Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

już nie mogę się doczekać aż popykam w nową Almore i choć na co dzień gustuje w grach 3D MMORPG czyli np Lineage 2 to w Almorze ma sie pojawić coś nowego - edycja świata otaczającego... To może być coś co przyciągnie graczy z całego świata, a tak przy okazji ile wynosiłby ten haracz za konto premium;p???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ja mam tylko nadzieję, że z tymi beta testami Borek nie żartował i się załapię :P Chociaż wiedzieć więcej niż wy i nie móc wam tego powiedzieć widząc jak czekacie na najmniejsze info o Almorze... to nie takie łatwe, pomimo iż nie wiedziałem w sumie dużo więcej, poza tym, że gra powstaje :P A i tak pewnie najlepiej doinformowany jest Ranmus, w końcu to on oficjalnie jest w gear-studio, a mnie z Borkiem łączy tylko GMCLAN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wejdź na jakiś serwer w południe, będziesz miał single player.

 

Postaw sobie sam serwer :] Ja tak gram, bo brata nie mogę namówić (chociaż jemu pewnie Almora by cięła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... to mi wygląda na Gothic3 lub Oblivion. Nie w sensie, że Almora przypomina te gry, ale że każda z nich uważana była za jakiś super mega extra wypas hit, a potem fani się zawiedli, bo oczekiwali cudów.

 

I nie słuchaj tych fanów co mówią "Hurry up!!!!!!!1111111111111oneoneone". Właśnie w ten sposób Gothic3 stał się klapą, bo go za wcześnie wydali, zamiast wychwycić bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie słuchaj tych fanów co mówią "Hurry up!!!!!!!1111111111111oneoneone". Właśnie w ten sposób Gothic3 stał się klapą, bo go za wcześnie wydali, zamiast wychwycić bugi.

Każdy Gothic był kupą, a 3 tylko to potwierdził.

 

p.s. zapisuję się do ewentualnych beta testów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Hm... to mi wygląda na Gothic3 lub Oblivion. Nie w sensie, że Almora przypomina te gry, ale że każda z nich uważana była za jakiś super mega extra wypas hit, a potem fani się zawiedli, bo oczekiwali cudów.

 

I nie słuchaj tych fanów co mówią "Hurry up!!!!!!!1111111111111oneoneone". Właśnie w ten sposób Gothic3 stał się klapą, bo go za wcześnie wydali, zamiast wychwycić bugi.

 

Wierz mi, że jeżeli ja będę testował, co pewne jeszcze nie jest, to już ja się poprzyczepiam o wszystko, bo ja zawsze się czepiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... to mi wygląda na Gothic3 lub Oblivion. Nie w sensie, że Almora przypomina te gry, ale że każda z nich uważana była za jakiś super mega extra wypas hit, a potem fani się zawiedli, bo oczekiwali cudów.

 

Ale Borek nie rzuca nam tu cudów na kiju, tylko konkretne informacje o tym, co MOŻE być w grze. Czas pokaże, z niektórych planów trzeba będzie pewno zrezygnować. Najważniejsze jest, żeby przede wszystkim umieścić w grze to, czego oczekują fani. Lepsze itemy, nowe obszary, nowe usprawnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeżeli Borek zrobi jakiekolwiek beta testy, to na pewno kogoś zaufanego do tego weźmie, nawet nie powiedziane, że to będę ja :P Ba, nawet nie jest powiedziane, że będą testy. W końcu Borek oficjalnie tego nie napisał, a ja się już przekonałem kilka razy, że póki on czegoś oficjalnie nie mówi, to jeszcze 100 razy zmienia zdanie. I dobrze, bo przynajmniej są jakieś innowacje, a nie robienie na siłę ciągle tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, jeśli Darkosen byłby taki jak Almora jeśli chodzi o prędkość działania, to była by po prostu wersja 0.8 :P Pomimo tych wszystkich zmian.

