Skocz do zawartości

Co czytacie?


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię pozycje science-fiction, głównie związane z eksperymentami na ludziach, oraz literaturę popularnonaukową. W obecnej chwili na nowo czytam "Kod Biblii" Michaela Drosnina, a ogólnie moją ukochaną książką jest "Algorytm Pustki" Ryszarda Głowackiego, którą mógłbym czytać bez przerwy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam wszystkie książki Terry'ego Pratchetta które wydał. No i.. no.. tyle w sumie :F

 

Potop. Ogolnie ksiazki nawiazujace do czasow kiedy jeszcze z Polska jako tako sie liczono ;] , a tak to tez troche z mitologi greckiej , Iliada , Odyseja . Ale tak to malo czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna lubuję się w polskiej fantastyce. Skończyłem "2586 kroków" Pilipiuka, jestem w trakcie "Księgi Jesiennych Demonów" Grzędowicza. No i zabrałem się za Pratchetta (nabyłem "Złodzieja czasu" i "Zimistrza", ale chyba będę musiał zacząć od początku, żeby się połapać w świecie Dysku). Oprócz tego kilka książek z kategorii "młodzieżowe" (czy raczej "młodzieżowy syf"). Zwykle omijam je szerokim łukiem, ale często nieuświadomieni członkowie rodziny mi je prezentują, to wypada przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zabrałem się za Pratchetta (nabyłem "Złodzieja czasu" i "Zimistrza", ale chyba będę musiał zacząć od początku, żeby się połapać w świecie Dysku).

Zimistrz jest.. trochę inny niż reszta ze ŚD. Bo należy do takiego cyklu przeznaczonego raczej dla młodzieży. Rzeczywiście, czytanie od początku jest przydatne, ale też tak bardzo nie przeszkadza, bo każda książka to osobna historia. Ja zacząłem od "Wiedźmikołaja" bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna lubuję się w polskiej fantastyce.
<3

 

Jak lubisz polską fantastykę spod znaku "science-fiction", to koniecznie przeczytaj powieści Ryszarda Głowackiego (Algorytm pustki, Paroksyzm numer minus Jeden) lub jego opowiadania (Raport z rezerwatu, Powiew nieprawdopodobieństwa). Szczególnie jednak polecam pierwszą z powieści :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...