Skocz do zawartości

Anime & Manga


Boro Casso

Anime & Manga  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Anime & Manga

    • Fullmetal Alchemist
      2
    • DragonBall
      8
    • Bleach
      1
    • Chobbits
      1
    • Naruto
      9
    • One Piece
      0
    • Crayon Shin-chan
      3
    • Kyojin no Hoshi
      0
    • Urusei Yatsura
      0
    • Inne
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie DB roxi, to jest po prostu mmm pamietam jak ogladalem jak bylem maly :P Teraz sobie sciagam od nowa, jak ktos chce moge mu dac linka do calego zwyklego db 1-153 odcinki (PL z RTL7) i plik .txt z linkami do calego Z xD

 

Nie ma drugiej takiej anime i nie bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga: maksymalna sybiektywność:

nie lubie ;[ wkurzają mnie ujęcia szczegolnie jesli o walki chodzi, kiedy zmienia sie tlo na niebieskie z paskami, a bohater zadający cios zastyga z durną miną i krzykiem na ustach w powietrzu.. ale to głównie o bajkach w stylu pokemon/dragon ball..

za to chocby scena w killbillu anime, albo wszystkie animatrixy - niczego sobie. zzawsze jednak bede wolał tradycyjną animacje, w której można wczuć sie w klimat i styl kreski rysownika. A manga to ma jedną i tą samą kreskę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu nic dla mnie zbyt ciekawego, owszem całkiem podobna mi sie bleach lub naruto, ale wole komediowe anime. A DB nigdy się nie zachwycałem i nigdy nie będe, chociaz kiedyś mnie ciekawił, dlatego dziwie się ze tak wielu ludzi go lubi.

 

PS: Nie zauważyłem Shin-Chan, dla mnie to jest świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by dodac Devil May Cry :] Dragonball i RTL7 - to byly lata :jezor: A z tego co jest to Naruto i Bleach. Co do emulatorów to jest Ideas, No$GBA (dzialaja gry z DS-a tylko taka nazwa) i Desmume. Na kazdym dziala co innego wiec trzeba poprobowac :P Ogolnie chyba najlepszy jest Ideas (odpala wszytko tylko czasami muli i bledy w grafice) a Desmume to tak naprawde zal.ru bo glownie wyskakuje error, ze nie ma gdzie zapisac i papa :bye1:

 

Edit: O ideas bodajrze wczoraj pisalem w valhalli w dziale programy, mozna znalezc linka do strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam raczej duzego kontaktu z anime i magna ani wielkim fanem nie jestem ale z anime to naogladalem sie dragonballa i byl spoko, jednak teraz gdy lat mi przybylo uwazam ze seria powinna skonczyc sie na Freezerze, potem juz bylo poprostu bezsensu :jezor:

 

Co do mangi to oczywiscie 'Czesc Michael' kto nie czytal niech sie pyta i zalatwia, nie pozaluje!

Czytalem tez Detektywa Jeza ale jakos mnie nie wciagnal, ale byl przyjemny.

No i najlepsze ze wszystkich: Neon Genesis Evangelion, poprostu cos niesamowitego, nigdy nie pomyslalbym ze mozna tak przezywac losy bohaterow, zalatwiac i czytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich tytułów zamieszczonych w ankiecie wybrałbym FMA i Urusei ... cała reszta to praktycznie taśmawce ... nie lubie anime które są sztucznie przedłużane. DB był nawet spoko ,ale już choćby taki DBZ - przecie to non stop to samo zjawił się nowy boss wyciął pół świata a goku (Lub inny osobnik z teamu obrońców uciśnionych) po uzyskaniu nowej super ekstra techniki go rozwala... fakt kiedyś mi się to podobało, ale teraz jak na to patrze to nawet mnie nie korci do ponownego obejrzenia. W sumie to po zagraniu na NDS w Bleach mam ochote obejrzeć te anime ale ilość odcinków mówi mi że będzie to samo co z DB . Co do Devil May Cry to nawet ciekawy jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Pokemon to najbardziej grywalny RPG na GBA i NDS :)
Święte słowa! :) Do dziś namiętnie pocinam w wersję Ruby na GBA. ;p Odważę się nawet na stwierdzenie, że to jeden z najbardziej grywalnych erpegów w ogóle. No bo która jeszcze gra daje nam możliwość pogrania w kasynie, hodowania roślin, czy założenia (i umeblowania!) swojej własnej kryjówki w pniu jakiegoś drzewa? ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś namiętnie pocinam w wersję Ruby na GBA. ;p

A ja za dobrych wspomnień z nią nie mam. Mój brat tak o nią ryczał, że do dziś mi to wyje w głowie. Aż zbudowali Media Markt i sobie kupił.

 

Nie lubię za bardzo anime, mang... Podzielam zdanie Propaganji. Te anime na podstawie gier (Pokemon, Bomberman) to jakaś żałosna parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, zapomniałem dodać, że za anime nie przepadam. Śmieszy mnie ta schematyczność mangowatych bajek. Wszystkie tasiemce ssą, do gustu przypadło mi tylko "Metroplis" (puszczali z 5 razy w Polsacie :3), które jest jednak filmem pełnometrażowym.

 

Jaklub: nie musi być akurat ta wersja, wszystkie Pokemonowe gry mają taki specyficzny klimacik. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem Love hina, moim zdaniem świetne, ale wątpie aby wszystkim sie spodobało, sorki za offtopa.

Przecież to nie offtop XD

 

Heh, kiedyś najbardziej lubiłem Pokemony (ROX!!!oneoneone), ale teraz kiedy wyszła czwarta generacja z jakimiś mutantami to już trochę mniej (może dlatego, że gdy grałem w wersję Diamond na emulatorze NDSa to straaaaasznie wolno chodziło). Poki to najbardziej wciągająca gra na Gameboya wg. mnie. Długa, ciekawa z sekretami i ciekawostkami i tajemnicami (w R/S/E jest na takiej wyspie biały kamień... podobno można tam jakimś sposobem dostać Jirachi O.O).

 

Ale wracając do tematu (pokemony rox! XD): nienawidzę Naruto i Dragonballa (szczególnie Naruto). To idiotyczne i żałosne anime/manga (nie rozróżniam :|). Denerwuje mnie kiedy podczas walki wszyscy czekają aż jeden skończy mówić. Po prostu nuda (chociaż odcinek gdzie był prostokątny kamień mnie dobił XD). Nie wiem czemu nie ma tu Shaman King, bo to fajny serial. Nie widzę też Tsubasa Chronicle, bo też było fajne, ale nie aż tak jak SK. Zagłosowałem na Shin-Chan. Nie jestem pewien czy to to co mam na myśli (mały chłopiec-urwis, przedszkolak).

 

Ooo! Jak teraz sobie przypomnę to najbardziej podoba mi się Megaman NT Warrior, seria Axess. Uwielbiam jak robią tą "cyberfuzję" i jest tam tak dużo akcji, że mi to starczy na tydzień XD. Z drugiej strony nie podoba mi się czasami muzyka (ta na początku jest świetna!), bo jest taka nietego...

 

PS. Trochę się rozpisałem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Offtopicowe pytanie... Mialem kiedys jakis emu GBA gdzie mozna bylo zmienic predkosc gry... A teraz dorwalem nowe Pokemony na NDS (Obydwie wersje) i nie mam emulka zeby przyspieszyc ta gierke na NDS :P No i czy zna ktos taki emulator co potrafi zmienic predkosc gry... :)

 

PS. Jak ktos potrzebuje nowych Pokemonow na NDS to pisac w PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...