Skocz do zawartości
Korodzik

GMCLANowe Cytaty: Reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, doctor napisał:

No witajcie, tęskniliście? Jasne, że nie wy małpy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Penguin

[Post został usunięty przez autora, ponieważ jak sam pisze, był wtedy zbyt głupi, że nie wiedział co to jest megaman i kościatrupy

-I am vader

Gra ogólnie jest Super :D

Tylko zrób jakąś dobrą grafikę dla bohatera i przeciwnika :mellow:

np: W stylu rycerzy z Castle Crashers, potworom (kościatrupom) tylko dorób ciało :twisted:

-Wojo

Gra ogólnie jest Super :D

Tylko zrób jakąś dobrą grafikę dla bohatera i przeciwnika :mellow:

np: W stylu rycerzy z Castle Crashers, potworom (kościatrupom) tylko dorób ciało :twisted:

-Chell

bardzo spodobała mi się Twoja gra ;)

poprawiłbym tylko grafikę bohatera i przeciwnika. osobiście poszedłbym w stronę stylu z Castle Crashers (a potworom dorobił ciało :P)

-Ignatus

Ogólnie to super gra.Tylko brakuje mi grafiki dla przeciwnika i bohatera.Dobrym pomysłem może być wzorowanie się na Casle Crashers

ps.kościatrupy nie mają ciała-lepiej im dorób

Jak ja się teraz śmieję, jaki ja byłem głupi xD

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

woj.png

tak zaorane dawno nie bylo :red_bandana:

• Przykro (+0) 1
  • Lubię (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

exp07fdd.png

zawsze mi serce rosnie jak widze ze exp cos napisal

@edit po kilku latach bycia jedynym uzytkownikiem ktorego obchodzi ten temat wreszcie tripple B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

exp też psuje system często heh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdy czytam jakie cytaty uznawałem za zabawne i je tutaj wrzucałem ogarnia mnie zażenowanie, w ogóle na gmclanie ciężko o jakikolwiek ruch generujący jakiekolwiek ciekawe cytaty, ostatnio discord ratuje sprawę. Ja wiem, że każdy już dojrzał i nie ma czasu na internetowe forum, ale robi się to smutne. Najciekawsi ludzie odeszli albo mają bana (część z nich udziela się na discordzie) i nie ma osoby, która by się tym zainteresowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widzę do czego dążysz, przestanę wrzucać :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie na przyszy rok:

nowy_user_cytaty.png

• Haha (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.01.2019 o 23:36, gnysek napisał:

Będzie na przyszy rok:

nowy_user_cytaty.png

Hah doskonale pamiętam te czasy :) jak widać niektórzy jeszcze tu wracają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś to było teraz to nie ma :P #iTakNieZrozumiecie :P

Dla Mnie GMclan zawsze będzie się kojarzył z Copoconaco i Jego kozackimi gierkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 24.04.2015 o 22:17, -[PhariseuS]- napisał:

Się zrobił temat o brodaczach, to wrzucę swoje nieowlosione 3 grosze.

Mongolskie naleciałości w moim lineażu zdecydowanie nie przyczyniają się do bujnego porostu włosów, ani na klacie, ani na ryju. Mój ojciec dopiero koło 30stki mógł zapuścić pełną brodę, a i tak szału nie robi.

To wszystko geny, a w mniejszym stopniu hormony. Nauka nie wynalazła jeszcze maści ani inkszych na porost włosów, tak samo jak na porost cycków i penisów. Gdyby tak było, faceci dusiliby się swoim owłosienien a kobiety cyckami, jeżeli wcześniej nikt by się nie zaplątał we własnego albo cudzego skórzanego fleta.

• Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przypomniałeś mi, jak jakiś czas temu spełniłem jedno ze swoich marzeń z czasów tego wątku, który zacytowałeś i zapuściłem brodę. okazało się, że to więcej pierdolenia niż co warte i ją zgoliłem B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to ja tez zapuscilem, i okazalo sie ze sama rosnie, tylko ja przycinam co jakis czas zeby wygladac sharp a nie jak menel i tez jest spoko B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.11.2014 o 23:59, kriso99 napisał:

Mozesz tez opierdalac pale lewakom i potem w ramach pokuty ustawic sobie logo KNP jako avatar :)

Spermvi

Mam nadzieje ze bylem chociaz tak beznadziejny jak fervi...

Mnie to bawi swoją bezpośredniością

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie to bawi naśmiewaniem się z tego, że Fervi każdy post podpisywał, nie wiadomo po co, skoro nick jest z lewej strony przecież :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo pisał z Linuksa z jakiejś przeglądarki. Tam domyślnie do postów na forach dodawało twoją stopkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, Chell napisał:

to ja tez zapuscilem, i okazalo sie ze sama rosnie, tylko ja przycinam co jakis czas zeby wygladac sharp a nie jak menel i tez jest spoko B)

ale trzeba myć, stosować jakieś specjalne płyny, rozczesywać itd. no przynajmniej ja tak musiałem, bo szybko robiła się strasznie sucha. no i to przycinanie co chwila, ujebuje sie sosami w trakcie jedzenia, a idź pan z czymś takim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, exp napisał:

ale trzeba myć, stosować jakieś specjalne płyny, rozczesywać itd. no przynajmniej ja tak musiałem, bo szybko robiła się strasznie sucha. no i to przycinanie co chwila, ujebuje sie sosami w trakcie jedzenia, a idź pan z czymś takim

a to ja z tym suszeniem mialem na poczatku problem, ale zniknal

ujebywania brody nie zaobserwowalem, a z wasem to nawet lepiej, jest na pozniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Discorda:

adrian09_01: Z menu Trybu Pomocy można [...] Wyłączyć sarkazm i ironię w wypowiedziach (setting ten działa na zasadzie podświetlania sarkastycznych wypowiedzi na różowo i ma służyć dla osób autystycznych)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lepsze by było "czarno na białym", ale jestem ciekaw, czy adrian potrafi w ogóle sam wymyślić sarkazm czy ironię, czy tak mówi na suche żarty. Nie mniej, to jest kandydat do cytatu roku, właśnie przez autora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepsze:

Fervi_: Myślę że kolega przedawkował okienka i stąd jego niechęć do linuxa, no ale cóż nie każdy jest w stanie pojąć tak proste zasady jakimi kieruje się wolne oprogramowanie. Brak instalatora to zaleta a nie wada ponieważ dzięki temu takowy plik nie będzie niepożądanie wykonywany przez system i zabezpiecza przed zepsucie systemu przez głupiego użytkownika (ciebie kolego). Po drugie nie wiem kolego czy wiesz ale większa ilosć ramu działa pozytywnie na prędkość odczytu gdyż dane są buforowane a prędkość dysku nie jest wcale taka ważna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

🤣🤣🤣🤣

+ mam pomysł na gierkę jak ktoś by chciał może dołączyć do robienia Apo Mekhanes Theos rok 2100. Ludzkość polega na cyberwszczepach i żyje w wielkiej symulacji komputerowej. Koleś o imieniu Max bierze czerwoną pigułkę i budzi się w komorze kriogenicznej w której został zamrożony przez sztuczną inteligencję wyprodukowaną przez firmę Googol. Jego zadaniem jest wydostać się z siedziby firmy Googol walcząc z maszynami i wysoko zaawansowanymi robotami.

dsc.thumb.png.70a293e8b8c117b78db7c372eadb0038.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta