Skocz do zawartości

Ancient Quest of Saqqarah


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ściągnąć ostatecznie będzie gdzieś szło czy są zabezpieczenia na cracka typu,że avast znajduje niby trojana na kompie? nie kupię,bo nie mam kasy tak szczerze,jakbyś machnął jakąś bijatykę to bym kupił

 

 

To i tak nadal jest przestępstwo !

 

Gdzieś słyszałem że prawo pozwala ściągać gry z sieci p2p i przechowywać je przez jakiś czas ale bardzo krótki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem że prawo pozwala ściągać gry z sieci p2p i przechowywać je przez jakiś czas ale bardzo krótki

 

Te całe prawo 24 godzin to ściema, używana przez właścicieli jakichś warezów i takich tam... Niby na jakiej podstawie miałoby być legalne pobieranie i korzystanie z pirackiej kopii, nawet przez krótki czas?

 

A co do tematu to fajnie, chociaż ten "Brain College" jakoś mało epicko będzie na okładce Saqqary wyglądał ;P Ale jak zobaczy się to gdzieś w kiosku to ciężko się będzie powstrzymać... Hmm... a poza tym to czy wersja pudełkowa będzie obejmowała ewentualne kolejne updaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Mam już info - gry będą w Empiku, Saturnie i Media Markt :).

 

I pierwszy sukces komercyjny kogoś z GMClanu :) Mam nadzieję, że Gear-Studio kiedyś też będzie się mogło pochwalić produktem na półce w Empiku i też nie będzie to już w Game Makerze :P Bo w końcu GM to tylko mały krok w stronę prawdziwego świata gier, tak jak zakup kurczaka jest małym krokiem w stronę stworzenia kurzej fermy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy sukces komercyjny kogoś z GMClanu

To jednak nie tak. To sukces Codeminion - całej firmy (nawet jeśli niewielka). Jednak raczej nie "kogoś z GMClanu". Tą samą metodą można by powiedzieć, że Wiedźmin to pierwszy sukces kogoś z GMClanu - przecież też nad nim pracowałem ;). Skala gry i mojego udziały niby inna, ale na pewno wiesz co mam na myśli.

 

Zresztą wydanie gry w pudełkach w Polsce nie jest żadnym wyznacznikiem sukcesu. Po prostu pomyślałem, że Was to zainteresuje. Gra jest dostępna w pudełkach także za granicą, ale i tak jej sukces wynika z powodzenia na portalach, a nie w retailu. Retail to zupełnie inna bajka i w ogóle nie ta skala dla casuali.

 

O sukcesie z GMclanu będzie można trąbić kiedy już ArcMagi podbije świat, ha ha ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wiesz, w sumie gry tego typu pojawiają się czasem w PSN, więc nigdy nic nie wiadomo :P Akurat nie wiem czy gry które TeeGee przytoczył by sie dało jakoś ciekawie na padzie obsłużyć, nie mniej... jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...