Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

goblinwip.jpg

 

Ma super minę. Zarówno zgarbienie jak i twarz dają wrażenie że to starszy pan. Ręka jest tylko źle, za mocno wykroiłeś rękaw w dół i do przodu, jakby był lekko w tył i do góry, a ręka wychodziła pod leciutko innym kątem spod rękawa, to ręka nie dawałaby wrażenia, że jest tak mocno, kurczowo przywiedziona do ciała. Albo musiałaby być dłuższa... dokładnie nie wiem w sumie, ale coś bym pokombinowała.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x strzał. Dodana obsługa obiektów specjalnych (np. kasa), dynamiczne tło, trochę tam jeszcze. Ogólna mechanika działa.

match3_sample_v10.jpg

(wariantów kamieni jest 10, ale ze względu na rozmiar planszy są widoczne jest tylko 5 (zielony właśnie wybucha))

Btw. zastanawiam się czy interpolacja nie szkodzi grafice. Chyba już lepsza w tym przypadku pikseloza niż rozmycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Exigo: jeśli myślisz poważnie o tym projekcie i jeszcze nie poświęciłeś na to zbyt dużo czasu to z całą stanowczością odradzam match-3, zrób z tego jakikolwiek inny gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że nie będę za grosz oryginalny!

https://gmclan.org/up348_6_Kulki_Ubaw_po_pachy_.html

https://gmclan.org/up348_6_Kulki__Ubaw_po_pachy__1.html

 

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to projekt zaliczeniowy na studia i nie ja to wymyśliłem. Narzucili mi, że mam zrobić match-3. :)

Pisane w C++ przy użyciu biblioteki Qt.

Właściwie jest skończony, jutro prezentuję. Nie jest wykluczone, że udostępnię źródła w celach edukacyjnych. Ale nic nie obiecuję, bo to zależy czy mi ktoś w końcu na uczelni raczy udzielić odpowiedzi czy uczelnia przywłaszcza sobie jakieś prawa...

 

Grafika autorstwa Shil.

 

EDIT:

Lol. Autocenzura mi usunęła słowo "######ste" z adresu. Zaraz poprawię linki.

EDIT 2:

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exigo: jeśli myślisz poważnie o tym projekcie i jeszcze nie poświęciłeś na to zbyt dużo czasu to z całą stanowczością odradzam match-3, zrób z tego jakikolwiek inny gatunek.

boisz się że zasłoni runemasters :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zapomniałeś włączyć wykrywanie ironii ;)

 

Pomijając, że w świecie gier (a tym bardziej indie) konkurencja nie istnieje, poza rzadkimi przypadkami jak PES i FIFA, czy COD i BF więc dziwnie byłoby przejmować się grą Exiga pod tym kątem, szczególnie, że nic o niej nie wiadomo. Po co ja to tłumaczę >.>

 

Anyway, Exigo ma mnie w kontaktach na skype, jak będzie zainteresowany to napisze, nie sądzę, żeby te informacje były przydatne większości tutaj użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez screenów (bo jeszcze prawie nic nie ma), ale trochę napiszę o projekcie. Tytułu jeszcze nie wymyśliłem :/

Zaczynam prostą platformówkę, przygodówkę point&click, grafika ręczna (i nie odwiedziecie mnie od tego przenigdy :P).

 

Założenia:

Będziemy sobie latali takim duszkiem podobnym do PacManowych i rozwiązywać zagadki. Poziom trudności oczywiście będzie się zwiększał. W skrócie tyle. Jakąś fabułę postaram się napisać :)

Chcę zrobić taką sympatyczną gierkę.

 

more soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli postacie będą się w jakikolwiek sposób animować i wszystkie grafiki będzie rysować jedna osoba to będzie w porządku. Jakby rysowało więcej osób to grafiki by do siebie nie pasowały. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś oceny bym prosił i chciałbym abyście wzięli to pod uwagę że ten statek po prawej jest zrobiony parę miesięcy temu i od tego czasu nabyłem znacznych umiejętności co do grafiki ;p

 

 

logospacehell.png

 

 

PS ucięło mi kawałek prawego skrzydła :D

PS 2 te "space hell", to nazwa mojej gierki, jak ktoś chce to możecie stronę zobaczyć (są tam zdjęcia, filmy, download itp)

 

Moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś włączyć wykrywanie ironii ;)

 

Pomijając, że w świecie gier (a tym bardziej indie) konkurencja nie istnieje, poza rzadkimi przypadkami jak PES i FIFA, czy COD i BF więc dziwnie byłoby przejmować się grą Exiga pod tym kątem, szczególnie, że nic o niej nie wiadomo. Po co ja to tłumaczę >.>

 

Anyway, Exigo ma mnie w kontaktach na skype, jak będzie zainteresowany to napisze, nie sądzę, żeby te informacje były przydatne większości tutaj użytkowników.

wiem że to było ironiczne, tylko mówię że gdyby porownać na końcu te gry to raczej exigo mialby mega grafę bo z tego słynie, ale po tym co Wy pokazaliscie gameplay u Was musi byc super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...