Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

przy blizszym poznaniu poziom komplikacji gry was przerosl i zaskoczyl.

<facepalm>

W ten sposób wygrasz, oba będą poprawne, ale

a ) Twoje sztuczne "IQ" jak Ty to mówisz powinno tam postawić.

b ) przecież masz te swoje instrukcje jak sie gra w kółko i krzyżyk, więc czemu pytasz?

 

kolko.png

Tutaj masz ten błąd

 

już nawet nie mówię o tym, że nie umiałeś zrobić normalnej siatki, co trzecia linia w poziomie i pionie jest dwa razy grubsza, ale przecież to też było zamierzone, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolko.png

Tutaj masz ten błąd

Jeszcze wykrywa "piątkę", jak jest np 10 pod rząd :)

Chociaż zaraz napiszesz, że tak miało być

 

Pisaleles o bledzie:

Miales pokazac nam podkreslone pod rzad 10 (dziesiec) krzyzykow.

lol, wez sie chlopczyku w koncu ogarnij. Umiesz liczyc do dziesieciu?

(niech go ktos w koncu uciszy)

 

ps: Threef, a co ci konkretnie nie podoba w pracy "kamery"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wykrywa "piątkę", jak jest np 10 pod rząd

Chociaż zaraz napiszesz, że tak miało być

]

 

skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to: JAK JEST 6(SZEŚĆ), 7(SIEDEM), LUB WIĘCEJ TO TEŻ PODKREŚLA, A POWINNO PODKREŚLAĆ(w tym przypadku pokolorować na czerwono, znając cie przyczepilbys sie, lol) TYLKO PIĄTKĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo320, 7 krzyżyków w linii zawiera w sobie 3 nie przerwane łańcuchy po 5 skreśleń i wynika to nie z mojego lub Twojego "widzimisię" tylko z praw matematyki. Ty napisałeś o nieprzerwanym łańcuchu 10 skreśleń w jednej linii, a jest to po prostu nie możliwe, gdyż maksymalna ilość krzyżyków w jednej linii to 9.

Wiec taxi ma racje wykazując Ci błąd w tym co napisałeś.

Temat uważam za wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo szukasz na siłę jakiegoś błędu. Taxi chciał zrobić grę na takich zasadach a nie innych i zrobił, działa prawidłowo.

Pomijam już fakt że działa na takich samych zasadach jakie znam od dziecka.

 

Edit: Jedynie gdzie można było by się przyczepić to za szybka kamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

Edit: Jedynie gdzie można było by się przyczepić to za szybka kamera.

Cos sprobujemy z tym zrobic, choc ja nie mam pomyslu jak, bo nie mamy tam jakiegos specjalnego programu.. po prostu widok podaza za strzałką...

Moze cos t-800 wymysli, ale nie bedziemy uploadowac az do jakis wiekszych zmian.

Moze jak grafiki dojdą to wtedy przy okazji pokazemy co sie udalo z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sprobujemy z tym zrobic, choc ja nie mam pomyslu jak, bo nie mamy tam jakiegos specjalnego programu.. po prostu widok podaza za strzałką...

Moze cos t-800 wymysli, ale nie bedziemy uploadowac az do jakis wiekszych zmian.

Moze jak grafiki dojdą to wtedy przy okazji pokazemy co sie udalo z tym zrobic.

PPM łapiesz kamerę i przesuwasz myszkę. Próbuję przypomnieć sobie jakąś grę która tak ma ale nic mi nie przychodzi teraz do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo320, 7 krzyżyków w linii zawiera w sobie 3 nie przerwane łańcuchy po 5 skreśleń i wynika to nie z mojego lub Twojego "widzimisię" tylko z praw matematyki. Ty napisałeś o nieprzerwanym łańcuchu 10 skreśleń w jednej linii, a jest to po prostu nie możliwe, gdyż maksymalna ilość krzyżyków w jednej linii to 9.

