Skocz do zawartości

Oferta dla grafików, programistów, scenarzystów/fabulatorów/szkicowników


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja szansa!

 

Poszukujemy grafików i programistów C++/GML oraz scenarzystów/fabulatorów/szkicowników do tworzenia gry komputerowej - strategii z elementami RPG!

Gra jest w fazie projektowania silnika – kończymy wersję alfa 0.2. Mamy wiele grafik i pomysłów, notatek.

W skrócie: gra będzie opisywała wydarzenia na Marsie i Ziemi oraz innych planetach Układu Słonecznego. Gracz otrzyma możliwość handlu, dyplomacji, walki, rozwoju technologii, tworzenia nowych broni itp. Na mapie będzie wiele postaci niezależnych z misjami. Udostępnimy generator map. Pojawi się tryb multiplayer, na początku tryb hot seat później standardowy, internetowy multi. Spodziewam się zainteresowania, ponieważ gra będzie zawierała wiele innowacji typu możliwość przekonania sekty albo cyberprzestępców, czy innych odmieńców do ataku na jakiś obszar. Moim celem jest stworzenie rozrywki dla ludzi wymagających. Gra będzie się rozgrywała w turach.

 

Płacę za zaangażowanie i pracę. To oznacza, że ilość pieniędzy jakie otrzymasz zależy od tego jak się postarasz. Pieniądze wypłacam po zakończeniu projektu (styczeń-czerwiec 2011)! Dla bardzo niecierpliwych, ale ZDOLNYCH/UTALENTOWANYCH osób mogę wypłacić zaliczkę po stworzeniu wersji demo naszej gry.

Jeśli potrzebujesz jakiegoś zabezpieczenia, możemy napisać umowę lub podam Ci mój adres (zostanie to zweryfikowane). Rozumiem, że mogłeś mieć w życiu różne doświadczenia i stąd ta nieufność.

 

Interesują mnie osoby bystre, zmotywowane i zdeterminowane do osiągniecia kolejnych celów. Chcę mieć konkretnych ludzi, którzy wykonują moje polecenia i potrafią zaproponować ciekawe alternatywy.

 

Pisać Gadu Gadu: 4533113 lub e-mail: lukgro1991@wp.pl! Jeśli chcesz, możemy porozmawiać przez telefon, czy jakiś komunikator głosowy np. Ventrillo lub Team Speak.

 

Więcej na www.rockgames.pl! Strona jest rozwijana. Po ukończeniu wersji beta pojawią się dodatkowe materiały.

 

Pozdrawiamy,

Rock Games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ile płacisz?

konkretnie bo tak napisałeś że nie wiem...

Płacę za zaangażowanie i pracę. To oznacza, że ilość pieniędzy jakie otrzymasz zależy od tego jak się postarasz.

A ja wiem co to dla ciebie zaangażowanie? Może jak zrobie całą fabułe do gry łącznie z projektem credisów i wypłacisz mi 5 zł? Konkrety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie będzie pracował w ciemno. Mówisz jaka płaca gwarantowana albo rób sam. Musiał byś trafić na frajera, by ci zrobił bez podania zapłaty. Może się okazać że komuś dasz tylko 5zł i nikt nie bedzie miał nic do gadania, bo płaca nie była ustalona. Koleś jak chcesz coś zrobić to musisz zaryzykować, być może stracisz pieniądze, być może zyskasz. Nie ma życia bez ryzyka. Naucz się tego w końcu. Jak osiem wspomniał: by cokolwiek zrobić, musisz mieć z czego, w tym wypadku z pieniędzy. Ale po co ja to piszę, i tak będziesz miał to w dupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie będzie pracował w ciemno. Mówisz jaka płaca gwarantowana albo rób sam. Musiał byś trafić na frajera, by ci zrobił bez podania zapłaty. Może się okazać że komuś dasz tylko 5zł i nikt nie bedzie miał nic do gadania, bo płaca nie była ustalona. Koleś jak chcesz coś zrobić to musisz zaryzykować, być może stracisz pieniądze, być może zyskasz. Nie ma życia bez ryzyka. Naucz się tego w końcu. Jak osiem wspomniał: by cokolwiek zrobić, musisz mieć z czego, w tym wypadku z pieniędzy. Ale po co ja to piszę, i tak będziesz miał to w dupie :P

U R RIGHT. Gry komercyjne robione w grupie nieznanych sobie ludzi to inwestycja. I albo się zarabia albo traci - a nikt za darmo nie będzie robił czegoś, za co inna osoba chce zgarniać kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak:

 

- Zrób mi projekt Editora

- Dobra Pakło, ile płacisz?

