Skocz do zawartości

SMMO & Source


Rekomendowane odpowiedzi

No michale, nie wiem jak to zrobiłeś, ale zaskoczyłeś mnie, jednak będzie coś z Ciebie kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo sie uczyłem 39dll analizowałem pełno przykładów i wciąż mi nie działało i kochany OriPL mi powiedział co robie źle no i już wiem i to moja pierwsza gierka z 39dll ;)

edit: to chyba pierwsza moja gra robiona w gm-ie przez "długi" czas bo robiłem ponad dwa dni, ale inni pewnie by to zrobili w niecałą godzine ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wam mówiłem, że on niebawem wróci i nas zaskoczy!

Ja zawsze w niego wierzyłem :)

 

Jeszcze Michaś będą z ciebie ludzie.

Nie! Nie ludzie! Informatycy! :D

 

elo ziomale wrzućcie gm6 bo nie mogę sprawdzić co to ma być no weźcie przekonwenrtujcie

 

Ściągnij sobie konwerter (wpisz w szukajkę "konwerter" to ci znajdzie jakiś topic i tam będzie link)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem... wypuściłem projekt OS annihilation... kontynuacje TWZ... Jest totalnie podobne, brakuje tylko granatów i masz gorszą grafikę... No i server i klient w jednej aplikacji, jesteś pewny, że się nie wzorowałeś/przerobiłeś go? bo wątpię, żebyś nagle miał taki skok w skillu GM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem... wypuściłem projekt OS annihilation... kontynuacje TWZ... Jest totalnie podobne, brakuje tylko granatów i masz gorszą grafikę... No i server i klient w jednej aplikacji, jesteś pewny, że się nie wzorowałeś/przerobiłeś go? bo wątpię, żebyś nagle miał taki skok w skillu GM..

Wydaje mi się, że to mogło być tylko przepisane po swojemu, kod się bardzo różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No pewnie, lepiej całe życie nic nie wiedzieć, niż raz skorzystać z przykładu i się czegoś nauczyć. Nikt nie każe Ci kopiować, ale to pomaga wpaść na własne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...