Skocz do zawartości

Łowca hamburgerów -gra zrecznościowa


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Łowca Hamburgerków

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: Chodzisz miśkiem i po drodze jesz hamburgery.Ale uważaja na ściany!One odbierają ci punkty!Gra ma 9 leveli(narazie).

 

Download: http://rapidshare.com/files/117545519/__32...rger_w.rar.html

Rozmiar pliku: 1,28 MB

Autorzy:Krystian Skrobek królszamanów (sam ją robiłem)

Programowanie:
królszamanów

Fabuła:
królszamanów

Grafika:
królszamanów

Muzyka:
królszamanów

Screeny:

Intro

introvf1.th.png

2 poziom

poziom2he9.th.png

 

To moja 1 gra :) Nie wiem z jakim efektem wyszła...słowo należy do was!

Pomysł na gre narodził sie pewnego dnia tylko nie mogłe jak go zrealizować...Atu prosze! :P

Zapraszam do grania i testowania :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma 2 minusy które psują doszczętnie moją opinię:

1.Brak bonusów i HP

2.Brak wrogów

Jednak są różnokolorowe poziomy, przejścia między poziomami... takie se 2/5 :) na przyszłość staraj się stosować jak najwięcej bajerów typu niewidzialność, rozbijanie bloków, noktowizor (jak jest ciemno) itp. no i oczywiście stawiaj jak najwięcej typów wrogów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest totalnie nudna!

 

plus

 

Grafika - wiekszość z GMa.

 

plus

 

Na każdym kroku błędy ortograficzne (nie tylko w grze, na forum, ale nawet w adresie e mail masz orta!)

 

równa się

 

1/5 + pierwsza gra + na zachętę = 2.333/5 czyli 2/5 (rating_2.gif)

 

I dzieki że wrzuciłeś na rapida :thumbsup:

chyba Speedyshare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jak na pierwsza gre calkiem spox :thumbsup: mogles jednak wylaczyc transparent tych zielonych kratek(czy jak im tam;P) bo widac przeswitujace pikselki,ktore mnie po prostu doszczetnie dobijaja :]szkoda tylko,ze grafa nie twoja(no moze prawie nie twoja...) i mala grywalnosc :mellow: na przyszlosc radzilbym ci sie postarac bardziej i nie puszczac w neta swoich pierwszych prob do doskonalosci B)

 

I tu przy ocenie wacham sie przy 1,a 2...no niech bedzie to drugie... :rolleyes:

ciach,ciach i 1,5/5(w zaokragleniu 2) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra:

Bezsens xD

Jak śmiesz to grą nazywać :P

 

Pomoc:

Czemu polskie znaki raz są a raz niema? :rotfl:

potem przejsc do nastepnego levelu
Lol xD

 

I mam nadzeje że wam sie podobała.
Kpisz?

 

Szczeglne podźiekowania dla mojej rodziny ktorzy mnie wspierali w trudnych momentach przy robieniu gry.
Buehehehehe xD :rotfl: :rotfl:

 

Autor gry nie ponosi odpowiedzialnosci za wyrządzone szkody graniem w tą gre!
Co sie może stać?? o.O xDDD

 

Szczeglne podźiekowania
Aha, tak, tak :)

 

krulszamanuw
Kupić Ci słownik? ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ qr*a xD

 

Muahaha :D powstrzymam się od oceny bo 1 to za dóóóóóżo :D

 

(sam ją robiłem)
Łał, serio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale mnie to wpienia, to że to jego pierwsza gra to nie znaczy że ma być jakimś &%$#& !!!

ojj weź się odczep :angry: przeciez ty tez kiedys zaczynales?tez byles newbie,prawda? :boxed: no wiec o co cho?po co nabijasz? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest kolejnym argumentem na to że nie należy umieszczać na forum swoich pierwszych gier.

Nudne, męczące, grafiki się nie czepiam bo resource z GM'a jest po to żeby z niego korzystać, co jednak nie zmienia faktu że jest ona po prostu kiepska.

 

offtopic:

Dopadła mnie podczas grania w nią taka paskudna nostalgia, pamiętam jak jeszcze mniej więcej rok temu takie gry nie pojawiały się aż tak często i zdarzały się nawet takie które dało się przełknąć. A teraz to po prostu ręce opadają, mało kto przykłada się teraz do tworzenia gier, większość osób chcę jak najszybciej zrobić jakąkolwiek grę, wrzucić ją na forum i jeszcze na dodatek oczekuje "ochów i achów" ze strony innych użytkowników. A najgorsze jest to że nic nie da się z tym zrobić. Ech...

 

Wybaczcie ale musiałem się trochę wyżalić :P

 

koniec offtopica

 

w związku z powyższym ocena to oczywiście 1. Może od tego choć trochę poprawi mi się humor :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie podczas grania w nią taka paskudna nostalgia, pamiętam jak jeszcze mniej więcej rok temu takie gry nie pojawiały się aż tak często i zdarzały się nawet takie które dało się przełknąć. A teraz to po prostu ręce opadają, mało kto przykłada się teraz do tworzenia gier, większość osób chcę jak najszybciej zrobić jakąkolwiek grę, wrzucić ją na forum i jeszcze na dodatek oczekuje "ochów i achów" ze strony innych użytkowników. A najgorsze jest to że nic nie da się z tym zrobić. Ech...

Tak było 2 lata temu. Rok temu było prawie tak samo.

 

Jako, że nuda wygryzła mi oczy, postanowiłem przejść tę grę. Pomijam karkołomny design leveli, w którym przy skręcaniu nie raz obowiązuje zasada "traf w jedyny słuszny piksel". Tak naprawdę 9 level to napis You win zrobiony z hamburgerów - ech... Przynajmniej nie ma errora po przejściu gry.

 

Dwójka na zachętę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na gre narodził sie pewnego dnia tylko nie mogłe jak go zrealizować...Atu prosze! :P

Zapraszam do grania i testowania :thumbsup:

pomysł faktycznie genialny, nie ma co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomnijcie sobie, jak każdy z was zaczynał.

no tak,moja 1 gra byla pewnie i zdecydowanie gorsza od tej. ale nikt jej na oczy tu nie widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...