Skocz do zawartości

SMMO & Source


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt przecież nikomu nie każe od razu analizować skrypty. po to się daje kod w nich aby ułatwić używanie jego, użytkownik musi jedynie zapoznać się z tym jak używać skryptów, a na analize przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt przecież nikomu nie karze od razu analizować skrypty. po to się daje kod w nich aby ułatwić używanie jego, użytkownik musi jedynie zapoznać się z tym jak używać skryptów, a na analize przyjdzie czas.

nikt nikogo narazie nie chce karać

 

Już poprawiony post, nie marudź ;P

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przykład bardzo dobrze wykonany i na pewno się przyda :thumbsup: .

Jednak, mam jeden problem.

Otóż zamieniłem sprite pocisku pistoletu na strzałę łucznika skierowaną grotem do góry. Jak zrobić żeby po wystrzeleniu miała skierowany grot w stronę przeciwnika? Bardzo proszę o pomoc :helpsmilie: .

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej z tego przykładu nie korzystaj :P. cienias byłem jak go robiłem i ma dużo bugów i w ogóle. niedługo jak zacznie mi działać gm to napiszę SMMO v1.2 - ulepszony, zabezpieczony, z lepszą grafiką i opisany kod.. no i oczywiście postaram się jak najbardziej skrócić kod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. to nie jest tak łatwo. jak chcesz więcej niz dwoch graczy to będzie 10 razy bardziej skomplikowane, 10 razy więcej kodu, zupełnie inaczej.. narazie zrobie v1.2 potem v2.0 i w 2.0 bedzie na dowolną ilosc.

 

e: już 3 razy podejmowałem się SMMO v2.0 ale 3 razy mi nie wyszło. ale teraz juz wymyśliłem jak zrobic zeby dzialalo i bedzie dobsz. bo z tym id jest syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...