Skocz do zawartości

V Zjazd Twórców Gier


Fanotherpg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę.

 

Tak fajnie ułożyło mi się w tym roku na uczelni, że czwartki i piątki mam wolne. :)

 

Jeśli ktoś uderza z okolic Lublina to nie widzę problemu pojechać razem. Ewentualnie mógłbym pojechać wcześniej do Warszawy i tam zabrać się z resztą.

 

NVM. Mam wtedy konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie weekend, ale to nie jedyna dobra wiadomość. Czekając jeszcze do niedzieli na zgłoszenia osób chętnych wystąpić podczas V Zjazdu Twórców Gier, możemy ujawnić informacje o kilku tegorocznych gościach.

 

Grzegorz Wojciechowski z firmy Techland opowie o procesie powstawania jego własnej gry i skonfrontuje go z realiami profesjonalnego gamedevu, w którym pracuje zawodowo.

 

Michał „Sos” Kamiński oprócz udziału w panelu dyskusyjnym twórców Indie, wygłosi również prelekcję na temat „Tworzenie gier w nadprzestrzeni” czyli opowie o tym czy do tworzenia gier naprawdę trzeba sztabu ludzi i całych lat pracy?

 

A dla tych, którzy wolą grać i tworzyć gry na platformy społecznościowe – wykład Oliviera Jonesa z firmy Zynga.

 

Mało? Mamy jeszcze pare asów, ale nie wszystko od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

YYAAAYYY! (może na 15 Zjeździe zawita do nas Valve?)

btw. "jego własnej gry" tj. Dead Island?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

hm, Techland ze swym Chrome Enginem nie osiągnął jakichś rewelacji, ale i tak ze świecą szukać czegoś lepszego w Polsce ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ?Sos? Kamiński oprócz udziału w panelu dyskusyjnym twórców Indie, wygłosi również prelekcję na temat ?Tworzenie gier w nadprzestrzeni? czyli opowie o tym czy do tworzenia gier naprawdę trzeba sztabu ludzi i całych lat pracy?

 

Widzę, że Sos się ostatnio mocno udziela. Aż załuję, że mnie nie będzie, bo podobno fajna i barwna postać :D.

 

EDIT: On jest Mikołaj a nie Michał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja próbuję ogarnąć nocleg z chyba 5 różnymi osobami. Jak nic z tego nie wyjdzie to posiedzę na dworcu (a może jakiś bar?). Grunt to pogadać z interesującymi osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No więc jeśli będzie problem z noclegiem, będę w niedzielę od 10 do 19, jak znajdziemy tani nocleg z Adą, to będziemy też w sobotę od południa (nie mamy z kim zostawić kota na dłużej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...