Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tak walne z innej beczki tak ogółem skoro ma być nowy system loków t omam pytanie czy w trakcie pvp albo jeżeli jakiś mob bezie miał łuk i my też to czy strzały załóżmy przy bezpośrednim starciu będą sie rozwalały na pół to by ciut urozmaiciło grę co o tym sądzicie podobnie myślę o mieczach że np będzie obrona itp skile, że będą iskry lecieć przy starciu miecz - miecz a jeżeli ja wiem miecz był by bardzo słaby w porównaniu do drugiego to by się rozwalał itp to w brew pozorom bardzo urozmaici grę moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

A nie chcesz mieć niespodzianki?

W sumie Almora 2 to jest nie do końca nowa gra, tylko stara z wieloma zmianami, bo przecież oficjalnie tamta nigdy nie została skończona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze, że nowa Almora będzie posiadała możliwość poruszania się klawiszami, będzie to dobre rozwiązanie do unikania ciosów podczas walki :) Oczywiście myszką też porszuanie będzie, tak samo jak w Almorze 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almora będzie posiadała możliwość poruszania się klawiszami, będzie to dobre rozwiązanie do unikania ciosów podczas walki smile.gif Oczywiście myszką też porszuanie będzie, tak samo jak w Almorze 1 smile.gif

Oby to był WSAD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, zawsze można mieszać współrzędne wskrzesiciela z innymi danymi, po prostu nie otwierać osobnego pakietu. Oczywiście jeżeli będzie limit maks 1 wskrzesiciel na jedną postać :thumbsup:. Wiem bo w Darkosenie tak miało być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
15 zł to przyzwoita cena za miech. I ciekawy jestem jaki byłby fps na kompie 851mhz i 512 ram. Czekam.

 

PS Borek rzuć jakimś skrinem. I ile % gry

skończyłeś?

 

15 zł = 4 Euro / 6 Dolarów... To jest prawie jak za darmo dla obywateli krajów, gdzie tej waluty się używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...