Skocz do zawartości

Zablokowane Farmer Fran jednak ożyje ?


gnysek

Farmer Fran na aukcji WOŚP  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wziąłbyś udział w takiej aukcji?

    • Tak
      11
    • Tak, ale dopiero gdy dodane będą pliki gm6
      24
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisz do japońców i się spytaj. A potem zapytaj się co robili przez ostatnie 4 lata.

 

?

 

Przeciez w kazdej chwili ktos moze sie doczepic do tego , a co sie stanie jak jakims cudem sie Ci "japoncy" dowiedza ?

 

 

A i nie bede pisal do nich bo to nie w moim interesie lezy tylko Twoim :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hmm, za to, że sprzedam grę na aukcji dla WOŚP, czy za to, że przez 4 lata robiłem tą grę ? Poza tym tyle osób robi klony mario i innych gier i nie narzekacie a teraz nagle próbujecie doszukać się w mojej pracy pogwałcenia praw autorskich. Wyraźnie na pudełku napisałem, kto jest właścicielem grafik i to wystarczy, a jak się doczepić mają - to się doczepią za wersję która jest dostępna publicznie w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hmm, za to, że sprzedam grę na aukcji dla WOŚP, czy za to, że przez 4 lata robiłem tą grę ?" ani za to ani za to , napisalem chyba wyraznie i przeciez bez przerwy chodzi o grafike , to nie rozumiem o co Ci chodzi .

 

Robisz gre , sprzedajesz , dobra na aukcji .. nie jest to seryjna sprzedaz ale , zawsze jest jakies ALE .

 

No ale pomysl ze naprzyklad jakis nadgorliwy sie znajdzie i bedziesz mogl miec przez to klopoty .

 

Kazdy Ci chce tu pomoc , dlatego sie pytaja sie co z ta grafika , nikt Ci przeciez na zlosc nie chce zrobic ani dogryzc , ale chyba sie orjentujesz w jakich czasach zyjemy . Jeden na drugiego tylko zeby sie wzbogacic .

 

Pomysl ze jakby sie znalazl ten nadgorliwy i Ci kazal placic kare , jego nie obchodzi ile sprzedales tego i jak , dla niego jest wazny sam fakt "sprzedania"

 

To sa tylko spekulacje , zawsze jak sie cos robi , najlepiej przemyslec wszystkie warianty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak ktoś chce być złośliwy, to czy sprzedam czy nie może mi narobić kłopotów, dlatego tak mówię, że przez 4 lata robiłem grę i za to na pewno więcej problemów bym miał. Moje ryzyko, 4 lata je podejmowałem, to i teraz podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą sprzedażą Farmera to dość ciekawy pomysł, może fundacja coś zarobi na twojej pracy ;) .

 

Gnysek, tak swoją drogą, to jak robisz strony, to w takich logosach najezdzajacych na tlo strony, uzywaj PNG z kanałami alpha, bo twoje obecne rozwiązanie nie kafelkuje się z tłem strony, przynajmniej u mnie. Screenshot: http://img230.imageshack.us/my.php?image=z...kranu258kd6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Z tą sprzedażą Farmera to dość ciekawy pomysł, może fundacja coś zarobi na twojej pracy ;) .

 

Gnysek, tak swoją drogą, to jak robisz strony, to w takich logosach najezdzajacych na tlo strony, uzywaj PNG z kanałami alpha, bo twoje obecne rozwiązanie nie kafelkuje się z tłem strony, przynajmniej u mnie. Screenshot: http://img230.imageshack.us/my.php?image=z...kranu258kd6.png

 

dziwne bo tło jest centrowane, przez co w każdej przeglądarce powinni być takie same - a przynajmniej w IE 6, FF i Operze tak jest u mnie - może to wina linuxa ? Poza tym IE nie obsługuje kanałów alpha - a przynajmniej nie starsze wersje

No tak, tylko strony raczej robi się pod najnowsze wersje przeglądarek :) . Których webmasterów interesuje IE 6 jak już mamy IE 7 i jest zapowiedź IE 8? To problem użytkowników, że nie aktualizują oprogramowania, a nie webdesignerów i webmasterów.

Marmot

 

Marmot, a firefoxa mam najnowszego i nie mam problemów, a ty masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym tyle osób robi klony mario i innych gier i nie narzekacie a teraz nagle próbujecie doszukać się w mojej pracy pogwałcenia praw autorskich

Wiem, że czepianie się, ale autorzy takich fangame'ów nie sprzedają swoich dzieł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie czepiac czyja grafika itd. Gnysek nie zarabia na siebie tylko wszystko idzie na cele charytatywnne. Po pierwsze to Gnysek wykazal sie orginalnym pomyslem i inicjatywa, aby cos z jego projektu wkoncu 'wyszlo'. Pozatym raczej zaden tam japoniec nigdy nie dowie sie ze ktos uzyl jego grafik w jakims tam projekcie, a jesli nawet to jest wyszczegolnony w creditach i wogole dlaczego mialby miec jakis problem do tego? Wkoncu kasa moze komus pomoc.

 

Jak dla mnie nie ma co dyskutowac o grafice i prawach autorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wiem, że czepianie się, ale autorzy takich fangame'ów nie sprzedają swoich dzieł.

 

ja też nie sprzedaję swojego dzieła, ja po prostu daję je komuś, a ten ktoś w zamian za to wpłaca kwotę na WOŚP - ja przecież nie mam ani grosza i jeszcze za wysyłkę płacę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testu na inteligencję 2005:

Ripowanie tak się ma do praw autorskich, jak:

a) piernik do wiatraka

B) asfalt do cebuli

c) The Island do Złap kulki

 

Jeżeli przez "ripowanie" rozumiesz wyciąganie grafiki, dźwieków itp. z gier to przeczytaj art. 1 i 2 (ewentualnie też 23) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...