Skocz do zawartości

Oferta dla grafików, programistów, scenarzystów/fabulatorów/szkicowników


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tiaa moja siedmioletnia morda też była kiedyś w tv z okazji jakieś galeri jak nie umiałem się wysłowić kiedy pytali "czym jest sztuka". już widze te miliony na koncie.

Ja też byłem w tv - kamera gram.tv złapała mnie jak grałem na WCG w jednym z konkursów w Nfs:ps, rozbiłem auto i krzyknąłem "K***a!". Byłem tak epicki że wygrałem smycz i piłeczkę od gadu-gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakło jest męczyduszą - patrz nie robi nic i tylko narzeka, że ty nie robisz.

FAIL! Jesteś źle poinformowany! Otóż paqoo jest "Myślicielem" - obmyśla i bazgroli na kartkach pLojekty któLe nie ujRZą śFiatła dzienneKo. Prócz tego szuka ludzi którzy po pierwsze rozczytają jego bazgrolenie, zrozumieją i (UWAGA!) nie wyśmieją go! Jak jesteś taki kozak to znajdź człowieka który wytrzyma z paqoo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie karą jest już coś w stylu bycia zbesztanym od głupich przez moderatora lub admina.

To tylko świadczy o tym, że sam czujesz się gorszym od nas człowiekiem. A to już twój problem. Bo ja nie widzę różnicy w tym czy zbeszta cię admin czy zwykły user. Co najwyżej w tym jaki poziom ta osoba sobą prezentuje. Bo jak mnie zbeszta jakiś jełop to się raczej tym nie przejmę, a jak ktoś o kim mam dobre zdanie to co innego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. I Platyna powiedział bardzo złotą rzecz, przy tym wyczerpał wszystko na co chciałem zwrócić wam uwagę!

 

Generalnie - już tak odzyskując gram powagi - ostatnie kilka dni pojawiało się sporo raportów przypiętych do postów DobregoZioma, ba, sam wywalałem kilkukrotnie jego wypowiedzi "hi-hi, ha-ha", bo nie dość, że nic nie wnosiły do dyskusji to zawalały miejsce na moim ekranie. Właściwie nigdy nic nie miałem do tego człowieka, nawet uważałem go za dość pożytecznego... cóż, zmieniłem zdaniem i dla mnie DobryZiom jest głupi. Jeśli uważacie, że nie należy mu się kara to sami jesteście gópi. Ba. Ślepi.

 

Kofel, wiesz, że Cię lubię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za karą. Prawie każdemu odbija na GMClanie po jakimś czasie. I szczerze nie wiem skąd ta głupota się bierze. Ostatnio prawie wcale nie postuje, niema żadnego sensownego tematu.

 

Tymon, tak kontrolnie: Nie nauczyłeś się przez te lata, że za głupotę w Valhalli się nie kara?
A to co? Jakiś kodeks uliczny? Administratorzy TUTAJ rządzą i ustalają zasady.

A teraz do reszty dzieci neo:

http://www.sweetbrokacik.pl/ poszukuje takich użytkowników jakimi wy jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...