Wiec taxi ma racje wykazując Ci błąd w tym co napisałeś.

Temat uważam za wyczerpany.

O tych dziesięciu skapnąłem się dopiero po tym, jak to napisałem, ale Taxi już odpowiedział, więc nie było sensu edytować. Nie mniej jednak każda wersja gomoku w jaką grałem skreślała tylko 5. Przepraszam za błąd, już się nie udzialam, nie odpowiadam na żaden post Taxiego

 

O ile T-800 potrafi wytłumaczyć, w czym błąd, zwraca się z szacunkiem, to Taxi potrafi tylko chamsko zwyzywać i wyśmiać. Weź coś z tym Taxi zrób, bo niemiło się takie coś czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;Karolo320, fajnie ze juz wszystko zostalo wyjasnione, ja tez mam ciezkie przeprawy z taxim ... ale da sie zyc :/ , poza tym mam dwa rozwiazania dla problemu z myszka, albo spowolnic kamere, zeby powoli ruszala za kursorem, albo spowolnic kursor myszki, sami wybierzcie ktore lepsze, bo mi osobiscie wydaje sie ze to drugie jest lepsze. Jednak prawdziwa ocene bedzie mozna wydac dopiera jak beda przygotowane grafiki i animacje, bo gra ma wygladac naprawde fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Współczuję ci t-800 takiego współpracownika, głównie ze względu jaką opinię wam wyrabia na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;Karolo320, fajnie ze juz wszystko zostalo wyjasnione, ja tez mam ciezkie przeprawy z taxim ... ale da sie zyc :/ , poza tym mam dwa rozwiazania dla problemu z myszka, albo spowolnic kamere, zeby powoli ruszala za kursorem, albo spowolnic kursor myszki, sami wybierzcie ktore lepsze, bo mi osobiscie wydaje sie ze to drugie jest lepsze. Jednak prawdziwa ocene bedzie mozna wydac dopiera jak beda przygotowane grafiki i animacje, bo gra ma wygladac naprawde fajnie.

Zrób tak jak mówił threef :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPM łapiesz kamerę i przesuwasz myszkę. Próbuję przypomnieć sobie jakąś grę która tak ma ale nic mi nie przychodzi teraz do głowy.

Musiał by znać trygonometrię ha

?

GML
if(mouse_check_button_pressed(mb_right)){

view_xview+=lengthdir_x(point_distance(view_xview+320,view_yview+240)/100,point_direction(view_xview+320,view_yview+240,mouse_x,mouse_y))

view_yview+=lengthdir_y(point_distance(view_xview+320,view_yview+240)/100,point_direction(view_xview+320,view_yview+240,mouse_x,mouse_y))

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
diRS6.jpg

qVxtg.jpg

Do galerii grafik! :P

 

U tej kolesiówy na gorze: oko prawe większe niż lewe, nos krzywy i duużo za krótki, za duża przerwa między nosem a ustami.

 

Niżej wygląda zupełnie inaczej, oczy ma znów krzywe.

 

Mówię ci chłopie: postudiuj anatomię twarzy, porysuj studia i będziesz epicko nadupiał. A chociaż najpierw zrób sebie delikatny szkic ołówkiem pod spodem i popoprawiaj wszystkie rażące błędy (to, że oczy krzywo to sam zauważysz).

 

Ale japa gościa po lewej świetnie wyszła, keep it up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodu z pythona tutaj nie wrzucę wam, gdyż to 3 pliki, a w zamian opiszę wam jak zrobiłem kompilator w pythonie do własnego języka:

 

1. instaluje się py2exe

2. robi się plik nakazujący do kompilacji outputu (w pythonie) do .exe

3. pisze się input, w swoim języku

4. pisze się parser, który:

- otwiera plik z inputem

- przeparsowuje go do pythona

- zapisuje się kod do outputu

- otwiera się plik nakazujący do kompilacji

- ewentualnie, otwiera .exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...