Skocz do zawartości

MŁOTEK - Pierwszy numer!


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się nad tym namęczyliśmy, wy też swoje poczekaliście, ale wreszcie jest! Pierwszy numer Młotka wylądował w moim gmclanowym uploaderze i możecie rozpocząć ściąganie, doprowadzając serwer Ranmy do palpitacji procesora. :D Dzielcie się w tym temacie swoimi spostrzeżeniami, informujcie o znalezionych błędach, a przede wszystkim wychwalajcie całą redakcję i jej tytaniczna pracę. ^^

 

 

Po kliknięciu lewym przyciskiem myszy PDF najprawdopodobniej będzie chciał otworzyć się w przeglądarce, więc polecam użyć opcji "Zapisz element docelowy jako..." dostępnej pod prawym przyciskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yeah!!!!!!!!!! w końcu jest Młotek. Dam edita jak poczytam :].

 

Edit:

przeczytałem co fajniejsze(Almore jako first). Nie wiem czy tylko mi czy wszystkim, ale trochę sie mi tnie <_<.

 

PS:

Mi sie bardzo podoba. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miks luzackiego i bardziej poważnego stylu pisania wyszedł przeciętnie, ale numer mi się ogólnie podoba. DTP się spisało, redaktorzy też. Szkoda tylko, że mało tego (ale - zgodnie z wstępem - na poziomie).

 

Propozycja cytatu:

 

A jak skonczye wciskać klawisz to on nadal mi łazi tylko w miejscu

 

Ciekawe, czy wejdzie w obieg zdanie "trafisz do Młotka" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Nareszcie!

 

Jest całkiem spoko, choć GM tech magazine mi się bardziej podobał. No - ale to dopiero pierwszy numer i na pewno jakiś rozwój będzie (o ile wyjdą następne).

 

Recenzja MAGI jest bardzo fajna - podoba mi się. Adster zrobił kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu...już myślałem że projekt umarł ^^ dam edita jak mi się ściągnie i przeczytam

 

EDIT: A więc...ogólnie wykonanie i pomysł super..brawa się należą ale, i tu pojawiają się minusy:

-czcionka,trochę nieczytelna ale na zoomie da się przeżyć ;)

-Almora tematem numeru...osobiście wolałbym farmera frana czy jakos tak ;) ale że już jest to niech będzie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie czytelne to wcisnąć CTRL+PLUS(+)

I wszystko gra :D

A co do numeru editne jak przeczytam

EDIT:

Bardzo ładnie wykonane, schludnie i bez bajerów takich jak animacje czy głupie gify. To sprawia że jest raczej do czytania niż oglądanie animków gifowych xP, ale przydało by się zmienić czcionkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko o stronie technicznej, bo na czytanie teraz nie mam czasu.

 

wszystko wygląda ładnie, kolorki fajnie dobrane, a sam wystrój taki, erm, 'kameralny' - prosty i nie przebajerowany. czcionke bym tylko zmienił na jakąś bezszeryfową, bo obecna jest taka 'syfiasta' i brzydko wygląda.

chociaż tyle się czekało, mogło być jeszcze ładniej (od strony technicznej) to gut łerk i tym podobna wazelina lol.gif

 

aaa, i nie miałem rzadnych problemów z odczytaniem tego pod linuksem - xpdf wszystko ładnie wyświetlał.

 

później poczytam i dopiszę w edicie co sądze o treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Nareszcie jest Młotek (szkoda tylko, że mojej gó******* recki :P)! Szata graficzna jest nawet niezła. Najlepsze dla mnie artykuły to Cytaty i "GM Zin" (dlaczego? Bo nareszcie dobrze napisano mój nick xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się recenzje - powybierane tak, że nie ma oceny niższej niż 7-/10? Chciałbym się pośmiać z jakiegoś crapu (niekoniecznie polskiego). Młot jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub - szkoda czasu i miejsca na syfki pięciominutowe, nie sądzisz?

 

Ale mogą być syfy nie-pięciominutowe, czyli nienaumyślne crapy - gry niegrywalne, ale takie, przy których autor się starał i mu nie wyszło. Jakoś nie podoba mi się idea pisma, w którym oceny nie schodzą poniżej 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...