 

A poza tym Ludzix ma rację. Wspomniałem tylko o beta testach, a już się wszyscy rzucili, choć tak napisałem, że nie wiem czy to czasem nie jest tylko żart ze strony Borka... a potem będzie gadanie, kiedy testy. Może Borkowi będzie szło tak dobrze, że wypuści od razu grę dla wszystkich i tak jak w przypadku Almory będzie wydawał Patche. Więcej wam nic nie powiem skoro od razu tak przeżywacie :P

Poza tym napchanie wszystkich naszych propozycji też mija się z celem. Gra w której jest wszystko i wszędzie też nie jest fajna, a w kolejnych częściach nie ma już czego dodać, no i opinia o grze się psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Gothic był kupą

Po prostu nie lubisz tych klimatów albo był za duży poziom trudności... Sprawa gustu. BTW. Zacytuję pewnego gmclanowicza :D

to tak jakbym ci powiedzial czy jadłeś kiedyś kattrimerro a ty bys powiedzial ze nigdy nie jadles bo ci nie smakuje oO

XD

 

Mam pytanie: Będą umiejętności takie jak skinning i inne? Przydałyby się, bo możnaby było łatwiej zarabiać szmal (szlam :P)

 

I mam nadzieję, że popracujesz nad czarami. Chodzi mi najbardziej o jakość-mana (to właśnie mnie denerwuje w Gothicu - wielkie pokłady many, żeby zadać pkt obrażeń). Dla urozmaicenia, możesz zrobić, że jak kula ognia zderzy się z np. kulą gazu to gaz się zapala podwajając obrażenia kuli ognia. Tego chyba nigdzie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ah jakie to piękne... ale co z FPSami ;/ Mam nadzieje że świat będzie podzielony na małe roomy by lepiej sie grało posiadaczom słabych machin xP

 

Przytoczę pierwszy post:

Następna część Amory wzbogacona jest o bardziej wydajny oraz więcej oferujący system zarządzania światem i grafiką. Dzięki nowemu systemowi wczytywania lokacji oraz grafiki, jak i zrzucania jej z pamięci komputera będziemy mieli możliwość zwiedzania czterokrotnie większych lokacji niż w poprzedniej wersji.

 

Borek powtarza, że ma działać szybciej - konkretnie - zużywać mniej pamięci i ja mu tam wierzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nom mi to raczej nie ma w co wierzyć, bo poza FF to nie miałem w sumie żadnego rozbudowanego projektu i specjalistą w tym nie jestem :P Ale skoro Borek tak powiedział, to raczej to sprawdził :P Poza tym - czy chciałby robić grę która będzie działać jeszcze gorzej od Almory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... Czekam(y) z niecierpliwoscia :) Ale najprawdopodobniej nowa Almora wyjdzie... za rok? Moze pol roku... Ale istnieje tez szansa ze Sz. P. Borek sie przylozy i nie bedziemy musieli tak dlugo czekac :)

 

EDIT:

 

Fakt, zle to ujalem. Troche to zmienie: Ale istnieje tez szansa, ze Sz. P. Borek bedzie mial wiecej czasu i nie bedziemy musieli tak dlugo czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Teraz żałuję, że w ogóle mówiłem o jakichś testach, bo tylko to roztrząsacie i zaraz się Borek wkurzy na mnie -_- To, że powiedział mi raz "a co, chcesz być beta testerem", to jeszcze nic nie znaczy :P Poza tym, tak czy siak wszyscy będziemy testerami, grając w Almorę 2 od momentu jej pierwszego pokazu na GMCLANie i dopiero po kilku dniach gdy ukaże się pierwszy Patch będziemy mieli do czynienia z tą dobrze działającą Almorą. I skończcie ten temat, bo będzie na mnie potem, że obiecałem testy wam, chociaż nigdy nikt o niczym takim nie mówił i nawet nie upoważniał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...