Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poczytaj o kompozycjach, i sie pobaw. Wdize tutaj zachod slonca i rozmycie spowodowane cieplem ; )

Blender to bardzo potezne narzedzie, jednak wymaga okolo 3 lat nauki, aby go uzyc do pelnego potencjalu. Tak jak skrzypce np. Moze i zlapiesz od razu, i bedziesz robil wygibasy, ale na swoj sposob. Pozniej sie okazuje ze przez to co robiles nie mozesz zrobic nastepnego kroku, czyli musisz sie uczyc jak odpowiednio trzymac smyczek/uzywac seamow itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdize tutaj zachod slonca i rozmycie spowodowane cieplem ; )

Renderowanie słońca i horyzontu tutaj jest wyłączone. Włączyłem tylko atmosferę pomarańczowo-żółtego koloru + mgła. Co dało taki ciepły klimat.

Tutaj jest wersja bez tego zabiegu: https://gmclan.org/up539_6_domek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznajcie Bane

BANE001a.jpg

Czyli jednego z dwóch głownych czarnych charakterów w filmie poklatkowym nad którym pracuję,trochę słabej jakości zdjęcia ale nie chciało mi się iść do miejsca gdzie mam oświetlenie,tła itp. następne będą bardziej profesjonalne.:)

BANE002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, propsy stary!

ja zawsze z plasteliny zlepiałem wszystkie kolory, robiłem z dupy ludziki, dawałem im wykałaczki i się bawiłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poxiphoto.posterous.com/

More postan.

A do tego Wojzax, wez sie nie leniwij, zwlaszcza z tym Irish pubem. Moglbys to ladnie dorobic.

 

+1

 

Ten pub ma potencjał, jest tam atmosfera, ale czegoś brakuje. Te okna zieją pustką.

 

Ja włączyłam tryb oszczędny - nie mając zbyt wiele czasu, kończę stare prace, co przyznam jest dużo szybsze, a i chyba prackom wychodzi na dobre. To potwierdza niestety fakt przymusu spędzania zbyt wielu godzin przy tablecie by jakoś to wyglądało...

 

coś szwankuje mi uploader GMClanu, wrzucam u siebie.

Nie skończyłam oczywiście (jak ja lubię wrzucać niedokończone prace). Przypomniała mi się a propos, legenda o trzecim oku - skąd się wzięło bindi, czyli ozdoba na czole Hindusek:

 

"Jak głosi legenda, Parwati - żona Shivy, podczas miłosnych igraszek zasłoniła mu oczy. Wtedy Shiva, stworzył sobie na środku czoła - mistyczne trzecie oko - oko poznania..."

 

 

parvati1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohnamashivaya

"Jak głosi legenda, Parwati - żona Shivy, podczas miłosnych igraszek zasłoniła mu oczy. Wtedy Shiva, stworzył sobie na środku czoła - mistyczne trzecie oko - oko poznania..."

cwaniak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...