Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kwiiiiik, muuumuuuu

 

PS

to tylko dzolk, ciekawi mnie co oznacza "ludzki glos" w myslach maximala

Sądzę, że miał na myśli te wszystkie pierdółki w stylu interpunkcja, ortografia, wielkie litery, itp. Ale kto by się tam tym przejmował, nie Poxipol? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien otóż w mojej klasie jest dziecko neo, a konkretnie pewna głupia <tutaj pada niecenzuralne słowo> denerwuje 90% klasy w tym również mnie. I teraz pada moje pytanie jak reagować na jej chamstwo. Dodam jeszcze że czasem podchodzi do typków i boleśnie ich szczypie tymi swoimi brudnymi pazurami. Wiadomo że nie wolno jej uderzyć w takim razie jak na to reagować ???

pusc na nią bonka :thumbsup:

 

@drobiu:

bonka ??? :tv_happy:

 

Pokaż jej najlepsze akcje Bońka z czasów jego świetności.

https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=214425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globalne ocieplenie łatwo jest powstrzymać,

 

GML
global.ocieplenie = false;

 

Hehe, boskie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zakończenie Harrego Portiera!

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=6849

Poczytajcie wszystkie.

 

Nie mogłem się zdecydować, które tu zacytować, więc wybrałem przypadkowe.

 

Harry poszedł do Sirsa. Zobaczył zatłoczoną ulicę fanów HP. Wszyscy się na niego rzucili, kiedy Harry przez przypadek machnął różdżką i zamienił ich w Kubusie Puchatki. Pluszowe. Harry się zdziwił, po czym kupił sobie książkę i przeczytał co będzie musiał robić w następnych filmach.

 

Kunic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę odjechaliście jakimś pociongiem od tematu.

 

A to moje cytaty:

Z tego tematu:

 

Odwalcie się już od Marmota! mad.gif On jest wspaniałą osobą i na to nie zasługuje!

 

to jak Marmot, zrobisz mnie modem?

 

Nie staczają się, są wciąż na równym, niskim poziomie smile.gif .

 

ale to tuksman widziałem!! za. tux idz sie utop w strzykawce z kaloryferem przyczepionym do nogi. ;/

 

A tutaj coś z archiwum warnów dla dziadekkleofasa

 

Ajot Ostrzeżony 7.07.2005 - 22:38

Dodano do poziomu ostrzeżenia Quadro Posting... [ Odmiana Double Postu ]

 

Tymon Ostrzeżony 19.01.2007 - 16:50

Odjęto z poziomu ostrzeżenia Znaczna poprawa, dziwne bo tego samego dnia smile2.gif

 

Bartek (Kamrat) Ostrzeżony 22.12.2007 - 15:48

Odjęto z poziomu ostrzeżenia cycki, pomyłka moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. =3

 

Warn za SPAM

Borek

 

Banuj na tydzień bo nie mam zamiaru się powstrzymywać.

 

Daj mi powód, to dam bana :P

 

Ok, kasacja uprawnień administratora wystarczy? xD

 

Może być xD

 

Nie no śmieję się tylko. :)

 

OK ja też jeszcze nie płaczę :))

 

No... faceci nie płaczą! :D

 

Oj są tacy co płaczą :)

 

Ale nie powiesz, że z byle jakiego powodu wpadają w ryk. =P

Np. oglądając jakąś telenowele.

Choć pewnie i tacy są. xD

 

Hehehehe no tak, to racja :D

 

Warn zbliża ludzi. :P

 

To ciekawe co robi ban xD

 

xD

Borek fajny człowiek. xD

 

ee.. zatkało mnie :P Nie wiem czy to ironia :P

 

Nie no mówię szczerze.

 

Super, jesteś pierwszą osobą, która mi to mówi na forum ;)

 

O tak, na pewno. =P

Musisz mi częściej strzelać ostrzeżenia to w końcu siebie poznamy. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
bez_tytu_u.jpg

 

Jest to moja gra Joyfootball, taki piłkarski pong.

 

Cena:69.99zł. Uwaga! Promocja! Tylko dla użytkowników tego forum cena promocyjna 49.99zł

Zapisy przyjmuję w tym temacie.

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=7076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ma ktoś pomysł jak zrobić cień ?

