Skocz do zawartości

Zablokowane Farmer Fran jednak ożyje ?


gnysek

Farmer Fran na aukcji WOŚP  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wziąłbyś udział w takiej aukcji?

    • Tak
      11
    • Tak, ale dopiero gdy dodane będą pliki gm6
      24
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Nie no dobra, nazwa tematu to lekka ściema, ale wpadłem na pomysł, że sprzedam jedyną wersję tej gry na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mi ta gra nie dała zbyt wiele - niech da dzieciom. Aukcję wystawię po nowym roku, będzie trwała coś koło dwóch tygodni, zacznie sie od złotówki i mam nadzieję, że osiągnie jakąś porządną cenę. Dzisiaj na próbę drukowałem okładkę, trochę sie skaszaniło bo nie wiedziałem gdzie ciąć (zapomniałem lini sobie dorobić) no i ostatecznie wyciąłem nie tak :P

 

Ale gra prezentuje się tak:

 

Okładka po wydruku (papier FOTO - nieco za sztywny, ale ładnie wygląda)

 

Kopia_DSC03569.jpg

 

DVD Box z grą (wersja 0.3, czyli ostatnie demo + wszystkie inne wersje + może coś jeszcze ?)

 

Kopia_DSC03570.jpg

 

Co o tym sądzicie ?? (Tył okładki zdecydowanie do wymiany :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajna opcja, dobry sposob zeby nieukonczony projekt nie poszedl w zapomnienie.

Powinienem sam zrobic kiedys jakas skladanke z nieskonczonych fajnych gierek bo z 50 ich juz mam heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja powiem tak - chciałbym, aby aukcja osiągnęła poziom 50 złotych i to będzie wystarczająco dużo - jak za 4 lata mojej pracy - które przekazać chcę na pomoc dla dzieciaków. Powyżej tej kwoty plik .gm6 mogę dorzucić bez żadnego ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

zapomniałem dodać - to nie będzie wersja 0.3 która była tutaj na stronie itd. ale nieco zmodyfikowana - dodam logo Wielkiej Orkiestry i zniknie napis z informacją, że to demo. Zatem będzie to jedyna taka wersja na świecie - nawet ja nie będę takiego ładnego pudełka z grą posiadał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się doczepie :] Pudełko bardzo ładne, ale tworząc projekt okładki nie uwzględniłeś spadów, co od razu rzuca się w oczy. Po wycinaniu brzegów okładki zostają białe linie :)

 

Powinno być tak:

spad.jpg

 

Wtedy nawet jak wytniesz krzywo, to i tak nie zostanie biały brzeg :) Standardowa procedura projektowania dla drukarni :D

 

No, a tak, to pomysł bardzo dobry. Faktycznie jest to dobry sposób na konserwację projektu, który tak długo robiłeś. Zachowaj sobie jedną kopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...