- Ocenię twoją pracę i ci wynagrodzę. Aczkolwiek sam mogę zrobić ten edytor

- To czemu nie zrobisz?

- Bo mi się nie chce

- To jaki z ciebie zarządca, skoro myślisz, że każdy będzie nawalał w Game Makerze za ciebie

 

Gadałem z nim i wiem jak to wygląda

 

Fervi

 

I Podobno kończy robić projekt - Pewnie Kacz de klałna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie edytora to nie jest łatwa sprawa. Myślę że by go nie zrobił widząc jego banalne pytania które zadawał na forum + ten jego pro styl pisania, nienadający się do odczytania przez drugą osobę.

EDIT: z tego co pamiętam mówił w którymś temacie że nie potrafi dobrze pracować na tablicach, już ten fakt go wyklucza z tworzenia edytora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie dużo gadają, a mało robią. Niektórzy również łatwo oceniają innych, najczęściej porównując ich do siebie. Są też takie osoby, które tylko krytykują i jest to ich usprawiedliwienie żeby nic nie robić.

 

Ja chcę coś osiągnać w życiu i umrzeć posiadając duży dom, samochód, samolot i kilka milionów na koncie.

Nie mam czasu i chęci przekonywać kogoś na siłę. Jeśli jesteś leniwy, nie ma sensu się tutaj męczyć. Idź włącz telewizor.

 

Ja pracuję. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz. Masz wątpliwości? Zastanów się co to oznacza. Popatrz na to inaczej - możesz się wykazać i zarobić. Niczego nie tracisz. Dlaczego tyle niepotrzebnych pytań? Lubisz zadawać pytania? Może spróbuj współpracować i obserwuj efekty? To amatorski projekt, nie będę wypłatał tysięcy - nie takie jest założenie.

 

Chyba, że gra odniesie niezwykły sukces. Uważam, że sprawiedliwe byłoby nagrodzenie całej ekipy za pracę. Jeśli nie odniesie mega-sukcesu, ale spodoba mi się wasza praca, to że siedziesz pare godzin i robisz grafikę. Na pewno wypłacę pare stów. Chyba, że ta gra nie będzie grywalna, a nasza współpraca ma się sprowadzać do marnujących czas dyskusji i głupich pytań.

 

Dziękuję za uwagę. Proszę pisać maile i wysilić trochę zawartość swojej czaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie tracisz
Robiąc coś w ciemno, tracę czas, w którym mógłym pracować, gdzie mam zapewniony zarobek.

 

Ja chcę coś osiągnać w życiu i umrzeć posiadając duży dom, samochód, samolot i kilka milionów na koncie.

To amatorski projekt, nie będę wypłatał tysięcy - nie takie jest założenie.

To, skoro zamierzasz mieć taki dom itd to wypłacisz ludziom gówno, a sam zgarniesz całą pulę, o ile dostaniesz z tego jakieś pieniądze.

 

Dlaczego tyle niepotrzebnych pytań?
Skoro to są niepotrzebne pytania, to najwyraźniej jesteś idiotą. Za pracę powinno się otrzymywać pieniądze (mówię o pracy dla obcej osoby i nie o pomocy). Pomyśl logicznie, pracujesz dla kogoś całymi dniami, a potem się budzisz z ręką w nocniku bo nic nie dostałeś, albo gówno nie pieniądze, za które kupić możesz sobie co najwyżej szczoteczkę do zębów.

 

Nic nie zrobisz bez pieniędzy. Sory gregory, ale its tru. Ogarnij jakąś mamonę, by mieć na wypłatę dla swoich pracowników. Wielu jest takich co chcą zrobić coś wielkiego z niczego. Ale nikt tego nie zrobi bez zainwestowania w daną sprawę i ryzyka. Koleś, ogranij to co napisałem, i przestań udawać wielkiego oczytanego i uczciwego pracodawcę, którym oczywiscie nie jestes. Gówno robisz, gówno masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakło, pakło.

 

Ja chcę coś osiągnać w życiu i umrzeć posiadając duży dom, samochód, samolot i kilka milionów na koncie.

