnie, tylko ja przycinam co jakis czas zeby wygladac sharp a nie jak menel i tez jest spoko B)

ale trzeba myć, stosować jakieś specjalne płyny, rozczesywać itd. no przynajmniej ja tak musiałem, bo szybko robiła się strasznie sucha. no i to przycinanie co chwila, ujebuje sie sosami w trakcie jedzenia, a idź pan z czymś takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
18 minut temu, exp napisał:

ale trzeba myć, stosować jakieś specjalne płyny, rozczesywać itd. no przynajmniej ja tak musiałem, bo szybko robiła się strasznie sucha. no i to przycinanie co chwila, ujebuje sie sosami w trakcie jedzenia, a idź pan z czymś takim

a to ja z tym suszeniem mialem na poczatku problem, ale zniknal

ujebywania brody nie zaobserwowalem, a z wasem to nawet lepiej, jest na pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z Discorda:

 

Cytuj

adrian09_01: Z menu Trybu Pomocy można [...] Wyłączyć sarkazm i ironię w wypowiedziach (setting ten działa na zasadzie podświetlania sarkastycznych wypowiedzi na różowo i ma służyć dla osób autystycznych)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Lepsze by było "czarno na białym", ale jestem ciekaw, czy adrian potrafi w ogóle sam wymyślić sarkazm czy ironię, czy tak mówi na suche żarty. Nie mniej, to jest kandydat do cytatu roku, właśnie przez autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze:

Cytuj

Fervi_: Myślę że kolega przedawkował okienka i stąd jego niechęć do linuxa, no ale cóż nie każdy jest w stanie pojąć tak proste zasady jakimi kieruje się wolne oprogramowanie. Brak instalatora to zaleta a nie wada ponieważ dzięki temu takowy plik nie będzie niepożądanie wykonywany przez system i zabezpiecza przed zepsucie systemu przez głupiego użytkownika (ciebie kolego). Po drugie nie wiem kolego czy wiesz ale większa ilosć ramu działa pozytywnie na prędkość odczytu gdyż dane są buforowane a prędkość dysku nie jest wcale taka ważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

????

+ mam pomysł na gierkę jak ktoś by chciał może dołączyć do robienia Apo Mekhanes Theos rok 2100. Ludzkość polega na cyberwszczepach i żyje w wielkiej symulacji komputerowej. Koleś o imieniu Max bierze czerwoną pigułkę i budzi się w komorze kriogenicznej w której został zamrożony przez sztuczną inteligencję wyprodukowaną przez firmę Googol. Jego zadaniem jest wydostać się z siedziby firmy Googol walcząc z maszynami i wysoko zaawansowanymi robotami.

dsc.thumb.png.70a293e8b8c117b78db7c372eadb0038.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Z Discorda:

Cytuj

shovel_knight: a masz produkt?
adrian09_01: jasne, demo produktu będzie niedługo
shovel_knight: :thinking:
adrian09_01: no jak masz szampon to ludzie wierzą że w pełnej butelce szamponu dostaną to co w próbce z avonu
shovel_knight: co
adrian09_01: więc czemu ma to tak nie działać z grami
adrian09_01: jak jest demo to i pełna wersja powstanie
adrian09_01: i będzie podobnej jakości jak demo
panstasz: masz buteleczkę swojej gry?
adrian09_01: z tą buteleczką to była metafora
shovel_knight: ???
adrian09_01: demo mojej gry jest buteleczką w tym przypadku
shovel_knight: metafora czego
panstasz: czyli nie masz butelki ??
adrian09_01: metafora dema gry
panstasz: demo będzie w avonie?
adrian09_01: butelki nie mam ale mam demo gry
adrian09_01: avon to z kolei itch.io
shovel_knight: ale co to ma do szamponu
shovel_knight: co ma szampon do avonu w ogóle
panstasz: na itch io są szampony??
adrian09_01: staszek, bo zaraz będziesz mi nowe majtki kupował
adrian09_01: jak się w nie ze śmiechu zsikam
panstasz: a są w avonie? bo szampon mi sie skonczyl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Stare, bo stare, ale akurat na to trafiłem w komentarzach pod jednym newsem:

Cytuj

gnysek (17:29, 14.09.2007)

ale jak dasz postacie z mario to będzie plagiat. a jak zrobisz o hydrauliku Marian i Lucjan w niebieskim i żółtym dresie to będzie z kolei parodia lub pastisz. A jak kupisz prawa, to potrzebne są pieniądze. Wszystko na "p".

propaganja (17:40, 14.09.2007)

a jak nie przestrzegasz praw to w więzieniu też zrobią z Ciebie coś na p ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

po prawie roku ciszy w temacie ?
 

Cytuj

adam014 (17:06, 20.10.20):
Moge umierać, wczoraj spotkałem człowieka który pracuje jako Senior PHP Dev a nie ogarnia podstaw typu psr czy di xD

Ranmus (8:57, 23.10.20):
Jeżeli tego nie ogarnia, to to nawet nie jest mid tylko junior

Wojo (11:27, 23.10.20):
Teraz wprowadzili ograniczenia, że seniorzy nie mogą wychodzić z domu to udaje juniora...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...