Skocz do zawartości

Zablokowane BAN i co za tym idzie


Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bana od paru miesięcy, a właściwie to jest już mój trzeci...wracając do rzeczy mam tego bana ale i tak po przez różnego rodzaju proxy działam na tym forum więc czy wam nie wydaje się to nonsensem, abym dalej miał bana utrudniacie mi tylko dostęp(sesje szybciej wygasają no i strona o 3 sec dłużej sie ładuje) a ja i tak będę tu wchodził wszystkich proxy nie zbanujecie bo jest to nie możliwe więc uprzejmie proszę o odbanowanie (IP: 80.54.98.142)

Ps.WIEM ŻE ZA TO DOSTANE BANA ALBO WARNA W NAJLEPSZYM WYPADKU SKOŃCZY SIĘ NA ZAMKNIĘCIU ALBO USUNIĘCIU TOPICU ALE CO MI SZKODZI;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

:tv_horror: No wiesz co... Wikipedia zbanowała kiedyś całą poznańską neostradę, więc się nie zdziw :P

Nikt nie odbanuje konta, a jak będziesz się naprzykrzać, to zrobimy aktywację kont przez adminów i tylko utrudnisz życie innym. Ew. można dodać filtr na nie wpuszczanie ludzi których IP wskazuje na kraj inny niż Polska, ale po co utrudniać życie... broisz - to cierp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysek moje konto możesz skasować ja chce żebyś odbanował moje ip

a co do twojego zablokowania ip innych niz polska to ja mama tez sposób awaryjny mam brata ciotecznego który ma neo i zmienne ip założy se konto na no-ip.com albo no-ip.pl i będzie dla mnie stawiał proxy zainstaluje mu też zdalne sterowanie abym sam mógł resetować łącze do zmiany ip proxy a sam w rubryce proxy ede wpisywał adres z no-ip ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wiesz co nie masz pojęcia jakie to może być wkurwiające (przepraszam za to wyrażenie) jak ci gaśnie niespodziewanie w trakcie pisania postu?? albo kiedy strona nie może sie załadować albo ładuje sie o 3 sec dłużej niż zwykle

TAK BARDZO MI NA TYM ZALEŻY

 

W trakcie pisania postu? Oj to mamy tutaj aż tak dobrze rozwiniętego AJAXa ? Strona się nie ładuje ? No to nie nasza wina... jak jest ban, jest i komunikat. A 3 sekundy to naprawdę tak dużo czasu... mi się też szybko nie ładuje i nie narzekam (z grafikami to i tak z 5 sekund zawsze dociągnie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz dla mnie strona przeciętnie ładuje sie w max 1-3 sec jak już ładuje sie 6 to przesada dobra niech ci będzie ale do rzeczy odważy sie ktoś odbanować czy nie fast bo jutro o 9 idę na ognicho z kumplami oraz kumpelkami i sie nie wyśpię bo bez 12 godzin snu jestem do niczego;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj za co to było a już wiem na samym początku pyskowałem do adminów (sorka panowie) po 90% warnów pomyślałem że mnie tu nie chcą rzuciłem gm'a potem po około 1,5 roku czułem że czegoś mi braknie kogoś widzieć żądam;p zmądrzałem i wróciłem no i wtedy polał się ostatni warn za ortografie i ban;p tylko czy był najpierw na same konto to nie pamiętam. chyba był na początku na same konto a potem założyłem se drugie i jak admini sie o tym dowiedzieli dostałem bana na ip. no chyba to tak było i od tego czasu wpadam raz na jakiś czas na proxy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj za co to było a już wiem na samym początku pyskowałem do adminów (sorka panowie) po 90% warnów pomyślałem że mnie tu nie chcą rzuciłem gm'a potem po około 1,5 roku czułem że czegoś mi braknie kogoś widzieć żądam;p zmądrzałem i wróciłem no i wtedy polał się ostatni warn za ortografie i ban;p tylko czy był najpierw na same konto to nie pamiętam. chyba był na początku na same konto a potem założyłem se drugie i jak admini sie o tym dowiedzieli dostałem bana na ip. no chyba to tak było i od tego czasu wpadam raz na jakiś czas na proxy;p

Rryk, to trzeba było opanowywać emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, skąd te pretensje. Skoro dostałeś bana, to logiczne, że dostęp do forum jest utrudniony, bo taka też jest istota bana. A że próbujesz na wszelkie możliwe sposoby ominąć to "zabezpieczenie" i z tego powodu masz trudności z postowaniem itp. to już nie nasza sprawa. Trzeba było się pilnować. =q

Jak dla mnie, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...