Nie mam czasu i chęci przekonywać kogoś na siłę. Jeśli jesteś leniwy, nie ma sensu się tutaj męczyć. Idź włącz telewizor.

 

wygląda na to, że będziesz nieśmiertelny.

Pamiętam jak z tobą pracowałem i tego okresu nie wspominam najlepiej. Nie dość, że codziennie pisałeś po 20 wiadomości jak postęp prac to jeszcze nie byłeś w stanie przyjąć choćby najmniejszych zmian w scenariuszu/pomysłu na rozgrywkę. Kiedy wysłałeś mi screeny z gry okazało się, że to grafika ściągnięta z jakieś strony ( sam kazałeś mi wypakowywać i wysyłać mu takową grafikę - nie pytajcie o szczegóły, nie mów, że tak nie było.). Mówił, że graficy ciężko pracują, ale ja się pytam nad czym?

 

Jaka płaca, jaką mam gwarancje, że projekt dotrwa do końca? Taka "umowa" jest naprawdę nic nie warta, więc albo płacisz zaliczkę albo wypłaty co miesiąc, ale sorry Winnetou nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widze to wy sobie robicie zarty i klamiecie, NIE JA! Pisza do mnie osoby, niby zainteresowane, a pozniej pojawiaja sie teksty "you have been trolled". I jeszcze ktos ma tupet zeby tu pisac glupot, ze nie mozna mi ufac. Niektorzy sa tutaj chorzy umyslowo.

Paqoo. Ludzie są leniwi. Chcieliby zarobić ale wolą się nabijać ;). I powiedzmy sobie szczerze, fora to nie najlepsze miejsca na oferty o pracę, nawet gdy celem jest amatorski projekt :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakło, powiem tak

 

Mam dość amatorski Team (tzn. lepszy od twojego), są w nim 3 osoby (ja i 2), dobieram ten Team tak, by ktoś coś robił (nawet jak projekt nie wypali), są postępy, pewnie małe, ale rosną. I to nie jest tak, że tylko ludzie będą odpierdzielać robotę za ciebie - JA tutaj nawalam jak najwięcej (chyba, że nie chce mi się już :D). Weź się zabierz za projekt, który jest prosty (jak powiedzmy strona internetowa, ALE NIE W HTML), czy Kacz de klałna.

 

Pozatym na grach z GM'a dużo nie zarobisz, pewnie parę k, dlaczego? GM jest dość kiepski, jeśli mało umiesz. Jeśli dużo umiesz, jest dobry (ale nie bardzo dobry).

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqoo. Ludzie są leniwi. Chcieliby zarobić ale wolą się nabijać ;) . I powiedzmy sobie szczerze, fora to nie najlepsze miejsca na oferty o pracę, nawet gdy celem jest amatorski projekt :thumbsup:

Jedyny mądry komentarz. To jest oferta więc po kiego te wszystkie zarzuty? Wszyscy Go jakoś dziwnie atakujecie. Padły tam jakieś dziwne słowa o traceniu czasu niby. Setki użytkowników dziennie siedzi na tym forum i nie robi nic, już lepiej coś zrobić, choćby nawet za darmo niż siedzieć na dupie i "mądrze" gadać. Sam powiedział że z zainteresowanym chętnie pogada przez telefon to może taki kontakt byłby lepszy?

 

A jak się nie podoba ogłoszenie to może lepiej nie pisać nic niż takie pierdoły jak większość z Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pozatym na grach z GM'a dużo nie zarobisz, pewnie parę k, dlaczego? GM jest dość kiepski, jeśli mało umiesz. Jeśli dużo umiesz, jest dobry (ale nie bardzo dobry).

Fervi, nie staraj się być mądry bo ci nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewanie każdego tematu czy postu Paqoo już od dawna przestało być śmieszne, a wy to dalej praktykujecie. Róbcie tak dalej, to poziom żałosności tego forum wzrośnie do maximum :thumbsup: .

Zresztą zwrócił moją uwagę post, że nie jest nigdzie napisana płaca jaką dostanie się. To chyba logiczne, że jak się zgłaszasz gdzieś do pracy tego typu, to cenę negocjujesz i sam ustalasz ile chcesz za daną robotę? Ale widać, tu nikt się nie zna na takich rzeczach, tylko chcą na siłę wyśmiać jak tylko mogą. Jesteście żałośni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...