Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

To dlatego że nie możesz przejść tej gry. Za mientki jesteś że się poddałeś ;)

Wiesz, grałem w wiele tetrisów na konsolce jak i na kompie, tyle że one zbyt mnie nie kręcą. -_-

W tetrisa grałem zwykle dla zabicia czasu.Gdyby tutaj kolega, który robi tetrisiaka urozmaicił go troche, zapewne zagrałbym w niego. :P

Mówie tutaj o jakichś bonusach, czy specialnych kombinacjach klocków, zapewne da się to jakoś zrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tutaj kolega, który robi tetrisiaka urozmaicił go troche, zapewne zagrałbym w niego.

Mówie tutaj o jakichś bonusach, czy specialnych kombinacjach klocków, zapewne da się to jakoś zrobić.

Znam takie urozmaicenie!

 

Potrzeba ci:

-4 piwa

-Tetris

 

Przygotowanie:

-Wypij 4 piwa

-Włącz tetrisa

-Podczas gry zasłaniaj sobie oczy na 30 sec i stawiaj klocki jak podpowiada ci szum morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chell - nikt nie podejmie się czegoś co odejdzie w niepamięć za dwa tygodnie ; )

Uważaj, bo zaraz się cały GMC na ciebie rzuci jak niedawno na mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Threef - epickie te itemy :),

@ Chell - daj cytat, w którym napisałem, że dałem gotowe grafiki,

@ Pablo-GM - ...

 

Ja Grafik nie robię , potiony, strzały i łuk są testowe - moje. Zbroję, miecz i dom rysował mój grafik (zbroję trzeba tylko lekko przyciemnić), są jeszcze inne grafiki itemów ale jeszcze ich nie dodałem. Różnice zostaną za niedługo wyeliminowane i wszystko będzie pasowało do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom jak myślisz, po co masz ręce ? - żeby ich używać. :P

m@rcixxx - ,,epickie itemy" - to rzeczywiście dobre określenie na nie. :)

 

@up - stary a od czego jest imageshack.us ? - tam masz jak wgrasz obrazek, niewiem jak to nazwać, może powiem tak: specialny link na forum w ramce obok Kod Forum: [ramka]

EDIT:Ze specialnym linkiem chodzi mi o to że odrazu masz tam [*URL=link[/img][/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem to wstawić jako linki ale nie działało ;(

Poza tym jak znów zabiorę się za ulepszanie swojej strony domowej, to wszystkie grafiki wylądują tam.

 

Żeby pokazało się to musisz się zalogować i po wgraniu zdjęcia kliknąć 'pokaż w pełnym rozmiarze" i dopiero wtedy skopiuj URL.

 

Edit: no i trzeba wstawić to w [img/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nie trzeba się logować na imageshacku, wystarczy skopiować Kod Forum i wyciągnąć z niego link bezpośredni (nie działa w przypadku gifów) ale i tak imgur.com lepszy dla plików do 2MB.

 

m@rcixxx, może zrób cienie nieprzezroczyste, bo nakładające się na siebie nie wyglądają szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tak szpaku, najłatwiej nie? : D

 

Otóż wiedz że postać z cieniem jest o wiele ładniejsza, to ważny składnik grafiki top-down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...