Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm, rzeczywiście, GM ładuje 2 razy więcej pamięci, niż waży obrazek. Zarówno w GM6, jak i GM7. Szczegółowe porównanie (tak, nudziło mi się =)):

 

Waga obrazka: 1,03 MB

 

GM6

Czysty plik wykonywalny: 1,06 MB

Plik wykonywalny z załadowanym obrazkiem: 3,09 MB

Różnica: 2,03 MB

Stosunek zajętej pamięci do faktycznej wagi obrazka: 2,03 / 1,03 = ok. 2 MB (1,970873786)

 

GM7

Czysty plik wykonywalny (z jednym pustym roomem, bo bez tego nie chce się utworzyć): 2,19 MB

Plik wykonywalny z załadowanym obrazkiem: 4,23 MB

Różnica: 2,04 MB

Stosunek zajętej pamięci do faktycznej wagi obrazka: 2,04 / 1,03 = ok. 2 MB (1,980582524)

 

Ciekawe, dlaczego tak się dzieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapowiedź. Tłusto, tłusto :] Przydałyby się jakie screenshoty. Btw mam szczerą nadzieję (wybacz), że nowa Almora będzie wyglądała jednak ciut inaczej niż ta stara, poczciwa potworzyca - szczególnie chodzi o roślinność (szacun z tymi cieniami ;o) i o te ziemiste kolory otoczenia, kontrastujące z przedmiotami i postaciami. Szczerze mówiąc, chętnie zagrałbym w bajkową, pełną imponujących lokacji, przedziwnych roślin i wymyślnych przedmiotów Almorę, ale coś czuję, że nie zmienisz klimatu o 180 stopni tylko dla mnie :>

 

Pozdrawiam.

 

Byłbym zapomniał: naucz się pisać, Panie Borku (Panie Policjancie?), zanim zaczniesz wlepiać warny za ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapowiedź. Tłusto, tłusto :] Przydałyby się jakie screenshoty. Btw mam szczerą nadzieję (wybacz), że nowa Almora będzie wyglądała jednak ciut inaczej niż ta stara, poczciwa potworzyca - szczególnie chodzi o roślinność (szacun z tymi cieniami ;o) i o te ziemiste kolory otoczenia, kontrastujące z przedmiotami i postaciami. Szczerze mówiąc, chętnie zagrałbym w bajkową, pełną imponujących lokacji, przedziwnych roślin i wymyślnych przedmiotów Almorę, ale coś czuję, że nie zmienisz klimatu o 180 stopni tylko dla mnie :>

 

Pozdrawiam.

 

Zobaczymy jak to będzie :) Ja postaram zrobić się wszystko, aby było super :D

 

Byłbym zapomniał: naucz się pisać, Panie Borku (Panie Policjancie?), zanim zaczniesz wlepiać warny za ortografię.

 

Oo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej nie próbuj swoich sił, jak nie wiesz, gdzie to dać ;P

 

Btw. Borku, a myślałeś może o bardziej zręcznościowym systemie walki ;l ? Jakieś kombosy w razie walki mieczem, gesty w ramach wykonywania czarów? Hm? <3

 

Co do błędów:

 

czteroma

 

czterema

 

Rob’a Westwood’a

 

Roba Westwooda

zdolne do rzucania czarami, ziania ogniem i walką wręcz

 

zdolne do rzucania czarów, ziania ogniem i walki wręcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj LittleFish już bez przesady, na tak długą treść zawsze może się zdarzyć literówka albo błąd. Ja nie twierdzę, że jestem polonistą, ale jeżeli ktoś pisze który przez u otwarte ktury to wybacz, ale jak go nie karać?

 

Panie Borku (Panie Policjancie?), zanim zaczniesz wlepiać warny za ortografię.

 

Ciesz się, że w ogóle ktoś to robi, bo inaczej musiałbyś prosić kogoś aby ci czytał posty, bo sam byś wyszedł z równowagi.

 

Tak, poza tym, zamiast poprawiać Modów, popracuj nad sobą, bo masz 60% warnów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka:

W walce zmian ogromnych nie będzie. Warte uwagi będzie jednak....

 

Co nie znaczy, że nie będzie żadnych zmian...

 

Ma być HWDP i tylę, bo tak na murach piszą a ja jestem dzieckiem ulicy ;/;/

 

Zgadza się, zobacz ilu ludzi żyje w błędzie :D

 

EDIT: gnysek, tworzę nowy interface, to może niedługo zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No co wy, muszą być jakieś korzyści z pracy na GMC :P Ale i tak pewnie jak już mi Borek pokaże, to będzie gotowy pokazać wam, bo on jak się zdradza to już na całego - czego dowodzi pierwszy post (jego objętość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja nie płaczę, ja ich uświadamiam, że my wcale nie wiemy wiele więcej, ot czasem Borek czymś tam sypnie, ale nigdy nie jest to super tajne i tylko chwilkę jest to informacja na wyłączność :P

 

btw. kiedy nowa strona gear-studio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapowiedź. Tłusto, tłusto emot11.gif Przydałyby się jakie screenshoty. Btw mam szczerą nadzieję (wybacz), że nowa Almora będzie wyglądała jednak ciut inaczej niż ta stara, poczciwa potworzyca - szczególnie chodzi o roślinność (szacun z tymi cieniami ;o) i o te ziemiste kolory otoczenia, kontrastujące z przedmiotami i postaciami. Szczerze mówiąc, chętnie zagrałbym w bajkową, pełną imponujących lokacji, przedziwnych roślin i wymyślnych przedmiotów Almorę, ale coś czuję, że nie zmienisz klimatu o 180 stopni tylko dla mnie :>

?? ;/

 

Przecież to przez ten klimat i tą grafikę Almora jest taka fajna :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...