Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #45


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 22 lipca 2008 - 22:33

Czas: 72h

Temat: Match 3

Uwagi:Gra w której trzeba połączyć ze sobą minimum 3 takie same elementy. To tak dużym skrócie. Wiem, że i tak przykład będzie najlepszy. Na tej stronie można znaleźć gry z gatunku Match 3:

http://www.bigfishgames.com/download-games...17/match-3.html

 

(Tak, tak, wzrok Was nie myli, całe 3 dni. Macie szansę się wykazać.)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych rodzai gier :D Na początku temat wydaje się wymagający, ale po chwili myślenia, okazuje się, że to całkiem łatwo napisać

problemem i tak dla mnie pozostaje brak czasu, do tego dochodzą mi nowe obowiązki, ale spróbuję coś sklecić.

muszę muszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Match-3 to gry, gdzie głównym celem jest ułożenie przylegających do siebie trzech lub więcej takich samych elementów i to powoduje ich usunięcie. Zagraj sobie w Ancient Quest of Saqqarah to dowiesz się o co biega w tym gatunku tak mniej więcej. Tylko nie myl z Marble Popperami typu Zuma czy Bust-a-Move. Obiekty muszą już być na planszy i tylko je odpowiednio przemieszczamy, a jak to przemieszczanie będzie wyglądać to tylko i wyłącznie kwestia Twojej wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Match-3 to gry, gdzie głównym celem jest ułożenie przylegających do siebie trzech lub więcej takich samych elementów i to powoduje ich usunięcie. Zagraj sobie w Ancient Quest of Saqqarah to dowiesz się o co biega w tym gatunku tak mniej więcej. Tylko nie myl z Marble Popperami typu Zuma czy Bust-a-Move. Obiekty muszą już być na planszy i tylko je odpowiednio przemieszczamy, a jak to przemieszczanie będzie wyglądać to tylko i wyłącznie kwestia Twojej wyobraźni.

A można zrobić grę w której będzie trzeba złączyć 2 klocki? Tak dla odmiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Liczę na udział następujących osób:

 

-pablo1517

-M@ti002

-AoM

-TuxMan

-Uzjel

-Nakyls

-Vianom

-kamciog

Nie licz tylko uzupełnij lukę w liście tur bo kilku uczestnikom brakuje punktów. :P

EDIT: Zobacz co pisałeś, spójrz w sygnaturkę @up. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gra jest ukończona, jednak uznałem że skoro mam jeszcze tyle czasu to posiedzę trochę nad nią i ją dopieszczę. Pisze ten post po to by pokazać że zrobienie takiej gry jest możliwe w jeden dzień (zacząłem około 14 i z przerwami tak jakoś doszło, przedtem myślałem głównie nad pomysłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, źle myślisz. Po prostu powiedzieliście, że chcecie przedłużyć ligę, to udowodnijcie, że nie rzucacie słów na wiatr i czy rzeczywiście to coś zmieni. Nie ma to nic związanego z zemstą Maximala czy kogokolwiek innego. A jesteście na tej liście tylko i wyłącznie z powodu wielkiego marudzenia Pabla1517 o sztucznej demokracji i o tym, jak jego głos się nie liczy. Właśnie się zaliczył wasz głos i Maximal liczy na to, że się na was nie zawiedzie. Na razie ma powodu do zawodu na was, w szczególności na Pablo, największego krzykacza z tematu o przedłużenie tur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, źle myślisz. Po prostu powiedzieliście, że chcecie przedłużyć ligę, to udowodnijcie, że nie rzucacie słów na wiatr i czy rzeczywiście to coś zmieni. Nie ma to nic związanego z zemstą Maximala czy kogokolwiek innego. A jesteście na tej liście tylko i wyłącznie z powodu wielkiego marudzenia Pabla1517 o sztucznej demokracji i o tym, jak jego głos się nie liczy. Właśnie się zaliczył wasz głos i Maximal liczy na to, że się na was nie zawiedzie. Na razie ma powodu do zawodu na was, w szczególności na Pablo, największego krzykacza z tematu o przedłużenie tur.

 

Co nie znaczy, że tylko my powinniśmy zrobić grę, chociaż 72 godziny jest lepsze dla wszystkich, każdy ma czas na wyszukanie bugów w grze i dopieszczenie jej. Ja po prostu uważam, że tak będzie lepiej dla większości użytkowników, chociaż jest to nie zgodne z tradycją ligi 24. Moja gra jutro powinna być gotowa...

 

P.S. Powinniśmy przed każdą turą zrobić głosowanie na jaki temat będziemy pisać gry, tak jak z konkursem yoyo. Najpierw kilka opcji do wyboru, a później startuję tura z największą ilością głosów danego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i co tydzień takie głosowanie ;x . Nie porównuj szybkich, krótkich konkursów, do długich, poważnych konkursów z nagrodami pieniężnymi. Poza tym, Liga 24 ma bardziej na celu sprawdzenie waszych umiejętności, co potraficie wymyślić i zrobić w krótkim czasie, oraz zabicie nudy, a nie robienie super produkcji.

Poza tym, nikt nie mówi, że tylko wy macie robić grę. Przecież Maximal napisał wyraźnie, że LICZY na wasz udział, a nie, że TYLKO wy macie brać udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...