Skocz do zawartości

Ancient Quest of Saqqarah


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakupiłem dziś w Media Markt i tak mnie ciekawi, bo piszą, żeby się zarejestrować by otrzymać klucz do bonusowej gry. Wszystko super, tylko gdzie niby się rejestrować? Bo na stronie City Interactive nigdzie rejestracji nie ma, a po tytule tej bonusowej gry widzę, że mogłaby mnie zainteresować ;> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bonusowa gierka jest chyba na plycie w folderze Bonus :)

EDIT: O i w pliku na plycie jest adres do strony :)

EDIT2: Marmot od razu mnie zjechal ;(

 

10.Nie edytuj swojego posta, aby odpowiedzieć, zapytać etc. na następną w kolejności notkę. Lepiej napisz nowego.

Trudno regulamin przeczytać. Tym razem daruje i warna nie będzie.

Mimek

 

Edytotawalem jak jescze posta nizej nie bylo... Lepiej drogi Modzie sledz tematy na biezaco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, umiesz czytać? Ja się nie pytam gdzie ona jest na płycie, tylko gdzie zdobyć do niej klucz >< .

 

EDIT: Dobrze, że dałeś tego edita. Poszukam :P .

EDIT2: Ok, mam. Dzięki :P .

EDIT3: Sorka, że Cię zjechałem, ale przeczytałem Twój psot zanim zedytowałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marmuś mi o tym wspomniał.

 

BTW: idiotyczne to trofeum, w którym trzeba zagrać 40 poziomów w jednej sesji. Męczyłem się nad nim ponad 2 godziny (pierwsze 30 minut było fajne, ale potem było bardzo nudno). W Saqqarh się gra do pięciu poziomów w jednej sesji, potem to nudzi, jak zresztą w każdym casualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: idiotyczne to trofeum, w którym trzeba zagrać 40 poziomów w jednej sesji. Męczyłem się nad nim ponad 2 godziny (pierwsze 30 minut było fajne, ale potem było bardzo nudno). W Saqqarh się gra do pięciu poziomów w jednej sesji, potem to nudzi, jak zresztą w każdym casualu.

O z tym się nie zgodzę. Sam potrafiłem grać 4 godziny bez przerwy w Saqqarę. W sumie to z Break Questem to mój ulubiony casual.

 

I od dawna się zastanawiam nad jedną kwestią. Coraz więcej casuali przenosi się na DSa [np Peggle], ja wiem że to nie jest takie proste, ale chciałbym wiedzieć, czy jest jakaś choćby najmniejsza szansa żeby wydano Ancient Quest of Saqqarah na handhelda Nintendo? Według mnie DS ma idealne warunki i osobiście bardzo chętnie bym sobie popykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: idiotyczne to trofeum, w którym trzeba zagrać 40 poziomów w jednej sesji. Męczyłem się nad nim ponad 2 godziny (pierwsze 30 minut było fajne, ale potem było bardzo nudno). W Saqqarh się gra do pięciu poziomów w jednej sesji, potem to nudzi, jak zresztą w każdym casualu.
Nawet nie zauważyłem, kiedy je zdobyłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy a antywirusami przy exekach z wrapperem to niestety norma :(. Spokojnie - na 100% nie ma tam żadnego wirusa. Skrobniemy do nich maila, żeby wykluczyli nas z listy w którymś z następnych updatów.

 

W Saqqarah się gra do pięciu poziomów w jednej sesji, potem to nudzi, jak zresztą w każdym casualu.

Ha ha. Powiedz to mojej matce. Ona potrafi cały dzień w to przepykać :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...