 

Yo !! Zaraz ci to rozkminie ! tylko poczekaj few second !!

 

A więc cień w GM robi się w banalny sposób. Jest jednak multum sposobów , podam ci najbardziej cool. Otóż musisz wiedzieć że w dzisiejszych trendach modne jest słońce , opalenizna, bikinii, i wszystko to co związane z wysoką temperaturą . Toteż proponuje ci zrobić gre w słonecznej Africe. Jak wiemy tylko takie gry mają szanse na wybicie , gdyż są trendy i wyczesane w kosmos, tak jak nasz Admin tego forum. Tfu Admin nie jest wyczesany w kosmos, to kosmos jest wyczesany w Admin. Musicie wiedziec że Admin tego forum być może uczestniczył w kształtowaniu wszechświata, gdyż forum to jest tak rozbudowane jak nasz wszechświat. Można by rzec że mechanizm wszechświata został oparty na tym forum ,ale są to tylko przypuszczenia, nie można brać tego jako pewnik. A wracając do tego tematu : Tak jak mówiłem robimy grę w Africe, a tam jak wiemy słońce jest non stop pod kątem 363 stopnie kalvina* nad ziemią. toteż cień wygląda jak koło, i widać go tylko jak się podskakuje. Rysujemy więc dowolne koło w Photoshopie byle by nie czarne bo czarny cień jest taki zwyczajny, antyjazzy, nastolatkjom może się nie spodobać. (...)

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=7148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż potrzebuję kodu na następującą sytuacje:

bohater dotyka jajka[...]

Sorki, ale nie mogłem sie powstrzymać, czytając tego posta po tych słowach padłem na ziemie xD

(nie myślcie że jestem jakiś zboczony czy tym podobne - po prostu ten fragment mnie rozłożył xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Próbuję, ale za każdym razem, tam gdzie powinienem być [na zdjęciu] ja, jest wypalone miejsce. Nie wiem, może to wina aparatu, który też się popsuł gdy robiłem zdjęcie ;]

Jeśli to 'wypalone miejsce' jest czarne, to może się po prostu umyj? :,

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=371&st=2310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Syliush: Jak myślicie jaką tajemnicę skrywa trójkąt bermucki?

lenin: żadną, a tak serio to wstydzi się że jest jeszcze prawiczkiem

...

Globi: Trójkąt bermudzki wstydzi sie swojej przeszłości i skiszonych ogórków wypełnionych masłem.

 

Cała zagadka tkwi w betonie przemycanym przez chińsko-murzyńskich metysów izraelskiego pochodzenia. Ów beton posiada niezwykłe właściwości pozwalające obalić teorię względności einsteina oraz zachwiać czasoprzestrzenią na poziomie metafizycznym. W polu gdzie są zachwianie zjawiska metafizyczne można przelewać musztardę niczym olej tatarski i sprężone wapno na odwrót.

 

Swoistą odtrutką na te dolegliwości jest schłodzona ciekłym metanolem czarna farba ołowiowa do malowania świdrów - ale tylko w czwartki

 

Zatem nie dajcie się zwieść potwornej atrapie gumowego zielonego koguta

dziadekkleofas: Globi, niestety muszę obalić twoje teorie zakrawające na próbę obalenia wpływów Ufologicznych Katolików Papieskich wśród Kedżystańskiej młodzieży.

 

Otóż ten beton z racji swoich międzywymiarowych właściwości nie może przybrać kształtu trójkątu bermudzkiego, inaczej wszystkich ludzi na świecie ugodziłaby w rękę uniemożliwiając im typowe czynności życiowe, takie jak obieranie prawdziwego koguta.

 

Tak więc albo należy zmienić nazwę Trójkąta Bermudzkiego na Pół Kilo Ołowianej Rzepy, albo zneutralizować na wszelki wypadek teren ciekłym pasterskim uranem, by zapobiec rozrzucaniu cząsteczek ofiar do innych planet, takich jak np. Mars, co może powodować błędy przy badaniu galaktyki w poszukiwaniu pozaziemskich istot debilnych.

 

Różni ludzie: 10000 innych przezabawnych postów, które zgodnie z wymogami zdrowego rozsądku zostały wycięte. Idźcie poczytać cały temat:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=12732

 

Może zrobimy temat o nazwie "Najciekawsze tematy na GMClanie", co? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...