Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

@Anty: Fajne to, ma swój klimat.

hrUhKrC.png

Może za kilka dni będę miał interpreter LOGO w Pythonie :) Planuję użyć PyGame, ciekawe co z tego wyniknie. ^_^

Tak offtopic - programista, który stworzył LOGO, był strasznie leniwy, bądź pijany.

Ja pisałem w javie "jlogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakbym miał kasiorke na moduły to dałbym to i na Andro i na przeglądarki też :<

 

0V5Bv5c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: czy takie pseudo-promo przejdzie? magikiem nie jestem, nic więcej nie mogłem zrobić :/

robocoderpromo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: będzie można tworzyć własne programy, lub używać zrobionych i udostępnionych przez innych userów.

razem z jednym gościem siedzimy nad możliwością pisania kilkoma różnymi językami, więc assembler to tylko dla hardkorów, jest już możliwość pisania w Tiny BASICu, robi się C#, JavaScript (i po modyfikacji JSa będzie GML i LUA).

Motyw jest prosty - grę definują gracze. możesz być inżynierem i budować i programować roboty, możesz być designerem i składać mapy i roboty z udostępnionych przez innych rzeczy :)

@UP: ok, czyli promo-teaser ssie :D poprawi się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ogólnie to przyznam, że ta składania dała mi do zrozumienia, że to tylko dla jakichś mega nerdów programowania, bo na pierwszy rzut oka to nic nie jest znajome :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy znał takie języki programowania dziwne, to wszyscy ludzie by pisali i programowali co by tylko chcieli, kto by chciał się ograniczać do jakichś robotów.

Fajne w tym pomyśle jest właśnie to, że totalny laik mógłby sobie coś stworzyć za pomocą kilku prostych funkcji. Ograniczone możliwości programowania, ale za to jakie łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...