Skocz do zawartości

MŁOTEK - Pierwszy numer!


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
I co?, opiszemy wszystkie gry, które są warte uwagi w drugim numerze, a w trzecim co? Dlatego gazeta o recenzjach GM'owych gier jest bez sensu. Też jestem za usunięciem tego działu i tyle. Brak ekipy, to kto ma pisać? :)

 

Mówisz masz. W tym dziale był tylko jeden temat, drugi był od dawna zamknięty, dlatego myślę, że nie ma nad czym głosować. Jak ktoś zrobi drugi numer młotka, to zrobimy osobny dział i te dwa tematy tam wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie muszą być tylko recenzje mogą być też nie wiem kurcze.. Jakieś nowości na gm Clan , info o konkursach no i nie wiem nad resztą myślcie se sami

 

A co nie masz GMclanu, zeby nie wiedzieć co było nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas się za mało dzieje, żeby taka gazetka wychodziła - chyba, że kwartalnik albo semestralnie :P
Niestety gnysek ma rację. Prawdę mówiąc, w momencie zebrania listy tematów do wypchania drugiego numeru Młotka, nie wyobrażałem sobie, czym zapełnimy kolejny. I nadal sobie tego nie wyobrażam. ;q Jeśli gazetka miałaby zwierać w sobie zawsze tyle, ile ten drugi numer (a to przyjęliśmy z Paciem za normę) musiałaby wychodzić co, hm, 1-2 lata. Z kolei gdybyśmy chcieli wypuszczać Młota rzadziej (tym samym ograniczając liczbę recenzji) nie miałoby to najmniejszego sensu. Podsumowując: nadzieję dla tego projektu widzę tylko wtedy, gdy na scenie zacznie pojawiać się tyle dobrych gier, że część trzeba będzie odrzucić ze względu na pojemność zinu. =p

O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy na scenie zacznie pojawiać się tyle dobrych gier, że część trzeba będzie odrzucić ze względu na pojemność zinu. =p

O.

No robie co moge chłopaki :P

 

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie no, korodzik - wiekszej glupoty to dawno nie bylo. teraz to pewnie poziom skali cierpliwosci kryniaka spadnie do 0% i nastapi apokalipsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...